Para Piyasaları

Ethereum katili yine damgasını vurdu! Cardano artık 2500’den fazla oyunda kullanılan bu platformla uyumlu

Ethereum katili Cardano, yakın tarihte yaptığı bir duyuru ile yeni bir entegrasyon hakkında kamuoyunu bilgilendirdi. 2500’den fazla oyun ve uygulamada kullanılan Ready Player Me artık Cardano ile uyumlu!

Cardano, metaverse alanında iddialı yürüyüşünü sürdürüyor! Cardano’nun ilk metaverse’i Pavia, 3D avatarları için Ready Player Me platformunu kullanarak 2500’den fazla oyun ve uygulamada kullanılan bu platform ile uyum yakalayacak!

CARDANO EKOSİSTEMİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Kullanıcıların bir selfie ile tam vücut 3D avatar oluşturmalarına ve bu avatarları metaverse’de kullanıma izin veren Ready Player Me, artık Cardano’nun potansiyelini artırmak için de kullanılacak. Bu hafta boyunca Pavia projesine yönelik marka değişikliğini web sitesinde duyuran ve reklamını yürüten Cardano, yeni adımlar ile ekosistemini büyütmeyi sürdürüyor. Cardano ekisisteminde şu anda 1.045 proje inşa ediliyor. Yakın tarihte 93 projeye başlayan Cardano, 6.304 NFT projesine sahip.

VASIL İŞ İLERLEMESİ İLE İLGİLİ GÜNCELLEME PAYLAŞILDI

Cardano test ağı 3 Temmuz’da IOG ekiplerince Vasil işlevselliğine zorlanmıştı. İlk node v.1.35.0 ile başladı ve IOG ekipleri v.1.35.1 ve v.1.35.2 düğümleri üzerinde çalışmaya başladılar.

Sın hafta v.1.35.2 düğümünde bulunan hatalar Cardano ekiplerince düzeltildi ve v.1.35.3 düğümünün yayınlanmasına yönelik hazırlık süreci başladı. Ayrıca Vasit test ağında Plutus maliyet modeli güncellendi ve kriptografik ilkel bir uygulama üzerinde çalışılmaya başlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.