Bankacılık

Elektronik alışverişte fırsat günleri başladı: Dijital başvuruda hesaba 50 TL yatırılacak

Yapı Kredi Mobil ödeme ile yapılacak elektronik alışverişine 50 TL Worldpuan hediye ediyor. Tek seferde yapılacak alışveriş tutarını karşılayan tüm Worldcard kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilecek.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredinin banka müşterilerine özel sunduğu kampanya Eylül ayının sonuna kadar devam ediyor. World Mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlar doğrultusunda ek 50 TL Worldpuan hediye edilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler World Mobil uygulaması, World Pay ya da POS’ta QR kod sistemini kullanarak 2000 TL ve üzeri elektronik harcama yapması gerekiyor. Toplamda 50 TL Worldpuan hediye ediliyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLAMAZ?

Kampanya farklı kampanyalarla aynı anda kullanıma kapalı olup sadece “Elektronik alışverişe toplamda 150 TL Worldpuan” kampanyası ile birleştirilerek kullanılabilir. Dijital kart ile yapılacak harcamalar kampanya dahilinde kabul edilmekle beraber nakit iade puan kullanımı kampanyaya dahil edilmiyor. Kampanya kapsamında internet üzerinden QR kod ile ya da Yapı Kredi Mobil Web yöntemi üzerinden yapılacak ödemeler geçerli kabul edilmiyor.

KAMPANYAYA KİMLER KATILABİLİR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenler başvuru sürecinde müşteri hesabı oluşturduktan sonra World Mobil uygulaması içerisinden “Hemen Katıl” butonunu kullanarak aktif katılım sağlanmalıdır. Ardından tek seferde 2000 TL ve üzeri alışveriş harcama yapılmalıdır. Her harcama için 25 TL toplamda 50 TL Worldpuan kazanılır.

50 TL WORLDPUAN HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanya katılım sağlayanlar 6 Ekim tarihinde Worldpuan kazanımlarını aktif olarak kullandıkları bireysel hesap içerisinde bulabilir. Puanların son kullanma tarihi ise 6 Kasımdır.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Mobil ödeme yolu ile kampanyaya katılmak isteyenler Yapı Kredi’nin mobil uygulaması içerisinde yer alan “Kartlarım” ya da World Mobile uygulaması içerisinde yer alan “Pay” menüsünü kullanarak mobil ödeme seçeneğini aktif hale getirmelidir.

QR kod ile ödeme yapacaklar ise POS’ta QR ödeme sistemi için Android ya da iOS cep telefonu üzerinden World Mobile uygulamasını indirerek alışveriş sırasında kasiyere QR kod ile ödeme yapacağı bilgilendirilmelidir. Uygulama içerisindeyken “Kartlarım” menüsüne geçiş yapılarak “World Pay” seçilmeli QR kod ile ödemeye tıklanarak QR kod okuyucu alanı açılmalı POS cihaza okutulmalıdır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.