Bankacılık

Emekli promosyonu alabilmek için son 15 gün! Hangi banka ne kadar ek ödeme yapıyor? Emekli promosyonu kampanyaları Eylül 2022

Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank ay sonuna kadar geçerli olan emekli promosyonu kampanyalarına ilişkin ayrıntılı bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan Garanti BBVA, sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kart kampanyaları ve finansman hizmetleri geliştirerek zorlu ekonomik şartlara karşı direnmeye çalışan müşterilerine destek verdi. Bu kapsamda ay sonunu tek maaş ile görmeye çalışan emeklileri de unutmayan banka, yenilenen SGK maaş ödemeleri protokolü kapsamında geliştirmiş olduğu emekli promosyonu kampanyasını yeniden düzenlediğini duyurdu.

Eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen Garanti BBVA, ay sonuna kadar maaş hesabını taşıyan ve söz konusu hesabın en az 3 yıl boyunca banka bünyesinde kalacağının sözünü veren tüm yeni müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara ödenecek olan promosyon: 4.000 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara ödenecek olan promosyon: 5.000 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara ödenecek olan promosyon: 6.000 TL

Garanti BBVA 6 bin TL ile sınırlandırmış olduğu promosyon kampanyasına ek olarak emekli vatandaşlar için bir ödeme kampanyası daha geliştirdiğini duyurdu. Banka maaş hesabını 30 Eylül tarihine kadar kendi bünyesine taşıyan ve ardından da verilen kart ile 500 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapan bir de iki yeni otomatik fatura ödeme talimatı veren tüm müşterilerine, bin 500 TL tutarında para hediyesi vereceğini bildirdi.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Eylül ayına girilmesi ile birlikte mevcut emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen özel bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. Banka, maaş hesabını eylül ayının sonuna kadar kendi bünyesine taşıyan ve söz konusu hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm yeni müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.650 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.800 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL

QNB Finansbank 7 bin TL ile sınırlandırmış olduğu promosyon kampanyasına ek olarak bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Banka emekli yakınına referans olan emekli müşterilerine 1000 TL, toplamda 3 bin TL daha ödeme yapacağını bildirdi.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Akbank da emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen bankalardan birisi oldu. Banka maaş hesabını taşıdıktan sonra ilgili kartı ile bin 250 TL’lik harcama yapanlara 250 TL, emekli yakınına referans olarak 250 TL, toplamda 500 TL tutarında ek ödeme yapacağını bildirdi. Emekli promosyonu kampanyası kapsamında ödenecek olan ek tutarlar ise şu şekilde açıklandı:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.650 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.800 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.