Bankacılık

EnPara ile kredi almak çok kolay! EnParalılar ihtiyaçlarına uygun kredileri ihtiyaç kredisinde buldu

EnPara yenilenen kampanyalarında müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor ve düşük faiz oranları ile ceplerini düşünüyor. EnPara ailesinde bulunan ve aileye yeni katılacak müşterilerin faydalanabileceği ihtiyaç kredisi her bireyin kullanımına açıktır.

EnPara müşterisi olmak ve düşük faiz oranlarından faydalanmak artık oldukça kolay. EnPara müşterileri için ihtiyaç kredileri kampanya kapsamında her müşteriye ayrı olarak hazırlanır ve ihtiyaç tutarları düşük faizler ile karşılanır.

EnPara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

EnPara ailesinin kampanya kapsamında kredi alması oldukça kolaylaştığı gibi her bireyin ihtiyacına uygun tutarlar ve faiz oranları işlenerek ihtiyaç kredisi kullanma şansı vardır. EnPara ihtiyaç kredisi faiz oranları ise vade ayına göre değişiklik göstermez. Kampanya kapsamında hangi vade süresi seçilirse seçilsin net bir faiz oranı vardır ve bu faiz oranı %1,75 olarak belirlenmiştir.

EnPara dışında hiçbir müşteri bu Koşulları değiştirme hakkına sahip değildir. Ancak kampanya koşullarında EnPara’nın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Tek tıkla başvurulabilen ihtiyaç kredisi için şubeye gitme zorunluluğu olmadığı gibi sayfalarca kağıt imzalamaya da gerek yoktur.

EnPara İhtiyaç Kredisi Koşulları Nelerdir?

EnPara’nın yenilenen kampanyası ihtiyaç kredisine başvurmanın tek şartı ise EnPara müşterisi olmaktan geçer. EnPara müşterisi olan her birey ihtiyaç kredisine başvurma hakkına sahiptir ve istediği zaman istediği koşulda başvuruda bulunabilirler. EnPara müşterilerinden farklı şart ve koşullar istemez.

Kişisel bilgiler ve gelir bilgileri bankaya iletildiği taktirde uygun görülür ise müşterilerin kredi tutarları anında hesaba yatırılır. EnPara ihtiyaç kredisi ile dosya masrafı ve tahsis ücreti istenmez. EnPara ihtiyaç kredisi taksitleri 12 ay, 24 ay, 36 ay olarak 3 koşulda sunulur. Müşteri taksit seçeneklerini kendi gelirine uygun olarak seçerek ödemeleri bu yolda gerçekleştirebilir.

EnPara İhtiyaç Kredisi Başvuru Yolları Nelerdir?

EnPara ihtiyaç kredisine başvurmak için birçok yol bulunur. Bu yollar EnPara müşterileri için geçerlidir. EnPara müşterisi olmayan bireyler şubeye giderek kolayca hem müşteri olabilir hemde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

EnPara ailesi bünyesinde bulunan müşteriler ise tıkla kolayca başvuru yapma hakkına sahiptir. EnPara müşterileri mobil bankacılık, internet bankacılığı ile yapılabilirken müşteri hizmetleri aranarakta kolayca başvuru yapabilir. EnPara müşterisi olan bireyler de şubeye giderek başvuru yapabilirler.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.