Bankacılık

Emekli yakınına referans olan 500 TL kazanıyor: Kampanyaya nasıl başvurulur?

İş Bankası emekli yakınınına referans olan 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanıyor. 30 Eylül tarihine kadar referans kodunu paylaşarak emekli yakanını davet edenin İş Bankası hesabına 500 TL Pazarama MaxiPuan yatırılıyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya yalnızca Maximum Mobil üzerinden katılım sağlayanlar için geçerlidir. Maximum Mobil uygulaması içerisinden referans kodu alınabilir. Uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra referans kodunu emekli yakınına göndermek yeterli oluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler SGK kapsamında maaş sahibi olan yakınlarıyla bu kodu paylaşmalıdır.

REFERANS KODU PAYLAŞIMI VE AKTİF EDİLMESİ

500 TL Pazarama MaxiPuan kazanılması için referans kodu paylaşılan emekli 3 yıl boyunca İş Bankası aracılığı ile maaşını alma taahhüdü vermesi gerekiyor. Ardından cep telefonunun mesaj kısmına REFERANS yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp paylaşılan referans kodunu eklemeli ve 4402’ye kısa mesaj olarak göndermelidir.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANAMAZ?

Kampanyanın detayları belli oldu. İş Bankası referans kodu ile 500 TL kazandıran kampanyadan en fazla 2 kişi referans olarak gösterilerek yararlanılabilir. İş Bankası referans olunan her müşteri için 250 TL toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan ödülü kazandırıyor. Referans olunacak olan kişinin 10 Haziran tarihi öncesinde İş bankasında maaş hesabı bulunmuyor olmalıdır.

KAZANILAN 500 TL MAXİPUAN NASIL KULLANILIR?

Referans kodu ile 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanan bir kişi MaxiPuanlarını Pazarama uygulaması içerisinde kullanabilir. İş Bankası hesabına ilk maaş ödemesi yapıldıktan sonra referans olan kişinin hesabına puan aktarımı gerçekleşir. Kazanılan MaxiPuanlar Pazarama uygulaması içerisinde market siparişi, online alışveriş, araçta öde ya da dijital kod market menüleri üzerinden kullanılabilir. MaxiPuanların son kullanma tarihi yükleme yapıldıktan sonraki 3.ayın sonuna kadar geçerlidir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.