Bankacılık

Emekli vatandaşlar dikkat: Tek başvuruda 7 bin 250 TL’lik ek ödemenin yanında 2 bin 500 TL daha kazanacaksınız! Emekli kampanyaları 2022

Yapı Kredi Bankası yeni dönemde artan enflasyon karşısında geçinmekte güçlük çeken emekli vatandaşlar için iki yeni ek ödeme kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Banka, 30 Eylül tarihine kadar başvurulara açık olan yeni kampanyalarına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Bankacılık sektörünün önemli isimlerinden olan ve sene başından bu yana hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri düzenleyerek zorlu ekonomik şartlar karşısında tüketicilerin bütçelerini ferahlatmayı amaçlayan Yapı Kredi Bankası, eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını da güncellediğini duyurdu. Banka, yeni tutarlara sahip olan emekli promosyonu kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni emekli promosyonu kampanyasın detayları belli oldu. Banka, emekli maaşı hesabını 3 yıllığına kendi bünyesine taşıyan tüm yeni müşterilerine, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara: 4.850 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 6.000 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7.250 TL

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI 2022

Yapı Kredi Bankası’nın eylül ayına özel geliştirmiş olduğu 7 bin 250 TL üst limitli yeni emekli promosyonu kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankacılık sektöründe en yüksek fiyatlı emekli promosyonu ödemesi yapan bankalardan birisi olarak öne çıkan Yapı Kredi Bankası, tüketicilerin yakın takibine alındı. Banka, kendisini yakın takibe alan emekli vatandaşlara bir ek ödeme kampanyasının daha müjdesini verdi.

Yapı Kredi Bankası 7 bin 250 TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu emekli promosyonu kampanyasına ek olarak bir de emekli referans kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyadan maaş hesabını kendi bünyesine taşıyan müşterilerinin yararlanabileceğini belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Yapı Kredi Bankası, geliştirmiş olduğu emekli referans kampanyası kapsamında emekli yakınını bankaya davet eden müşterilerine 250 TL, toplamda ise 2 bin 500 TL daha ödeme yapacağını bildirdi.

YAPI KREDİ BANKASI EMEKLİ EK ÖDEME KAMPANYALARI BAŞVURU DETAYLARI

Yapı Kredi Bankası’nın 2 bin 500 TL üst limitli referans kampanyası ile 7 bin 250 TL üst limit emekli promosyonu kampanyası, eylül ayının başından bu yana arama motorlarında sıklık ile sorgulanan konu başlıklardan birisi oldu. Tüketiciler, bankanın söz konusu emekli ek ödeme kampanyalarına nasıl katılım sağlayabileceklerini araştırmaya başladı.

Yapı Kredi Bankası emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesaplarının taşınmasına yönelik talimat verebileceklerini bildirdi. Banka, söz konusu talimatın banka tarafından onaylanmasından sonra promosyon ödemelerinin hesaplara aktarılacağını belirtti.

Yapı Kredi Bankası, emekli referans kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların bankanın mobil uygulamasında yer alan referans kodunu yakınları ile paylaşarak onların ilgili kod üzerinden bankaya kayıt yaptırmalarını sağlamaları gerektiğini ifade etti.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.