Bankacılık

Emekli referans kampanyası kazandırıyor: Kod paylaşımı yapan 2500 TL kazanıyor

Emekli yakınına referans olan 2.500 TL’ye kadar nakit ödül kazanıyor. Yapı Kredi hem emekli hem de emekli yakını için özel teklifini duyurdu. Kampanyalı dönem boyunca yapılacak başvurularda bankanın özel promosyon teklifinden yararlanan emekli ile davet eden yakını TL kazanmaya devam ediyor.

EMEKLİ REFERANS KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi banka müşterisi olanlar emekli yakınını referans olarak gösterdiklerinde kampanyadan yararlanabiliyor. Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden “müşteri hesabı” oluşturarak Yapı Kredi’li olmaya karar verenler anında emekli yakınını bankaya davet ederek ek kazanım sağlayabiliyor. Yapı Kredi Mobil ya da bireysel internet şubesi üzerinden tüm işlemler kısa sürede tamamlanabiliyor.

EMEKLİ REFERANS KAMPANYASINDAN NE KAZANILIR?

Yapı Kredi’ye gelen emekli vermiş olduğu 3 yıllık taahhüt sonrasında 7.500 TL’ye kadar nakit promosyon fırsatından yararlanıyor. Emekli için ödenecek ilk maaşın hemen ardından vakit promosyon tutarı hesaba yatıyor. Promosyon tutarı hesaba yattıktan hemen sonra yakını için referans olan kişiye kazanmış olduğu tutar yatırılıyor. Emekli yakını her kişi başına 250 TL toplamda 2.500 TL ödül kazanılabiliyor.

EMEKLİ REFERANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu kampanya Eylül ayının sonuna kadar geçerliliğini koruyor. SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığından emekliliği bulunan müşteriler kampanyaya katılabiliyor. Emekli yakınına referans olan kişi tarafından gönderilen kod ile bankaya başvuruda bulunmalıdır. Referans kodu ile yapılacak başvurular geçerli kabul edilecektir. Her emekli sadece bir kere referans olarak gösterilebilir ve her kod kişiye özel olarak üretilir.

EMEKLİ REFERANS KAMPANYASINA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Emekli yakınını getiren kişi en fazla 10 kişiye kadar referans olabiliyor. Her kişi için 250 TL toplamda 2.500 TL kazanıyor. Banka personelleri kampanyaya katılamıyor. Bir gün içerisinde en fazla 5 kez yeni kod oluşturulabiliyor. Yapı Kredi Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.