En yüksek vadeli mevduat faizi arayanlara müjdeli haber geldi! Denizbank müthiş kampanyasını duyurdu! En yüksek vadeli mevduat faiz oranı arayanlara özel kampanya!

En yüksek vadeli mevduat faiz oranları arayışında olanlar için Denizbank müthiş bir kampanya başlattı. Birikimlerini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler için bankanın başlattığı kampanyada cazip faiz oranları sunuluyor. 'En yüksek mevduat faizi hangi bankada?' arayışında olanlar için Denizbank tarafından sunulan kampanya birikimlerinizi değerlendirmek için güzel bir fırsat! TL için en yüksek faizi veren bankalardan biri olan Denizbank'ın bu kampanyasından faydalanarak sizler de birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz. En yüksek vadeli mevduat faiz oranında bankanın sunduğu cazip tekliften faydalanarak TL birikimleriniz için hemen hesap açabilirsiniz.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

En yüksek vadeli mevduat faiz oranları için bankaların rekabeti iyice kızıştı. En yüksek vadeli mevduat faiz oranı hangi bankada sorusu birikimlerini değerlendirmek isteyenler için sıkça sorulan sorulardan biri. TL'ye en yüksek faizi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, müşterilerine özel bir kampanya başlattı. En yüksek faizi veren bankalar arasında yer alan Denizbank'ın başlattığı kampanya ile sizler de TL cinsinden birikimlerinizin katlanarak artmasını sağlayabilirsiniz.

DENİZBANK MEVDUAT FAİZ ORANI NE KADAR?

Denizbank'ın başlattığı kampanyada mevduat faiz oranı %16,75 olarak belirlendi. MobilDeniz ve Açıkdeniz kanallarından yapılan 30-180 gün vadede 5.000-149.999 TL’ye kadar Vadeli Mevduat Hoş Geldin hesap açılışları için %16,50 faiz oranı, 150.000-1.000.000 TL aralığındaki hesap açılışları için %16,75 faiz oranı geçerlidir.

en yüksek faizi veren banka

Şube kanalından yapılacak 5.000-1.000.000 TL arası vadeli hesap açma işlemleri için %16,25 Hoş Geldin faiz oranımız geçerli olacaktır. Faiz oranları, yıllık, brüt ve basit faizdir.

en yüksek faizi veren banka

DENİZBANK KAMPANYA ŞARTLARI NELER?

Hoş Geldin faiz oranlarından yararlanılabilmesi için, müşterilerinin DenizBank'ta son 1 aydır açık TL/USD/EUR ve Altın vadeli mevduat hesabının bulunmaması ve bu kampanyadan son 6 ay içinde faydalanılmamış olması gerekmektedir.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber