Bankacılık

Emekli promosyonu ödemesi alabilmek için son gün yaklaştı! En yüksek promosyon ödemesini hangi banka yapıyor? Emekli promosyonu almanın şartları neler?

Akbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve QNB Finansbank şu an başvurulara açık olan yeni emekli ek ödeme kampanyalarını duyurarak kampanyalara ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen özel bankalardan olan Akbank, maaş hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyan tüm yeni müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.650 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.800 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL

7 bin TL ile sınırlandırmış olduğu emekli promosyonu kampanyasına ek olarak 2 ödeme kampanyası daha geliştiren Akbank, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verene 250, kart aracılığı ile bin 250 TL harcama yapana 250 TL, toplamda 500 TL daha ek ödeme yapacağını bildirdi.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında yeni kampanyalar geliştiren Türkiye Ekonomi Bankası, eylül ayına girilmesi ile birlikte bazı kampanyalarını güncellediğini duyurdu. Banka tarafından güncellenen kampanyalardan birisi de emekli promosyonu kampanyası oldu.

Artan enflasyonun tek maaşlı emekli vatandaşları direkt olarak etkilediğinin bilincinde olan Türkiye Ekonomi Bankası, maaş hesabını ay sonuna kadar kendi bünyesine taşıyan ve söz konusu hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm yeni müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 5.500 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 8.000 TL

Türkiye Ekonomi Bankası emekli müşterilerinin ceplerini ferahlatmak adına promosyon kampanyasına ek olarak bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Referans kampanyası başlığı altında geliştirilmiş olan yeni kampanyada emekli yakınını banka bünyesine taşıyan emekli müşterilere 250 TL, toplamda 500 TL daha ek ödeme yapılacağı bilgisi kaydedildi.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncelleyen özel bankalardan birisi de QNB Finansbank oldu. Sene başından bu yana artmaya devam eden enflasyon oranına karşı tek maaşlı emekli vatandaşları ezdirmek istemeyen QNB Finansbank, eylül ayı boyunca başvurulara açık olacak olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

QNB Finansbank emekli maaşı hesabını kendi bünyesine taşıyan ve söz konusu maaş hesabının en az 3 yıl boyunca bankada kalacağını taahhüt eden tüm yeni müşterilerine, şu tutarlarda promosyon ödemesi yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.650 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.800 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.000 TL

Emekli sayısını arttırmak isteyen ve bu kapsamda de promosyon kampanyasını yeterli görmeyen QNB Finansbank, yeni emekli müşterileri için bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu referans kampanyası kapsamında emekli yakınını banka bünyesine dahil eden emekli müşterisine 1000 TL, toplamda ise 3 bin TL daha ödeme yapacağını bildiren banka, böylelikle emekli ek ödeme tutarını 10 bin TL’ye çıkarmış oldu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.