Bankacılık

Elektrik, su, doğalgaz faturasını indirimli yatırmak isteyenler dikkat: 150 TL iade edilecek

Alternatif Bank otomatik fatura ödeme talimatına 150 TL nakit iade kampanyasını duyurdu. Banka müşterilerine özel olarak hazırlanan kampanya 8 Ağustos tarihinden sonra müşteri hesabı oluşturanlar için geçerli olacak.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Alternatif Bank bireysel internet şubesi ya da mobil şubesi üzerinden yapılacak otomatik fatura ödeme talimatına 150 TL nakit iade kazandırıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 8 Ağustos tarihinden sonra banka müşterisi olup vadesiz TL hesabı başvurusunda bulunması gerekiyor.

İNDİRİMLİ FATURA ÖDEME KAMPANYASININ SON GÜNÜ NE ZAMAN?

Bankanın anlaşmalı olduğu tüm kurumlarda geçerli olacak olan indirim fırsatı 8 Eylül tarihine kadar devam edecek. Otomatik fatura ödeme talimatı kapsamında anlaşmalı olan kurumlar dışında kalanlar: Enerjisa İstanbul Anadolu yakası elektrik dairesi, Toroslar, Başkent elektrik dairesi kampanyaya dahil edilmeyecektir. Bu kurumlar dışındaki herhangi bir kurum için yapılacak fatura ödemesi geçerli olacaktır.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Seçili kurumlarda verilecek ilk otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL, ikinci fatura ödeme talimatı için ise 100 TL nakit iade kazanılacak. Kampanya katılmak isteyenlerin cep telefonu üzerinden yapacakları başvuru kabul edilecektir.

Kampanya katılabilmek için banka üzerinde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden katılım sağlanmalıdır.

Bunun için yapılması gerekenler: Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle TALİMAT yazıp 4055’e sms olarak göndermektir.

KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Bu kampanya yalnızca ilk kez fatura ödeme talimatı verecek kullanıcılar için geçerlidir. 19 Eylül tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatı verilmiş olan faturaların en az bir kere ödenmiş olması şartı aranıyor.

Her müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Ödül kapsamında en fazla 150 TL nakit iade kazanılabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödülün yükleneceği vadesiz TL hesabının aktif olarak kullanılıyor olması gerekiyor.

Kampanya dönemi boyunca iptal edilmiş olan otomatik ödeme talimatları fark edildiğinde verilen hediye hesaptan geri alınır. Alternatif Bank bireysel müşterilerine özel başlatmış olduğu otomatik fatura talimatına 100 TL iade kampanyası üzerinde durdurma, kampanyayı değiştirme ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.