Altın Fiyatları Haberleri

Altın Fiyatları Haberleri

Altın Fiyatları Hafta Sonunda Ne Kadar Oldu? Gram Kaç Lira Çeyrek Altın Kaç Lira 16 Ekim Altın Fiyatları

Altını yatırım aracı olarak görenler için hafta sonunda da fiyatlar takip edilmeye devam ediliyor. Piyasalarda hafta sonu neler oluyor? İşte detaylar...

Haftanın Son İşlem Gününde Altın fiyatları Ne Oldu? 15 Ekim Cuma Atın Fiyatları!

Altın piyasalarında son durum. Dün ki kapanış fiyatlarına göre altında bir miktar gerileme var. Haftanın son işlem gününde altın fiyatları haberimizde...

Altın Fiyatlarında Son Durum Çeyrek Ne Kadar? Gram Ne Kadar? 14 Ekim Altın Fiyatları!

Altın fiyatları Türk Lirasındaki değer kaybına uluslararası piyasalarda fiyatların artmasına bağlı olarak yükselmeye devam ediyor. İşte Altın fiyatlarında ki son durum...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (14 Ekim Perşembe)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 14 Ekim Perşembe Altın kaç TL?

Altın Yükselişte! Yatırımcılara Uzman Tavsiyeleri! 13 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları!

Piyasaların stresli bir haftaya başlaması ile altın fiyatlarında da değişimler yaşanıyor. Haftanın ortasında fiyat hareketleri altın yatırımcısı tarafından takip edilmekte. İşte son gelişmeler ve detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (13 Ekim Çarşamba)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 13 Ekim Çarşamba Altın kaç TL?

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (12 Ekim Salı)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 12 Ekim Salı Altın kaç TL?

İslam Memiş Açıkladı! Altın Yatırımcısı Dikkatli Olmalı! Güncel Altın Fiyatlar Ne Oldu?

Altın yatırımcıları, altın ile borçlananlar veya borç verenler fiyatları her dakika araştırıyor. Altın fiyatlarında en çok araştırılan ise gram altın oldu.  İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (11 Ekim Pazartesi)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 11 Ekim Pazartesi altın kaç TL?

Altının Piyasalardaki Son Durumu! Gram Altın Kaç Lira? 8 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları!

Haftanın son mesai gününde altın fiyatlarının durumu belli oldu. Ekonomik gelişmeleri ışığında altın fiyatları da takip ediliyor. Sizde altınla ilgili detayları merak ediyorsanız işte size detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (8 Ekim Cuma)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 8 Ekim Cuma altın kaç TL?

Altın Kaç Lira Oldu? Gram Altın Kaç TL? 7 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları!

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve daha farklı altın çeşitleri iç piyasada fiyatlandırmaya devam ediliyor. Altının nabzını tutan uzmanların altın hakkında yorumları neler?

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (7 Ekim Perşembe)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 7 Ekim Perşembe altın kaç TL?

Altında Son Dakika Gram Altın Ne Kadar Oldu? Çeyrek Altın Kaç Lira? 6 Ekim Çarşamba 2021 Altın Fiyatları!

Hafta ortasında altın fiyatlarının seyri yatırımcılar tarafından merak konusu. Elinde yatırım olarak altın tutanların ve yatırım amaçlı altın almak isteyenlerin dikkatle takip etmesi gereken fiyatlar haberimizde.

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (6 Ekim Çarşamba)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 6 Ekim Çarşamba altın kaç TL?

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (5 Ekim Salı)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 5 Ekim Salı altın kaç TL?

Gram Altın Ne Kadar? Çeyrek altın Fiyatı Ne Oldu? 4 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları

Yatırımcılarının gerek mevduat hesaplarında gerekse ellerinde fiziki olarak bulundurdukları altın piyasalarda işlem görmeye devam ediyor. İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (4 Ekim Pazartesi)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 4 Ekim Pazartesi altın kaç TL?

Ons Altında Sürpriz! Gram Altın Kaç TL Oldu? Çeyrek Altın Ne Kadar? 15 Eylül Çarşamba Altın Fiyatları

Altın Fiyatlarında Sürpriz! 15 Eylül Çarşamba altın fiyatları ne oldu? Gram altın kaç TL? Çeyrek altın kaç TL? Altına son dakika gelişmeleri neler oldu? Hepsi ve daha fazlası haberin detaylarında.

Altın 11 Eylül 2021 Kaç TL? Bugün Gram, Çeyrek, Yarım ve Ons Altın Fiyatları

Altında haftalık rapor! Gram ve çeyrek altın haftayı nasıl kapattı? Yatırımcılar merakla takip ediyor! İşte gram, ons, çeyrek, yarım ve altında fiyat değişiklikleri.

Altının durumu ne, gram kaç lira? Son Dakika: güncel altın fiyatları ons altını ne bekliyor? 10 Eylül 2021 canlı altın fiyatları

Bilindiği üzere altın hediye ve yatırım amaçlı olarak kullanılan değerli bir maden. Günümüzde gram, ons gibi çeşitlerini kullandığımız altında son durum ne? Altın fiyatları ne kadar? İşte detaylar...

ONS Altında Son Dakika: Gram Altın Ne Kadar Oldu? 9 Eylül 2021 Altın Fiyatları

Haftanın sondan bir önceki piyasa gününde altının seyri yatırımcılar tarafından merak konusu. Elinde yatırım olarak altın tutanlar ve yatırım amaçlı altın almak isteyenlerin dikkatle takip etmesi gereken gelişmeler bugün gerçekleşiyor.

Altın bugün ne kadar, kaç TL? Serbest piyasa altın fiyatları... Altın kaç lira oldu? Canlı altın verileri ve son dakika altın ne kadar? (17 Ağustos Salı)

17 Ağustos Salı Altın bugün en kadar? Altın kaç TL? Altın günlük canlı verileri haberimizden takip edebilirsiniz. Altın kuru bugün ne durumda? Para piyasaları içerisinde Altın canlı veriler haberimizde yer alıyor. 17 Ağustos Salı Altın son durum...

Gram, Çeyrek, Yarım, Tam, Cumhuriyet, Ata Altın bugün ne kadar? Kapalı Çarşı altın piyasasında kaç TL? İşte 10 Mayıs Pazartesi altın fiyatları...

Gram, çeyrek, yarım, tam, Cumhuriyet, Ata altın fiyatları bugün ne kadar? Altın kaç TL? Kapalı Çarşı altın piyasasında bugün Gram, çeyrek, yarım, tam, Cumhuriyet, Ata altın fiyatları... Altın alış ve satış fiyatları ne kadar? Altın yatırımcısı bugün altın fiyatları kaç TL merak ediyor. İşte altın piyasasında son durum... Gram, çeyrek, yarım, tam, Cumhuriyet, Ata altın alış - satış fiyatları ve son veriler...

Uzmanlar Altın Fiyatlarını Yorumladı

Altın, Nisan ayının 3. işlem haftasına hareketli grafikler ile giriş yaptı. Küresel piyasalarda ABD 10 yıllık Hazine tahvil getirilerindeki düşüşün etkisi ile zayıflama eğilimine giren dolar karşısında güç kazanmaya başlayan ons altın, beraberinde yurtiçinde gram altın fiyatları üzerinde de etkili oldu.

Bu Hafta Borsa Kazandı, Döviz ve Altın Kaybetti!

Bu hafta boyunca ABD tahvil faizlerinde yaşanan yükselişin etkisi ile küresel piyasalarda düşüş trendi kendisini gösterdi. Aşılama uygulamalarında yaşanan olumlu gelişmeler ve ABD teşvik paketinin etkisi ile ABD 10 yıllık tahvil faizleri yüzde 1.36 seviyesine ulaştı. ABD tahvil faizlerinde hafta boyunca yaşanan yükseliş borsa üzerinde kayıp yaratmazken, döviz kurlarını ve altın fiyatlarını olumsuz açıdan etkiledi.

Dolar, Euro ve Altın Fiyat Analizleri! Döviz Kurlarında Yükseliş Olacak Mı?

Dolar, Euro ve altın fiyatları yatırımcılar dışında dövizle iş yapan şirket sahiplerini de yakından ilgilendiriyor. Piyasa uzmanları Dolar ve altın fiyatlarındaki yükseliş sinyallerini değerlendirdi. Hafta kapanışını 7.31 bölgesinde yapan Dolar fiyatı yeni haftaya nasıl başlayacak? Euro ve gram altında yükseliş beklentisi var mı?

Dolar, Euro ve Altın Fiyatlarında Son Durum! Uzmanlar Döviz Kurunu Yorumladı

29 Ocak Cuma günü Dolar, Euro ve altın fiyatları merak ediliyor. Yatırımcılar haftanın son işlem gününde döviz kurlarında nasıl bir kapanış olacağını araştırıyor. Dolar ve Euro fiyatlarında düşüş sinyalleri devam ederken piyasaları neler bekliyor? Piyasa uzmanlarının analizleri ile birlikte 29 Ocak döviz kurlarında son durum haberimizde yer alıyor…

17 Aralık gram, çeyrek ve tam altın fiyatları ne kadar? Uzmanların altın yorumları neler?

17 Aralık 2020 güncel altın fiyatları ne olduğuna dair detayları hazırladık. Gram altın ne kadar oldu? Çeyrek altın, cumhuriyet altını, yarım altın ve tam altın fiyatları ne durumda? 22 ayar bilezik ne kadar oldu? Altın piyasası son durumu hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

12 Aralık 2020 canlı altın fiyatları! 22 ve 24 ayar altın kaç TL? Günün gram, bilezik, çeyrek, yarım, tam, Reşat ve Cumhuriyet altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın son işlem gününde gerileyen dolar kuru etkisi ile düşüş ile kapattı. Altın ons fiyatı 1.900 dolar altında güçlü duruşunu korurken 24 ayar gram altın fiyatı haftayı 460 TL üzerinde kapattı. Bugün altın ne kadar? İşte Kapalıçarşı ve kuyumcu güncel altın fiyatları…