Emeklilere Referans Olan Bireylere Yapı Krediden Ödüller Yağıyor!

Emekli olan yakınlarına referans olanların hem kendilerine hem emeklilere kazandırdıkları bitmek bilmiyor. Emekli tanıdığına referans olup emekli maaşını Yapı Krediye taşıyanlar, emekli promosyonundan faydalanırken aynı zaman da referans olan kişinin de 2500 TL'ye varan ödül tutarı kazanması sağlanır.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Emeklilere Referans Olan Bireylere Yapı Krediden Ödüller Yağıyor!
Emekli olan yakınlarına referans olanların hem kendilerine hem emeklilere kazandırdıkları bitmek bilmiyor. Emekli tanıdığına referans olup emekli maaşını Yapı Krediye taşıyanlar, emekli promosyonundan faydalanırken aynı zaman da referans olan kişinin de 2500 TL’ye varan ödül tutarı kazanması sağlanır.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Yapı Kredi emekli referans kampanyası ile hem emeklilere kazandırıyor hem referans olan müşterilerine. Birçok kampanyaya imza atan yapı kredi bu sefer de emeklileri ve emekli yakını olan müşterilerini unutmadı. Emekli yakınları emeklilere referans olarak maaş taşıması işlemini yaptıkları taktirde kolaylıkla kampanyadan faydalanabilirler ve emekliler kazanırken tanıdıkları da kampanya kapsamında hediye ödemesinden faydalanacaklardır.

Yapı Kredi Emekli Referans Kampanyası Nedir?

Yapı kredinin emekli referans kampanyası tüm emeklilerin ve yakınlarının kullanımına açıktır. Yapı Kredi müşteri ihtiyaçlarına uygun kampanyalar hazırlarken bu sefer ki kampanyada ise hem emeklilere kazandırıyor hem emekli yakınlarına. Bu sayede müşteriler kampanya kapsamında belirlenen tutarlardan faydalanabilecekler. Bu kampanya ile maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyan müşteriler anında emekli promosyonundan faydalanabilirler.

Yapı Kredi Emekli Referans Kampanyası Koşulları Nedir?

Yapı Kredi emekli referans kampanyası ile sahip olunabilecek kazançlar sağlanması için bankanın istediği koşulların yerine getirilmesi gerekir. Yapı Kredi emekli referans kampanyası için istenilen koşullar ise şu şekildedir:

  • Kampanya 7 Haziran ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • SGK maaşı sahip olan bireylere referans olarak kampanyaya katılım sağlanabilir.
  • Kampanyaya şube, müşteri hizmetleri, Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılabilir.
  • Referans olan bireylerden sms doğrulaması ile onay alınacaktır. Bu taktirde referans olunabilir. 
  • Kampanya kriterlerine uygun olan emekliler ve referans olan bireylerle banka iletişim kurarak promosyon ödemelerinin aktarılmasını sağlayacaktır.
  • Bir emekli sadece bir kişi tarafından referans gösterilebilir.
  • Yalnızca Yapı Kredi kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Emekli Referans Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Emekli referans kampanyasına katılabilecek kişiler için bir sınırlama konulmamıştır. Sadece emekli olması ve referans olacak bir Yapı Kredisi müşterisi olan bir birey bulunması gerekir. Emekli olan ve referans olacak kişi bulunduğu taktirde kampanyaya tüm emekliler ve tüm emekli yakınları faydalanabilirler.

Emekliler de ve yakınlarında bir şart koşul belirlenmemiştir. İsteyen her birey kampanyaya başvurabilir ve uygun görüldüğü taktirde emekli kişi emekli promosyonu alırken referans olan birey ise 2500 TL’ye varan nakit promosyon kazancı alabilir.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN