Bankacılık

Esnaf ve KOBİ’ye faizsiz kredi desteği duyuruldu: İşletmenizi büyütmek için son fırsat!

Garanti BBVA internet üzerinden işletmesini daha da geliştirmek ve büyütmek isteyenler için Esnaf ve KOBİ’ye özel kampanyasını duyurdu. Banka müşterisine özel sunulan avantajdan Trendyol üzerinden ilk kez satış yapacak olan müşteriler yararlanabilecek.

DİJİTALDEKİ İLK İŞ ADIMI FIRSATA DÖNÜŞÜYOR!

Garanti BBVA Trendyol kampanyası kapsamında ilk kez satış yapacak olan müşterilere özel avantajlı komisyon indirimi, indirimli akaryakıt alımı ve Trendyol’a özel ücretsiz akademi eğitimi fırsatı sunuyor. Garanti BBVA kampanyası kapsamında sunulan fırsat ile dijitalde başlatılan ilk iş adımı fırsata dönüşüyor.

GARANTİ BBVA’LI SATICIYA ÖZEL AVANTAJLAR NELERDİR?

Garanti BBVA kullanıcıları Trendyol üzerinden satış yapmak istediğinde düşük faizli kredi fırsatından yararlanabiliyor. POS komisyon oranı daha uygun fiyatlarla karşılanabilirken aidat ödemeden Bonus Business Kredi Kartı kullanılabiliyor. Üstelik ilk kez satış yapmaya başlayacak müşteriye özel 250 TL Bonus fırsatından da yararlanabiliyor.

Garanti BBVA tarafından Trendyol satıcılarına özel sunulan avantajlar arasında şunlar yerini alıyor:

 • Acil nakit ihtiyacına özel Faizsiz Nakit Avans kampanyası
 • Dijital kanallarda geçerli masrafsız para transfer fırsatı
 • Avantajlı faiz oranı ile geçerli kredi kampanyası
 • %1.29 faiz oranı ile başlayan POS komisyon fırsatı
 • Ücretsiz Bonus Business Kredi kartı
 • 250 TL Bonus kazanma fırsatı

FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Garanti BBVA ve Trendyol işbirliği ile sunulan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Trendyol’da satıcı olması gerekiyor. Ardından başvuru formunu referans kodu alanına 000-16-000 yazılarak doldurulması gerekiyor. Bu referans kodunu kullanarak hesap oluşturan firmalar destekten yararlanabilecek. Daha önce satıcı başvurusunda bulunmamış olanlar yararlanabiliyor.

GARANTİ BBVA’LIYA ÖZEL SATIŞ SÜRECİNDE İNDİRİM DESTEĞİ

Kampanya kapsamında başvuruda bulunanlar ve ilk 3 gün içinde satışa başlayanlar 1 ay boyunca %40, 7 gün içerisinde satışa başlayanlar %30 komisyon indiriminden yararlanıyor. Garanti BBVA müşterisine özel 2 ayda %10 komisyon indirimi fırsatı da sunuluyor.

Kampanya süreci devam ederken yalnızca Trendyol çözüm ortağım anlaşması bulunanlar ürün fotoğrafı çekiminde, kutu ve ambalaj tedariğinde, araç kiralama hizmetinde, kargo gönderiminde ve akaryakıt alımında indirim kazanıyor. Üstelik ücretsiz e-ticaret eğitimleri ile satış sürecinde destek alabiliyor.

KAMPANYANIN SON GÜNÜ NE ZAMAN?

Sadece Trendyol satıcılarına özel Garanti BBVA destekli kredi kampanyasının üst limiti 300.000 TL olarak belirlendi. Tüzel firma müşterileri kredi başvurularını şube üzerinden yapabiliyor. Kredilerin vade sınırı 12 ay olarak belirlendi. Kampanya 30 Eylül tarihine kadar devam ediyor.

GARANTİ BBVA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Garanti BBVA Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler Garanti Mobil uygulamayı cep telefonuna indirerek şu adımları takip etmelidir:

 • Mobil Başvuru” alanına gelinir.
 • Kredi Hesap” kategorisi açılır.
 • İhtiyaç Kredisi” alanına tıklanır.
 • Promosyon kodum var” kutucuğu işaretlenir ve verilmiş olan kod büyük harflerle girilir.

GARANTİ BBVA TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Faizsiz Taksitli Nakit Avans başvurusu yapmak isteyenler ise:

 • Başvurular” kategorisine gelerek “Kredi ve Avans Hesap” alanına tıklayıp “Avans Hesap” ekranı üzerinden “Hemen Başvur” butonuna basabilir.

GARANTİ BBVA İHTİYAÇ KREDİSİ LİMİTİ

Trendyol satıcılarına özel ihtiyaç kredisi limiti ve aylık ödeme tutarı:

 • Kredi tutarı: 50.000 TL
 • Kredi faiz oranı: %1.59
 • Kredi vade süresi: 12 ay
 • Kredi aylık ödeme tutarı: 5.324 TL
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.