Enegra, dijitalleştirilmiş öz sermaye varlıklarını Ethereum'dan Polygon blok zincirine taşıyor

Firma, düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem süresi için Polygon blok zincirini seçti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Enegra, dijitalleştirilmiş öz sermaye varlıklarını Ethereum'dan Polygon blok zincirine taşıyor
Firma, düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem süresi için Polygon blok zincirini seçti.
Gazete Banka - Tonyukuk Hoca

28 milyar dolarlık net varlık değerine sahip Malezya merkezli bir emtia ticareti firması olan Enegra Group, öz sermaye bağlantılı EGX güvenlik belirteçlerini Ethereum'dan ( ETH ) Polygon (MATIC) blok zincirine geçirdi . 2019'da Energra özkaynaklarının %100'ünü token haline getirerek hissedarların temettü, oy ve yönetim haklarını dijital olarak kullanmalarını sağladı. Hem ilk belirteçleştirme hem de belirteç geçişi , bir varlık belirteçleştirme ve uyumluluk altyapısı sağlayıcısı olan Tokeny tarafından kolaylaştırıldı .

Enegra'nın genel müdürü ve CEO'su Matthew Averay şunları söyledi:

Likiditeyi iyileştirmek için öz sermayemizi tokenleştirdik. Ve artık teknoloji blok zincirinde daha hızlı, daha ucuz ve uyumlu işlemler için mevcut olduğundan, yatırımcılarımızın bundan faydalanmasını istedik. Polygon ve Tokeny, bunun için ihtiyacımız olan tüm altyapıyı sağladı ve sonuçlardan son derece memnunuz.

Bu arada, Polygon'un kurucu ortağı Sandeep Nailwal şu ​​yorumu yaptı:

Gerçek dünya varlıklarının ve finansal menkul kıymetlerin tokenizasyonu muhtemelen DeFi'deki bir sonraki büyük dalgadır ve ortağımız Tokeny'nin Poligon ağına kaliteli ve uyumlu varlıklar getirdiğini görmekten heyecan duyuyoruz. Altyapımızdan Tokeny gibi doğru yazılım sağlayıcısıyla yararlanarak işletmeler varlıklarını hızla dağıtabilir veya Polygon'a dönüştürebilir.

Son olarak, Tokeny Solutions CEO'su Luc Falempin şu ifadeyi ekledi: 

Jeton verenlerin artık bir blok zincirinde sonsuza kadar engellenme konusunda endişelenmelerine gerek yok. Geçmişi kaybetmeden, artık bir ağdan diğerine sorunsuz geçiş için araçlara ve süreçlere sahibiz.

Polygon, Ethereum blok zincirinde altyapıyı ölçeklendirmek ve geliştirmek için tasarlanmış bir protokoldür . PolygonScan göre, ağ işlemleri günde 3 milyondan fazla işlem ve yaklaşık 105 milyon benzersiz cüzdan adresi vardır. Şu anda düşük işlem maliyetleriyle blockchains nedeniyle yüksek gaz Ethereum ağdaki ücretlerine, geç olarak popülaritesi artmaya devam Altcoin vurgulu akıllı sözleşme yürütme başına yaklaşık $ 153. 

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN