Bankacılık

Emekli yakınına referans olan 500 TL kazanıyor: İstenen o tek şart!

İş Bankası emekli yakınına özel referans kodu paylaşımına 500 TL’ye varan Pazarama Maxipuan hediye ediyor. Kampanya kapsamında sunulan fayda 31 Ekim tarihine kadar devam ediyor.

500 TL PAZARAMA MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

İş Bankasının sadece banka müşterisine özel sunmuş olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması gerekiyor. Kampanya dahilinde 31 Ekim tarihine kadar uygulama üzerinden yapılacak hesap başvurusu sonrası referans kodu ile emekli yakınını bankaya davet eden 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanıyor. Kampanya kapsamında her bir müşteri yalnızca bir kere kodu kullanma hakkına sahip oluyor.

500 TL PAZARAMA MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

İş Bankasına gelen kazanıyor. 31 Ekim tarihine kadar referans kodu sistemi ile başvuru sürecini yerine getirenler 500 TL’ye kadar Pazarama MaxiPuan elde ediyor. Maximum mobil uygulamasını cep telefonuna indirildikten sonra kampanyaya katılınır. Elde edilen referans kodu emekli ile paylaşılır. Emekli yakını referans kodu ile beraber bankaya gelerek 3 yıl boyunca bankada kalma sözü verip ardından cep telefonunun mesaj kısmına REFERANS yazarak bir boşluk bırakıp referans kodunu ekleyip 4402‘ye göndermesi yeterlidir.

500 TL PAZARAMA MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA KİMLER KATILABİLİR?

Referans kodları kişiye özeldir ve bir kere verilir. Referans olunan her kişi için 250 TL toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanılır.

Kampanya kapsamındaki 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanabilmek için emekli yakınının maaş hesabını daha önceden İş Bankasından almıyor olması gerekir.

500 TL PAZARAMA MAXİPUAN NASIL KULLANILIR?

Emekli yakını bankaya başvurduktan, işlemleri tamamlandıktan ve ilk maaş ödemesini aldıktan sonra kişinin hesabına yatırılır. Kazanılan Pazarama MaxiPuanlar, Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan Pazarama dijital platformunda kullanılabilir . Uygulama içerisinde “Online Alışveriş, Dijital Kod Market, Market Alışverişi, Araçta Öde” menüleri üzerinden işlem yapılabilir.

500 TL PAZARAMA MAXİPUAN SON KULLANMA TARİHİ NE ZAMAN?

Banka tarafından kazanılan Pazarama MaxiPuanların son kullanma tarihini takip eden 3.ayın sonuna kadar kullanılabilir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişinin açıkta bir banka kartı ya da kredi kartı bulunmalıdır. Kampanyanın detayları İş Bankası tarafından belirli aralıklarla değiştirilebilir ya da durdurulabilir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.