Editörün SeçimiEkonomi

Emekliye büyük promosyon fırsatı! Temmuz zammı öncesi 6 bin TL maaş promosyonu! Hem de geri ödemesiz!

Emekli maaş promosyonu 2022 kampanyaları hız kesmiyor! Geri ödemesiz emeklilere ödenen paralarda tutarlar 6 bin TL düzeyine ulaştı! Hangi banka emekliye 6 bin TL promosyon veriyor? İşte en yüksek emekli maaşı promosyonu kampanyası detayları…

Emekli vatandaşlar, Temmuz ayında yapılacak olan zam düzenlemesine odaklanmış durumda. TÜİK, 4 Temmuz tarihinde Haziran ayı enflasyon verilerini açıklayacak. Açıklanan ilk 5 aylık enflasyon rakamlarıyla birlikte emekli maaş zammının ne kadar olabileceği büyük oranda belli olmuştu. Şimdi ise geriye sadece Haziran ayının verileri kaldı. Maaş zammını bekleyen ve bütçelerine ek katkılarda bulunmak isteyen emekli vatandaşlar için Türkiye Finans’tan dev bir promosyon fırsatı geldi. Türkiye Finans, maaş zammını bekleyen emekliler için 3.500 TL’ye varan nakit promosyon ödemelerini duyurdu. Bu ödemeler ile emekliler bayram öncesinde bütçelerine katkı sağlayabilecek.

Türkiye Finans’tan Avantajlı Emekli Promosyon Kampanyası

Bilindiği üzere emekli vatandaşlara ister SSK ister Bağ-Kur olsun fark etmeksizin, nakit promosyon ödemeleri yapılıyor. Banaklar, emekli maaşını 3 yıl taahhüt ile kendi bankasına taşıyan emeklilere belli tutarlarda promosyon ödemesi yapıyor. Bu ödemelerin tutarı bankalara ve emekli maaş müşterisinin bir aylık net maaş miktarına göre değişiyor. Bu noktada en yüksek nakit promosyon ödemelerini yapan bankalar arasında bulunan Türkiye Finans da emeklilere geri ödemesiz 3 bin 500 TL’ye kadar ödeme gerçekleştiriyor.

6 Bin TL’ye Varan Karşılıksız Ödeme

Türkiye Finans, nakit promosyon ödemelerinde 3 bin 500 TL’ye varan ödemeler yaparken, referans usulü ile emekli yakınını Türkiye Finans’a getiren müşterilerine de 2.500 TL’ye kadar geri ödemesiz nakit hediye ediyor. Yani böylece maaşını Türkiye Finans’a taşıyan ve emekli yakınlarını da Türkiye Finans’a referans olarak getirenlere 6 bin TL’ye kadar geri ödemesiz nakit promosyon ödemesi yapılıyor.

Türkiye Finans Emekli Kampanyaları

Promosyon ödemeleri dışında çeşitli anlaşmalarla çeşitli fırsatlar sunan Türkiye Finans’ta söz konusu nakit promosyon ödemeleri için başvurular 31 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecek. Maaşını taşıyıp referans olarak yakınlarını getirenlere, her bir yakını için 250 TL ve toplamda 2.500 TL nakit hediye verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.