Editörün SeçimiPara Piyasaları

Ethereum balinası iyice dozunu kaçırdı! Tek tek, on on, yüz yüz değil, 24 saate tam 536 milyar SHIB biriktirdi!

En büyük Ethereum balinası, 24 saatlik bir süre içinde çeşitli işlemler yoluyla 536.51 milyar SHIB tokeni biriktirdi. Ethereum ağındaki büyük cüzdan yatırımcıları, portföylerini çeşitlendirerek Shiba Inu gibi meme paralarını toplamaya devam ediyor. Son 24 saat içinde 145,7 milyon Shiba Inu jetonu yakıldı ve etkili bir şekilde dolaşımdan çekildi.

Ethereum ağındaki büyük cüzdan yatırımcıları, portföylerini çeşitlendirmek için Shiba Inu gibi meme paraları biriktirmeye hevesliler. Tipik olarak balinalar, meme madeni parasının fiyatındaki bir düşüş sırasında SHIB’yi kaptı.

536.51 Milyar Shiba Inu, Ethereum Balinası Tarafından Satın Alındı

Ethereum balinaları, portföylerini çeşitlendirmenin bir yolu olarak sürekli olarak Shiba Inu’yu cüzdanlarında biriktirdi. Tipik olarak Shiba Inu fiyatı düştüğünde, balinalar meme madeni parasını nispeten düşük bir fiyattan alırlar. Balina birikimi, son iki aydaki önceki eğilimlere göre Shiba Inu’daki bir rallinin habercisi olarak kabul ediliyor.

Son olarak, 12 Eylül’de, 24 saatlik bir süre içinde, Ethereum ağının en büyük balinalarından biri 536.51 milyar Shiba Inu tokeni topladı. Derin cepli Ethereum yatırımcısı, 14 işlemde satın alma işlemine 7 milyon dolar harcadı. Etherscan.io’dan alınan verilere dayanarak, balinanın meme madeni parasındaki bir fiyat düşüşü sırasında Shiba Inu’yu kaptığı biliniyor.

Etherscan.io’dan gelen veriler, Ethereum’un en büyük yatırımcısının SHIB’yi iki büyük kripto para borsası Binance ve Coinbase’den aldığını ortaya koyuyor. İlk on işlem 475 milyar SHIB’yi, sonraki birkaç Coinbase işlemi 60 milyarı oluşturdu. Birikim sonrası, balina tek bir işlemde 252.096 dolar değerinde 19.2 milyar token olan Shiba Inu holdinglerinin önemli bir kısmını sattı. Balina şu anda cüzdanda 6.82 milyon dolar değerinde 519.3 milyar Shiba Inu tutuyor.

SHIB’nin Balina Birikimi Neden Önemlidir?

Shiba Inu’nun Ethereum ağındaki büyük cüzdan yatırımcıları tarafından birikmesi, kripto topluluğunda bir yükseliş sinyali olarak kabul edilir. Balinalar tarafından yapılan büyük ölçekli SHIB alımlarını meme madeni parasında bir rallinin izlediği bir model ortaya çıktı. Yerel zirve, balinaların varlıklarını bıraktığı fiyatla çakışıyor.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.