BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Emeklilere Ödenecek Rakam Belli Oldu! 3.750 TL’ye Kadar Çıkıyor! İlk Ödemeler TEB’den Yapılmaya Başladı!

2022 yılında emeklilerin elde ettikleri kazanımların arasına bir yenisi daha eklendi. 3.750 TL’ye kadar geri ödemesiz nakit ikramiyeden yararlanabilecekler. TEB bu kişiler için ödemelere başladı! İşte detaylar...

Türkiye’de artan enflasyon, döviz kuru ve yüksek vergi oranları gibi birçok nedene bağlı olarak vatandaşların alım gücü bir hayli düştü. Özellikle dar gelir grubunda yer alan emekli vatandaşların bu ekonomik koşullarda ay sonunu getirmek için nakit desteklerine ihtiyacı bir hayli arttı. TEB ise emeklilere özel 3.750 TL’ye varan avantajlı nakit promosyon fırsatı ile destek çıkmaya devam ediyor. Üstelik farklı birçok bankacılık ürün ve hizmetinde de emeklilerin birçok farklı ayrıcalıktan yararlanmaları sağlanacak.

Emeklilere Ödenecek Rakam Belli Oldu! 3.750 TL'ye Kadar Çıkıyor! İlk Ödemeler TEB'den Yapılmaya Başladı!

Emekliye 3.750 TL’ye Varan Nakit Verilecek!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), emekli bankacılığı dünyası kapsamında tüm SGK emeklilerine 3.750 TL’ye varan promosyon verecek. Ayrıca emekli tanıdıklarını da TEB’e davet eden müşterileri için en az 2 adet otomatik ödeme talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri için 3.750 TL’ye varan promosyon avantaları sağlanacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankalar arasında yapılan 3 yıllık promosyon protokolüne göre gelecek yıl için bu oranlar değişecek. Promosyona ek olarak, TEB’i tavsiye ettikleri ve emekli maaşını TEB’e taşıyan her emekli maaş müşterisi yakınları için de 250 TL ve toplamda 2.500 TL ödeme yapılması hedefleniyor.

Emeklilere Ödenecek Rakam Belli Oldu! 3.750 TL'ye Kadar Çıkıyor! İlk Ödemeler TEB'den Yapılmaya Başladı!

TEB Emekli Promosyonu Detayları!

TEB’in emeklilere özel promosyon fırsatları devam ediyor. 02 Haziran 2022 tarihi itibariyle yeni edinilen emekli maaş müşterileri kapsamında uygulanacak kampanya için 36 ay boyunca emekli maaşının taşınmasının taahhüt edilmesi gerekmektedir. Ayrıca Otomatik fatura ödeme talimatına da ihtiyaç duyulmaktadır.

Maaş aktarma işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından maaş tutarlarına göre farklı oranlarda ödemeler yapılmaktadır. Kampanya kapsamında diğer şartların da sağlanması ile toplamda 3.750 TL’ye varan promosyon ödemelerinden yararlanılması mümkündür. 3 yıl botunca emekli maaşını TEB’den almayı taahhüt eden emeklilerin bu fırsatlardan güvenle yararlanmaları sağlanmaktadır.

Emeklilere Ödenecek Rakam Belli Oldu! 3.750 TL'ye Kadar Çıkıyor! İlk Ödemeler TEB'den Yapılmaya Başladı!

Emekli Maaş Tutarına Göre Ne Kadar Promosyon Ödenecek?

TEB’in emeklilere özel sunduğu bankacılık hizmetleri kapsamında promosyon oranları dikkat çekmektedir. 1 aya denk gelen maaş bandına göre farklı oranlarda promosyon ödemeleri yapılmaktadır.

  • 0 – 1.499 TL Arasında Olanlar: 2.600 TL
  • 500 TL – 2.4999 TL Arasında Olanalar: 3.125 TL
  • 500 ve Üzeri Olanlar: 3.750 TL

TEB’in emekli maaşını taşıyanlara özel fırsatları devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.