Bankacılık

Enpara kullanıcılarının dikkatine: Mobil uygulama davetine 3 bin TL kazanacaksınız!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan QNB Finansbank, kendi bünyesinin yanı sıra dijital bankacılık kolu olan Enpara bünyesinde geliştirilen avantajlı kampanyalar ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri düzenleyen Enpara, yeni dönemde müşteri sayısını arttırmaya devam ederken zorlu ekonomik şartlar karşısında nakit ihtiyacı artan müşterilerine ve potansiyel müşterilerine de destek olmayı başardı. Bu kapsamda bir yeni kampanya daha geliştirdiğini duyuran banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ENPARA ŞİRKETİM TAVSİYESİ KAMPANYASI EYLÜL 2022

Dijital banka Enpara, yeni dönemde artan TL ihtiyaçlarına bir nebze olsun destek vermek amacı ile sene başından bu yana geliştirmiş olduğu kampanyalara bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Söz konusu yeni kredi kampanyasında şirket sahiplerini hedef alan banka, bir yakınına Enpara Şirketim uygulamasını kullanmayı tavsiye eden tüm şirket müşterilerine 100 TL, toplamda ise 3 bin TL’ye kadar hediye TL ödemesi yapacağını bildirdi. Ayrıca banka tavsiye ile uygulamayı kullanmaya başlayan yeni işletmelerinde bankacılık masraflarından muaf tutulacağını ifade etti.

ENPARA ŞİRKETİM TAVSİYESİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Zorlu ekonomik şartların yaşandığı şu günlerde resmen can suyu olan Enpara Şirketim Tavsiye kampanyası, dijital bankadan hizmet alan mevcut müşterilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın yeni kampanyasına başvuru yapmadan önce kampanyanın detaylarına erişim sağlamak isteyen müşteriler için kampanya kullanım detayları paylaşıldı. Banka söz konusu katılım detaylarını şu şekilde sıraladı:

  • Söz konusu kampanyadan faydalanabilmek için yakınların mutlaka link aracılığı ile uygulamaya giriş yapmaları gerekir. Diğer başvuru yöntemleri kampanya kapsamında TL kazanılmasını sağlamaz.
  • Kampanya, uygulamaya davet edilen ilk 30 kişi ile sınırlıdır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediye TL’ler, uygulamaya davet edilen işletmelerin aktif kullanımını takiben 7’inci gün dahilinde Enpara vadesiz TL hesabına yatırılır. 7’inci günün resmi tatile denk gelmesi durumunda ise hediye TL’ler resmi tatili takip eden ilk iş gününde yatırılır.
  • Kampanya şirkete tanımlıdır. Bu neden ile bir işletme kampanya kapsamında en fazla 3 bin TL kazanabilir.

ENPARA ŞİRKETİM TAVSİYESİ BAŞVURUSU 2022

Enpara tarafından geliştirilmiş olan 3 bin TL’ye kadar hediye para kazanımlı yeni Şirketim Tavsiye kampanyası, Enpara kullanıcılarının dikkatlerini çekmeyi başardı. Dijital bankanın yeni kampanyasından faydalanmak isteyen tüketiciler kampanya katılım detaylarını öğrenmeye çalışırlarken beklenen açıklama bankadan geldi. Enpara, söz konusu yeni kampanyasına ilişkin katılım detaylarını kamuoyu ile paylaştı.

Enpara, Şirketim uygulamasını kullanan mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu TL kazanımlı yeni kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle bankanın mobil uygulamasına giriş yapılması gerektiğini belirtti. Sonrasında ise uygulamanın açılan ekranında yer alan “bizi tavsiye edin” sekmesinden “tanıdığım işletmelere” seçeneğinin işaretlenmesi gerektiğini ifade eden dijital banka, oluşan linkin WhatsApp, SMS ya da e- posta aracılığı ile tanıdıklar ile paylaşılabileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.