BankacılıkGündem

Elektrik ya da su faturası talimatı TL kazandırıyor: İlk kez banka müşterisi olanlar yararlanıyor

Uzun süredir artarak devam eden elektrik faturaları için Kuveyt Türk kampanyasını duyurdu. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada banka müşterilerine özel 50 TL altın puan kazanma fırsatı sunulacak. Elektrik ya da su faturasını otomatik olarak yatıran müşterilere hediye edilecek. Bankanın sunduğu kampanya kapsamındaki faydadan yararlanabilmek için belirli bir şartları yerine getirmek gerekiyor. Kampanyalı olarak müşteri hesabı oluşturabilmek için son gün yaklaşıyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kuveyt Türk Mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yolu ile ilk kez hesap açtıranlara fırsatını duyurdu. Banka müşterisi olduktan sonra 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verildiğinde 50 TL altın puan kazandırıyor. Kuveyt Türk Mobil uygulama üzerinden yapılacak görüntülü görüşme sonrasında ancak altın para puan hesaba yatırılacak.

KAMPANYANIN SON GÜNÜ NE ZAMAN?

Kuveyt Türk banka müşterilerine özel sunduğu kampanyadan 1 Temmuz itibari ile ilk kez görüntülü görüşme kapsamında hesap açılışı yapan kullanıcılar yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin 31 Ağustos tarihine kadar mobil müşteri olması ve 2 adet fatura talimatı vermesi gerekiyor.

KUVEYT TÜRK ALTIN PARA KAZANDIRAN KAMPANYANIN DETAYLARI

Kuveyt Türk Mobil’e özel kazandıran kampanyası her müşteri için yalnızca bir kere sunulan bir fırsattır. Kampanyadan tek seferlik olarak yararlanılabilir  20.000 kişiyle sınırlandırılmış kampanyanın son günü 31 Ağustos’tur. Kampanya farklı kampanyalarla aynı anda birleştirilerek kullanılamaz. Kuveyt Türk istediğinde kampanya üzerinde değişiklik yapabilir, kampanyayı durdurabilir.

KUVEYT TÜRK BANKASI HOŞGELDİN HEDİYESİ

Kuveyt Türk ilk kez mobil müşteri olanlara özel sunduğu kampanyadan bir diğeri ise yeni gelen müşteriye özel Hoş Geldin hediyesidir. Kuveyt Türk Mobil görüntülü görüşme yolu ile müşteri olan tüm kullanıcılara sağlam nakit kart harcaması sonrasında 100 TL iade ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin belirli şartları yerine getirmesi gerekiyor.

HOŞGELDİN KAMPANYASI SON GÜNÜ NE ZAMAN?

Kuveyt Türk şubeye gitmeden görüntülü görüşme yolu ile Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanlara nakit ödül fırsatı sunuyor. Kampanya dahilindeki fırsattan yararlanmak isteyenler 31 Ağustos tarihine kadar görüntülü görüşme yolu ile mobil müşteri olma adımını tamamlaması gereklidir. 100 TL’lik nakit kazanımdan yararlanabilmek için Sağlam Nakit Kart üzerinden ilk alışverişin yapılması gerekiyor.

HOŞGELDİN KAMPANYASINA KİMLER KATILABİLİR?

Kampanya dahilinde banka müşterisi her ay tek seferde yapacağı 100 TL ve üzeri harcamada 100 TL’lik iade kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Sağlam Nakit Kart sahibi olması gerekiyor. Her müşteri yalnızca bir kere bu faydadan yararlanabilir. Tek seferlik olan kazanım 30.000 kişiyle sınırlandırılmıştır. Kampanya Kuveyt Türk tarafından sunulan diğer kampanyalarla bir arada kullanılamaz. Banka talep ettiğinde sunduğu kampanya üzerinde değişim yapabilir ya da kampanyayı durdurabilir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.