Ekonomi

Emekli promosyon ödemesinde son günler yaklaştı: 10 bin TL ek ödeme teklifinden nasıl yararlanılır?

Emekli promosyon kampanyalarında son haftaya girildi. Yüksek promosyon veren bankalardan yararlanmak isteyen vatandaşlar emekli maaş taşıma işlemlerine başladı. Pek çok kişi 10.000 TL’ye yaklaşan promosyon tutarından yararlanabilmek için araştırmalarını sürdürüyor.

YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR

Emekli promosyon ödemelerinde bankalar ek teklifler sunuyor. Ek kampanyalarla beraber promosyon tutarı 10.000 TL’ye yaklaşıyor. Yüksek promosyondan yararlanmak isteyen vatandaşlar için son haftaya girildi. Promosyon veren pek çok banka kampanya dönemlerini bitiriyor. Yüksek promosyon veren bankalar arasında ise şunlar yerini alıyor: Garanti BBVA, Denizbank, İş Bankası, ING, Akbank, Yapı Kredi

EMEKLİ MAAŞI NASIL TAŞINIR?

Emekli promosyon kampanyaları 31 Ağustos’ta son buluyordu. Bankaların çoğu bu tarihi bir ay daha uzatma kararı aldı. Şimdi ise uzatılan o tarihin sonuna gelindi. Farklı bir bankaya maaş hesabını taşımak isteyen kişinin 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü vermesi gerekiyor. Ek promosyondan yararlanabilmesi için ise bankanın sunduğu kampanya seçeneklerinin değerlendirmesi gereklidir. Farklı bir bankaya maaş hesabını taşımak isteyenler bağlı bulundukları banka ile sözleşmesini tamamlaması ya da kalan gün kadar ödeme yaparak bankadan ayrılması yeterlidir. Farklı bankaya emekli maaşı taşıma işlemi online ortamda uygulama üzerinden, e-devlet aracılığı ile ya da bankanın müşteri hizmetleri aranarak dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir.

ING BANK GÜNCEL PROMOSYON TUTARI

ING Bank banka promosyonu kapsamında 7000 TL’ye kadar nakit ödeme fırsatını sunuyor. Alınan ilk maaşın ardından bu tutar hesaba tanımlanıyor. 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü veren bu fırsattan yararlanıyor. 30 Eylül tarihinde son bulacak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bankanın online şubesini ya da müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alması gerekiyor.

  • 1.500 TL ve altı emekli aylığı alanlar 4.650 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL arası emekli aylığı alanlar 5.800 TL
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar 7.000 TL

TEB GÜNCEL PROMOSYON TUTARI

TEB emeklilere özel sunduğu kampanyayı 8.000 TL’yi çıkardı. Üstelik emekli yakınını bankaya getirene 250 TL toplamda 500 TL MaxiPuan hediye ediyor. Bu sayede bankaya gelen her emekli ise 8.500 TL promosyondan yararlanabiliyor.

  • 1.500 TL ve altı emekli aylığı alanlar 5.500 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL arası emekli aylığı alanlar 6.750 TL
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar 8000 TL

YAPI KREDİ GÜNCEL PROMOSYON TUTARI

Yapı Kredi’nin Eylül ayı sonuna kadar uzattığı kampanya ile 7000 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatı sunuyor. Bankaya gelerek ek promosyonlardan yararlananlar toplamda 10.000 TL kazanma fırsatı buluyor. Bunun için 2 yeni fatura ödeme talimatı verilmesi ve bankaya yakınının getirilmesi yeterli oluyor.

  • 1.500 TL ve altı emekli aylığı alanlar 4.600 TL
  • 1.500 TL – 2.500 TL arası emekli aylığı alanlar 5.750 TL
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlar 7.000 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.