Bankacılık

Emekliye özel referans kampanyası ek ödeme kazandırmaya devam ediyor: Referans kodu paylaşan 500 TL kazanıyor

İş Bankası emekli yakında referans olana 500 TL’ye kadar Pazarama MaxiPuan hediye ediyor. Sadece referans kodu paylaşımı ile TL kazanmak için 30 Eylül tarihine kadar işlemleri tamamlamak gerekiyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Emekli tanıdığını İş Bankasına getiren müşteriler kazançlı çıkıyor. Maximum Mobil üzerinden yapılacak kampanya katılımları ile referans kodunu alan 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanıyor. Kampanya her müşteri için yalnızca bir kere geçerliliğini koruyor. Emekli yakınına referans olan “referans kodu” paylaşımı sonrasında hiçbir işlem yapmasına gerek kalmadan bedava Pazarama MaxiPuan kazanabiliyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan “Kampanyaya Katıl” butonunu kullanarak referans kodunu emekli yakını ile paylaşması gerekiyor. Koda sahip olan emekli yakını ise  yıl boyunca İş Bankasında kalma sözü vererek cep telefonunun mesaj kısmını kullanıp kampanyaya katılabiliyor. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak referans kodunu ekleyerek 4402’ye kısa mesaj olarak göndermesi yeterli oluyor. Referans kodları kişiye özel olarak tanımlanıyor.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

İş Bankası hesabı bulunan her müşteri en fazla iki kullanıcıya referans olabiliyor. Her müşteri için 250 TL toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan kazanılıyor. Emeklilik süreci başlayacak olanlar, farklı bir bankada emeklilik hesabı bulunanlar bu kampanyadan yararlanabiliyor.

KAZANILAN 500 TL MAXİPUAN NASIL KULLANILIR?

Emekli tanıdığını bankaya getirdikten sonra referans kodu paylaşımı yapanlar ve Pazarama MaxiPuan kazananlar yalnızca Pazarama dijital platformu üzerinden harcama yapabiliyor. Bunun için Maximum Mobil uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan Pazarama dijital platformuna geçiş yapılmalıdır. Burada “Online Alışveriş, Dijital Kod Market, Market Siparişi ya da Araçta Öde” olarak harcama yapılabilir. Pazarama MaxiPuanların son kullanım tarihi ise yükleme yapıldıktan sonraki üç haftaya kadar geçerliliğini koruyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.