Bankacılık

Eğitim, Sağlık, Gıda harcamasına düşük faizli ihtiyaç kredisi teklifi: Banka 50 bin TL’ye kadar 36 ay vade seçeneği sunuyor

Garanti BBVA bireysel ihtiyaçları anında karşılamayı destekleyecek özel kredi çözümlerini sundu. Bütçeye uygun vade seçeneği doğrultusunda farklı faiz oranları ile acil nakit ihtiyacına çözüm sunuyor.

Garanti BBVA bireysel müşterilere özel sunduğu dijital ihtiyaç kredisi ile düşük faiz oranlı ve uygun taksitli ödeme fırsatı sağlıyor. Aylık gıda alışverişi, öğrenci ihtiyacı, tatil harcaması, sağlık sektörü harcamaları ve yeni evlenenler için ek bir kaynak oluşturuyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Dijital ihtiyaç kredisi başvurusunda uygun vade seçeneği kişiye özel olarak tercih edilebiliyor. Burada önemli olan güncel faiz oranlarındaki seviyenin talep edilecek miktar ve vade süresi ile belirlenmesidir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi hesaplama araçları kullanılarak talep edildiğinde internet sitesi banka uygulaması Garanti BBVA Mobil ya da müşteri hizmetleri aranarak konu üzerine bilgi alınabilir. Kredi başvuruları sırasında detaylı bilgi almak isteyenler Anında Kredi Hattı olan 444 0 335 üzerinden irtibata geçebilir.

İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Garanti BBVA aracılığı ile ihtiyaç kredisi başvurusu online ortamda sağlanıyor. Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapanlar onaylandığı anda yine uygulama üzerinden bağlı bulunan hesap aracılığı ile kullanılmaya başlayabiliyor. Burada önemli olan her bütçeye uygun taksit aralığını seçebilme fırsatı sunulmasıdır. Kişinin kredi risk notuna göre belirlenmiş miktarı kullanma fırsatı sunulacaktır.

İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANIM LİMİTİ

Garanti BBVA ihtiyaç kredisi başvuruları 15.000 TL’den başlayarak 50.000 TL’yi kadar bulabiliyor. 50.000 TL ve altı kredi talepleri 36 ay vade, 50.000 TL – 100.000 TL arası 24 ay vade, 100.000 TL ve üzeri kredi talepleri 12 ay vadede sınırlandırılır. Kişinin kredi riski durumuna göre kullanacak olduğu kredi tutarı da banka kampanya koşulları kapsamında da yeniden değerlendirilir. Bu kampanya farklı kampanyalarla beraber birleştirilerek kullanılamaz.

 • Kredi tutarı000 TL, Faiz oranı %2,53, Vade süresi 36 ay, Aylık taksit tutarı 703,82 TL
 • Kredi tutarı 000 TL, Faiz oranı %2,51, Vade süresi 36 ay, Aylık Taksit tutarı 1.168,71 TL
 • Kredi tutarı000 TL, Faiz oranı %2,50, Vade süresi 36 ay, Aylık Taksit tutarı 2.333,1 TL

İHTİYAÇ KREDİSİ ONLİNE BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvuruda bulunmak isteyen kişiler internet üzerinden başvuru formunu değerlendirebilir ya da Garanti BBVA Mobil uygulaması içerisinden şu adımları takip edebilir:

 • “Bankacılık İşlemleri” kısmına tıklanır.
 • “Başvurular” alanına geçilir.
 • “Kredi Başvurusu” adımları takip edilir.

Garanti BBVA internet şubesi üzerinden başvuruda bulunmak isteyenler:

 • “Başvuru” seçeneğine tıklanıp,
 • “Kredi” alanına geçilir.
 • “İhtiyaç Kredisi” adımları takip edilir.

Müşteri hizmetlerinden yardım alarak başvuruda bulunmak isteyenler 444 0 333 numarasını arayarak Anında Kredi Hattı üzerinden işlemleri tamamlayabilir. Bunun dışında başvuru seçenekleri arasında kişi en yakındaki Garanti BBVA şubesine gelebilir ya da Garanti BBVA ATM’leri üzerinden işlemi tamamlayabilir.

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişiden istenen belgeler arasında şunlar yerine alıyor:

 • Çalıştığı yere ait bordro ve gelir belgesi
 • Emekli olanlar için hesap cüzdanı ya da tahsis belgesi
 • Şahıs şirketi sahipleri için firmaya dair belgeler
 • Sermaye şirketi ortakları için firmaya dair gelir beyannamesi ve vergi levhası
 • Kira geliri sahibi olanlar için kira gelir belgeleri
 • Faiz gelire sahip olanlar için faiz gelir belgesi
 • Çiftçi olarak başvuruda bulunacakları için çiftçilik belgesini ve kazancını gösteren belge
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.