Son dakika alış haberleri, güncel alış gelişmeleri ve duyurular

Alış Haberleri

Son dakika alış haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel alış haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli alış haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Michael van de Poppe: Bitcoin Yakında 60 Bin Doları Kesinlikle Aşacak!

Ünlü analiz Michael van de Poppe, Bitcoin'in kısa süre içerisinde 60 bin doları aşacağını iddia etti. Ünlü analist, Bitcoin'in geleceği hakkında detaylı bir analiz hazırladı. Bitcoin ne olur, düşer mi, yükselir mi sorusuna karşılık hazırladığı analiz haberimizde...

BENEO, dünya çapında prebiyotik hindiba kökü lifi için kapasite artırımına yönelik multi-milyonluk yatırım programını duyurdu

Önde gelen fonksiyonel bileşen üreticilerinden BENEO, Pemuco, Şili ve Oreye, Belçika'daki prebiyotik hindiba kökü lifi üretim tesislerinin kapasitesini genişletmek için önümüzdeki yıllar için multi-milyonluk yatırım programı duyurdu. İlk adımda 30 milyon Euro'dan fazla yatırım yapılacak. Programın tamamı, BENEO'nun global hindiba kökü lifi üretiminin yüzde 40'ından fazlasına, artan müşteri talebini karşılamak ve pazarda daha fazla büyüme sağlamak için önemli bir kapasite artışı sağlayacak. Her iki üretim sahasındaki çalışmalar da 2022'de başlıyor.

Terra Fiyat Analizi: LUNA Coin, 55.24 Dolarlık Tüm Zamanların En Yüksek Direncini Kırdı

Ünlü kripto para analisti Brian Bollinger, LUNA coin fiyat analizi ve tahminlerini yayınladı. LUNA coin ne olur? İşte detaylar...

Kripto Analistine Göre Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin Bir Sonraki Büyük Patlamalar İçin Hazırlanıyor

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, piyasanın çoğunu etkileyen son bir düşüş trendinden sonra en iyi kriptoların birçoğunun nereye gittiğini tahmin etmek için fraktal kalıplara bakıyor.

Bitcoin Fiyat Analizi: Aşırı Oynaklığın Ortasında, BTC Şimdi Kritik Dirençle Karşı Karşıya

Kripto para analisti Duo Nine, BTC analizinde bulundu. BTC ne olur? Bitcoin yükselir mi, düşer mi sorusunun yanıtı yatırımcılar tarafından merak ediliyor. İşte son dakika Bitcoin fiyat analizi...

Jonathan Morgan: Ethereum fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmak için momentum oluşturuyor

FXStreet kripto para analisti Jonathan Morgan oldukça heyecanlandırıcı bir yorumda bulundu. Morgan yaptığı ETH analizinde büyük bir koşunun başlayacağını iddia etti.

Kripto Para Analisti Bitcoin Yatırımcılarına Uyardı, BTC Sıçramasının Büyük Boğa Tuzağı Kurabileceğini Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC'nin büyük bir boğa tuzağı kurabileceği bir senaryoyu özetlerken Bitcoin yatırımcılarını uyarıyor.

Euro Bölgesi enflasyonu rekor seviyeye ulaştı

Kasım ayı için Euro Bölgesi enflasyon raporu yüzde 4.9'a çıkarak analist beklentilerinin üzerinde çıktı.

Her 5 şirketten 2’si Anadolu Yakası’nda ofis tercih etti

Ofise dönüşün başladığı 3. çeyrekte İstanbul’da 64 bin 18 metrekare ofis kiralama işlemi yapıldı. Özellikle yerli şirketlerin sağlıklı ve verimli çalışma ortamı için, yüksek teknolojiyle donatılmış nitelikli ofislere yöneldiğini belirten Göztepe Nakliyat ve Depolama CEO’su Ulaş Gümüşoğlu, “Yeni kiralamaların @’ının Anadolu yakasında Kozyatağı, Altunizade, Kavacık, Ümraniye civarlarında yapılması, nakliye sektörünün kıtalararası mesaisini artırdı” dedi.

İhracat 2021’in ekim ayında yüzde 20,3’lük artış kaydetti

Cumhuriyet tarihinin en yüksek ihracat rakamlarına ulaşılan 2021’in ekim ayında geçen yılın aynı dönemine kıyasla ihracatta yüzde 20,3’lük artış kaydedildi. Fason üreticilerin de sınırları zorlamaya başladığına dikkat çeken Tezmaksan Makine ve Parkurda.com Proje ve Pazarlama Müdürü Berna Şikel, "Hammaddeye sahip olan ama üretim noktasında yeterli imkanı bulamayan şirketler için çalışan fason üreticiler, hem gelirlerini artırarak işlerini büyütüyor, hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor” dedi.

Setrow İzmir ofisi ile müşteriye özel dijital hizmetleri Ege’ye taşıdı

Entegre dijital pazarlama alanının lider kuruluşu Setrow, beşinci ofis yatırımını İzmir’de gerçekleştirdi. Setrow’un yeni ofisi birçok ulusal ve uluslararası kuruluşun Ar-Ge ile inovasyon merkezinin de yer aldığı İzQ’da açıldı. Web & SEO Optimizer, arama motoru ve Push – SMS Marketing gibi araçlarıyla turizm, zincir restoran ve e-ticaret sitelerinin ekonomik başarısında yanlarında olmak istediklerini belirten Setrow Yönetici Ortağı Turgut Taneli, “Türkiye’nin turizm ve e-ticaret hedeflerine ulaşması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Setrow Satış Müdürü Tolga Kılıç ise Setrow’un Web & SEO Optimizer çözümüyle şirketlerin başarıya ulaşmasında yanlarında olacaklarını dile getirdi.

Peter Hodson: Yatırım yapan bir profesyonelin 'çalışma gününü' oluşturan 5 şey

Peter Hodson: Dikkat etmiyorsanız her zaman bir şeyleri kaçıracaksınız.

Kuo: Apple, 10 yıl içinde iPhone'u AR ile değiştirmeyi planlıyor

Apple analisti Ming-Chi Kuo'nun şirketin 2022'de yeni bir AR kulaklığı piyasaya süreceğini söyledi. Ek olarak, iPhone'un 10 yıl daha yaşayacağını ve bundan sonra Apple'ın AR ile değiştireceğini tahmin ediyor.

Her 10 kişiden 9’u yarın alışveriş yapacak

Türkiye’de Black Friday’e ilginin bu yıl daha da artması bekleniyor. Küresel strateji ve pazarlama danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners’ın yaptığı “Black Friday, Tüketici Alışveriş Davranışları” araştırmasına göre Türkiye’de 10 tüketiciden 9’u Black Friday’de kesinlikle alışveriş yapacağını söylüyor. Araştırmanın bir başka çarpıcı sonucu da tüketicilerin yüzde 84’ünün alışveriş alışkanlıklarının COVID-19 sebebiyle değiştiğini açıklaması. Tüketiciler yükselen fiyatlar ışığında promosyon arayışını artırmış ve satın alımlarını en uygun fırsatlara odaklamış durumda. Bu doğrultuda da yılın en büyük indirim günü için geçen yıla göre bütçelerini de yüzde 35 ila 75 oranında artırmayı planlıyor.

n11.com, müşteri deneyiminde yeniden e-ticaret sektörünün lideri

Kusursuz müşteri deneyimi için çoklu kanallardan verdiği hizmet ile öne çıkan Türkiye'nin alışveriş platformu n11.com, başarılarına bir yenisini daha ekledi. n11.com, Fast Company Dergisi’nin düzenlediği “Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması”nda ikinci kez e-ticaret sektöründe 1’inci sırada yer aldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: İlk kaynağı yapacağız!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, "Sakarya Gaz Sahası'nda mühendislik çalışmaları tamamlandı, boruların siparişini verdik. 2022'nin baharında suyun altına boruları yerleştirerek ilk kaynağı yapacağız" dedi.

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (22 Kasım Pazartesi)

22 Kasım Pazartesi döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

Sterlin ne kadar oldu, kaç TL? Sterlin ne kadar alış satış fiyatı (22 Kasım Pazartesi)

22 Kasım Pazartesi Sterlin ne kadar? Sterlin alış satış fiyatı ve son dakika döviz verileri.

Euro ne kadar oldu, kaç TL? Euro ne kadar alış satış fiyatı (22 Kasım Pazartesi)

22 Kasım Pazartesi Euro ne kadar oldu? Son dakika Euro alış satış fiyatı ve diğer dövizlerde son durum.

Dolar ne kadar oldu, kaç TL? Dolar ne kadar alış satış fiyatı (22 Kasım Pazartesi)

22 Kasım Pazartesi Dolar ne kadar? Bugün Dolar 11,18 TL seviyesinde alış fiyatıyla işlem görüyor. İşte dolar son durum...

Black Friday’de Kusursuz Alışverişin Sırrı!

Yılın en büyük indirim dönemi Black Friday için geri sayım başladı. Milyonlarca ürünü avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşturmaya hazırlanan markalar için, her kanalda mükemmel müşteri deneyimi yaşatmaksa kritik önem taşıyor.

Kasım Ayı İndirim Günleri’nde ParamKart Rekor Kırdı

Dijital dönüşüm ve pandeminin etkisiyle alışveriş alışkanlıkları değişen tüketiciye, kolay ve hızlı hizmet veren Param, 2021 yılında finansal teknoloji sektöründe zirveye yerleşti. E-ticaret başta olmak üzere alışverişte yılın en hareketli günlerinin yaşandığı kasım ayında da önemli bir büyüme kaydetti.

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (16 Kasım Salı)

16 Kasım Salı döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

Sterlin ne kadar oldu, kaç TL? Sterlin ne kadar alış satış fiyatı (16 Kasım Salı)

16 Kasım Salı Sterlin ne kadar? Sterlin alış satış fiyatı ve son dakika döviz verileri.

Euro ne kadar oldu, kaç TL? Euro ne kadar alış satış fiyatı (16 Kasım Salı)

16 Kasım Salı Euro ne kadar oldu? Son dakika Euro alış satış fiyatı ve diğer dövizlerde son durum.

Dolar ne kadar oldu, kaç TL? Dolar ne kadar alış satış fiyatı (16 Kasım Salı)

16 Kasım Salı Dolar ne kadar? Bugün Dolar 10,14 TL seviyesinde alış fiyatıyla işlem görüyor. İşte dolar son durum...

14,18 ve 22 ayar bilezik fiyatları: Bugün bilezik fiyatları ne kadar? (15 Kasım 2021)

14,18 ve 22 ayar bilezik fiyatları bugün ne kadar? Güncel bilezik fiyatları listesi...

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (15 Kasım Pazartesi)

15 Kasım Pazartesi döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

Sterlin ne kadar oldu, kaç TL? Sterlin ne kadar alış satış fiyatı (15 Kasım Pazartesi)

15 Kasım Pazartesi Sterlin ne kadar? Sterlin alış satış fiyatı ve son dakika döviz verileri.

Euro ne kadar oldu, kaç TL? Euro ne kadar alış satış fiyatı (15 Kasım Pazartesi)

15 Kasım Pazartesi Euro ne kadar oldu? Son dakika Euro alış satış fiyatı ve diğer dövizlerde son durum.