Bankacılık

Emekli promosyonları için son çağrı: 9 gün içerisinde başvurana, 10 bin TL’lik ödeme yapılacak!

Türkiye Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası ve ING Bank eylül ayı boyunca başvurulara açık olacak olan emekli promosyonu kampanyalarının ayrıntılarını paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI GÜNCEL

Ocak ayına girilmesi ile birlikte mevcut emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen özel bankalardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, giderek artan enflasyon rakamları karşısında yeni bir güncelleme daha yaptığını duyurdu. Emekli promosyonu kampanyasının yanı sıra ek kampanyalar ile de emekli vatandaşların bütçelerine destek olacağını belirten Yapı Kredi Bankası, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Yapı Kredi Bankası emekli maaşı hesabını taşıdıktan sonra emekli kartı aracılığı ile toplamda 500 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapanlara 300 TL, hesabından en az iki otomatik fatura ödeme talimatı verenlere ise 200 TL tutarında ek ödeme yapacağını bildirdi. Maaş hesabını eylül ayının sonuna kadar taşıyan ve 3 yıl kalma sözü veren emeklilere ödenecek olan promosyon tutarları ise şu şekilde açıklandı:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.600 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.750 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL

Yapı Kredi Bankası emekli maaşı hesabını taşıdıktan sonra banka bünyesine emekli yakınını davet edene 250 TL, toplamda 2 bin 500 TL daha ek ödeme yapacağını bildirdi.

ING BANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI GÜNCEL

Yılın ilk 8 ayı için belirlemiş olduğu emekli müşteri sayısı hedefine ulaşmayı başaramamış olan özel bankalardan birisi olan ING Bank, eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncellediğini duyurdu. Söz konusu kampanyasının eylül ayı boyunca başvurulara açık olacağını belirten ING Bank, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ING Bank, emekli maaşı hesabını eylül ayı içerisinde taşıyan ve söz konusu hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm emekli vatandaşlara, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.600 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.800 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL

ING Bank emekli maaşı hesabını taşıdıktan sonra banka bünyesine emekli yakınını davet edene 250 TL, toplamda bin 250 TL daha ek ödeme yapacağını bildirdi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI GÜNCEL

Türkiye Ekonomi Bankası da eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen özel bankalardan birisi oldu. Emekli maaşı hesabını eylül ayının sonuna kadar bankaya taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm vatandaşlara ödenecek olan tutarlar şu şekilde belirlendi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 5.500 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 8.000 TL

Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaşı hesabını taşıdıktan sonra banka bünyesine emekli yakınını davet edene 250 TL, toplamda 500 TL daha ek ödeme yapacağını bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.