Enis Mutlu Haberleri

Enis Mutlu Haberleri

Enis Mutlu haberleri, haber editörü Enis Mutlu tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

1987 yılı Kütahya doğumluyum. Finans, bankacılık, borsa alanında eğitim ve seminerler aldım. Kredi faizleri, mevduat faiz oranları, hisse senetleri, güncel banka kampanyaları hakkında haberleri okuyucularımızla paylaşıyorum. Döviz, altın ve kripto paralar hakkında önemli açıklamaları ve uzman görüşlerini son dakika gelişmelerini haber olarak aktarıyorum.

Analiz edildi, kritik seviyeler tek tek sıralandı! İşte günün uzman altın, dolar, Euro ve gümüş yorumları!

Para ve döviz piyasalarında yüksek tansiyon sürüyor! TL’nin negatif ayrıştığı yeni günde dolar, Euro, altın ve gümüş cephesinde önemli gelişmeler Tacirler Yatırım analistlerince yorumlandı. Günün altın, dolar, Euro ve gümüş uzman yorumlarını sizler için haberimizde derledik.

20 Ekim 2021 Tacirler Yatırım hisse önerileri: Prim beklenen dört hisse AGHOL, BRSAN, MGROS ve PNSUT olarak açıklandı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 20 Ekim 2021 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden aktarılan prim beklenen hisse senetleri AGHOL, BRSAN, MGROS ve PNSUT oldu. Aracı kuruluş bültende yükseliş beklenen hisselere ek olarak borsa yorumları da yer aldı.

20 Ekim 2021 ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini tek tek sıraladı! TCELL, ASUZU, CCOLA ve FROTO hisse tavsiyeleri

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 20 Ekim 2021 tarihli günlük bülten üzerinden paylaşılan hisse tavsiyeleri listesinde TCELL, ASUZU, CCOLA ve FROTO hisse senetleri yer aldı. Bültende endekse dair teknik analiz çalışmasına da yer veren aracı kuruluş, günün kritik seviyelerini tek tek sıraladı.

AEFES, CIMSA, ISMEN, KOZAA: Tacirler Yatırım önerdi! İşte günün prim beklenen hisse senetleri

Tacirler Yatırım 19 Ekim hisse öneri listesi yayımlandı! Günün yükseliş beklenen hisse senetleri AEFES, CIMAS, ISMEN ve KOZAA isimlerinden oluştu. Aracı kuruluş Borsa İstanbul 100 (Bist100) endeksini de bülteninde yorumlarken, Gazete Banka olarak sizler için bültene ilişkin tüm detayları derledik.

KRDMD, IPEKE, KLGYO hisseleri tavsiye edildi! İşte IBBC Yatırım günlük hisse öneri detayları

ICBC Yatırım 19 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli günlük bültende yer alan önerilerde KRDMD, IPEKE ve KLGYO hisse senetleri yer aldı. Bist100 teknik analizinin de yer aldığı bültene ilişkin tüm ayrıntıları haberimizde sizler için derledik.

Taciler Yatırım teknik analiz bazlı hisse önerilerini paylaştı! DOAS, TAVHL, THYAO ve TURSG hisse önerileri!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde DOAS, TAVHL, THYAO ve TURSG hisse önerileri yer aldı.

ICBC Yatırım yeni haftaya üç öneri ile paylaştı! EREGL, ENJSA ve TCELL hisse önerileri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri yayımlandı! 18 Ekim 2021 günlük hisse tavsiyeleri listesi EREGL, ENJSA ve TCELL hisse senetlerinden oluştu.

Bitcoin ilgisini artıracak sıcak gelişme!

Bitconi fiyatları için sıcak gelişme yaşandı! Bitcoin vadeli işlem tabanlı borsa yatırım fonu (ETF) BTC ilgisini artıracağı benziyor. İşte stratejistlerin konu ile ilgili düşünceleri!

Dolar, altın, Euro ve gümüş yatırımcıları dikkat! Fiyatlar ne olacak? Rekor kıran piyasalarda uzmanlar son durumu yorumladı!

Para ve döviz piyasaları rekor kırmayı sürdürüyor! Türk lirasında güç kaybı devam ederken günün yol haritası Tacirler Yatırım tarafından çizildi. İşte altın, dolar, Euro ve gümüş uzman yorumları!

Tacirler Yatırım dört hissede öneri paylaştı! ARCLK, CCOLA, ENJSA ve YKBNK hisse hedef fiyat, stop ve daha fazlası!

Tacirler Yatırım 15 Ekim 2021 hisse önerileri listesini yayımladı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde aracı kuruluş; ARCLK, CCOLA, ENJSA ve YKBNK hisse senetlerini tavsiye etti. Endeks yorumlarının da aktarıldığı bültene ilişkin merak edilen tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ICBC Yatırım günün dörtlüsünü belirledi: ENJSA, ALBRK, TURSG ve FENER hisse önerileri!

ICBC Yatırım 15 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini yatırımcılar ile paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ENJSA, ALBRK, TURSG ve FENER senetleri yer aldı. Bist100 teknik analiz verilerinin de paylaşıldığı bültende öne çıkan başlıklar haberimizde…

Grafik platformu TradingView yatırıma doymuyor! 298 milyon dolarlık yatırım sonrası değerleme 3 milyar dolara ulaştı!

Ülkemizde de yoğun olarak kullanılan online grafik platformu Tradingview, aldığı yeni yatırım sonrası değerlemesini 3 milyar dolara ulaştırdı! Gelirlerini üç kattan fazla artıran ve son 18 ayda yeni hesaplar açılma sayısı beş kat artan şirket büyümesini sürdürüyor!

Bitcoin tutan şirketler milyar dolarlar basıyor! Elon Musk BTC yatırım kararı Tesla kasasına 1 milyar dolar soktu!

Tesla'nın Bitcoin zulası şimdi Elon Musk'un Şubat ayında satın almayı onaylamasından 1 milyar dolar daha değerli! Şirketine BTC yatırımı ile ek milyar dolar kazandıran Musk'un öncü olması bekleniyor.

G7 liderleri CBDC düzenlemeleri için sahaya indi! Ve beklenen Merkez Bankası dijital para birimi yönergeleri yayınladı!

G7'in finansal liderleri, CBDC'lerin nakit parayı tamamlayacağı ve parasal sisteme zarar vermemesi gerektiği konusunda hemfikirdir. Yedi ileri ekonomik ülkeden oluşan grup, bu hafta merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC) tartışıyor ve “zarar vermemeleri” ve katı standartları karşılamaları gerektiği sonucuna varıyor.

Hindistan’da yeni bir meslek doğdu! Kriptopara deneyimi yıllık 100 Bin Dolar Getiriyor!

Yerel basında çıkan haberlere göre, kripto yeteneğindeki bir açık, yerli ve küresel blockchain endüstrisi ile uğraşan Hintli şirketlerde maaşları artırıyor. Bu alandaki profesyonellere olan talep son bir yılda hızla artmaktadır.

ARCLK, PGSUS ve TCELL hisse önerileri ICBC Yatırımdan!

ICBC Yatırım 14 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tavsiye edilen hisse senetleri listesinde ARCLK, PGSUS ve TCELL isimleri yer aldı.

Toplam 72 haber.