Bağkur Haberleri

Bağkur Haberleri

Bağkur Mağdurları Bu Haber Size! Emeklilik Formülü Belli Oldu! İşte Detaylar...

Bağkur borcu olan binlerce mağdur emeklilik hayalleri kurmaya devam ediyor. Emeklilik için formül arayan Bağkur mağdurları için detaylar haberimizde. İşte emeklilik için yapılması gerekenler.

SGK, SSK ve BAĞKUR borçlularına müjde: Borç yapılandırma fırsatını kaçırmadan hemen müracaat edin!

7256 Sayılı Kanun kapsamında SGK borçları yapılandırılacak. SGK' yapılandırması son tarih ne zaman? SGK 7256 borç yapılandırma ne zaman bitecek? 7256 sayılı borç yapılandırma ile ilgili esasları ve taksitlendirme detaylarını haberimizden inceleyebilirsiniz.

2020 Çiftçi BAĞKUR Primi Ne Kadar?

Aralık ayı enflasyon rakamlarının açıklanması ile birlikte BAĞKUR primleri de belirlendi. Dışarıdan prim ödemesi ile gerçekleştirilen bir sosyal güvence olan BAĞKUR primleri çiftçiler, esnaflar, isteğe bağlı ve en düşük olarak kategorilendiriliyor. 2020 yılında açıklanan enflasyon rakamları ile birlikte bu kategorilerin BAĞKUR primlerini ne kadar yatıracağı da belli oldu.

2020 BAĞKUR Primi Değişti: Güncel Miktar ve Teşvikle İndirim Ne Kadar?

2020 yılına girmemizle birlikte BAĞKUR primi de zamlandı. Aylık BAĞKUR primi miktarını ve düzenli ödeyenler için güncel indirimi haberimizden inceleyebilirsiniz.

2020 BAĞKUR Primleri Belli Oldu! BAĞKUR Prim Ödemesi Hangi Bankalardan Yapılmaktadır?

2020 Yılı için BAĞKUR primleri ödemesi belli oldu. Esnaf BAĞKUR primleri ne kadar? BAĞKUR primleri ödemesi hangi bankalardan yapılmaktadır? 2020 BAĞKUR bilgilerini haberimizden inceleyebilirsiniz.

Bakan Selçuk'tan Açıklama: Emekli Maaş Farkları Bugün İtibariyle Ödenmeye Başlandı

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk emeklilerin maaş farklarının bugün itibariyle ödenmeye başlandığını açıkladı. Memur emeklilerinin ödemeleri başlarken SSK ve BAĞKUR ödemeleri de birkaç gün içerisinde yapılacak.

2100 TL Emekli Promosyonu, 100 TL Bonus ve 0.90 Faiz Oranı ile Emekli Kredisi! 2020 Şekerbank Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Şekerbank Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur maaşı alan emeklilere 2.100 TL’ye varan nakit promosyon veriyor! Şekerbank emekli promosyonu 2020 kampanyası yüksek promosyon ödemesi, düşük faiz ve avantajlı bonus hediyesi ile emeklilere bol ayrıcalık tanıyor! Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan emekliler promosyon ödemesi dışında sunulan ek nakit ödeme avantajlarından yararlanarak 2.100 TL’ye varan promosyon almanın yanında düşük faizli emekli kredisi ve bol alışveriş bonusu kazanarak kazançlarını katlıyor! Emekliye promosyon Şekerbank kampanya ayrıntıları, 0.90 kredi hesaplama sonuçları ve emekli maaşı promosyon ödeme Şekerbank tutarları haberimizde…

Bakan Selçuk Açıkladı: GSS ve BAĞKUR Prim Borcu Olanlar 2020’de Sağlık Hizmeti Alabilecek

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, GSS ve BAĞKUR prim borcu olanların 2020 yılında hastanelerden muayene olabileceğini açıkladı. Detaylar haberimizde…

Emekli Maaşları Ne Zaman, Ayın Kaçında Yatıyor? 2020 Güncel Emekli Aylığı Yatış Tarihleri

Emeklilerin emekli maaşı yatış tarihi SSK, BAĞKUR ya da memur emeklisi olma durumlarına göre farklıdır. Emekliği aylığı yatış zamanı emeklilik türüne göre devlet tarafından belli bir standarda bağlanmıştır. ''Emekli maaşım ne zaman yatar?'' merak ediyorsanız detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

2020 En Düşük ve Yüksek Emekli Maaşı Ne Kadar? (Taban ve Tavan Aylıklar)

2020 yılı emekli maaşları ne kadar olacak, ne kadar zam yapılacak? SGK, BAĞKUR ve memur emeklileri ne kadar maaş alacak? 2020'de emeklilere ne kadar zam yapılması planlanıyor? Taban ve taban emekli aylıkları ne kadar olacak? Emekli maaşlarıyla ilgili detaylar haberimizde.

Emekli Maaşları Ne Zaman Yatıyor? (Ayın Kaçında, Hangi Gün?)

''Emekli maaşları ne zaman yatıyor, ayın kaçında ödeniyor?'' sorusu emekli olmayı düşünenler ya da yeni emekli olanlar tarafından sıkça merak edilen konulardan biridir. SSK, Emekli Sandığı ya da BAĞKUR emeklisi olma durumuna göre emekli maaşınızın yatış tarihi de farklılık göstermektedir. Emeklilik sınıflarına göre farklı maaş ödeme günleri bulunmaktadır. Emekli maaşları hangi gün ödeniyor sorusunun ayrıntılı cevabını yazımızda bulacaksınız.

Emekli olunca ne kadar emekli maaşı alırım? (Kaç TL hesaplama)

''Emekli olunca ne kadar maaş alırım, kaç TL maaşım olur?'' merak ediyorsanız sorgulamasını E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz. Ne kar emekli maaşı alabileceğinizi, ne zaman emekli olabileceğinizi E Devlet sistemi üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. BAĞKUR, SSK ve Emekli Sandığı için emekli maaşı hesaplama ve sorgulama işlemlerine ait tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım? SGK, SSK, BAĞKUR Aylık Hesaplama ve Sorgulama

''Emekli olunca ne kadar maaş alırım?'' merak ediyorsanız SGK, SSK ve BAĞKUR için aylık maaş hesaplamasını inceleyebilirsiniz. Emekli olduğunuzda kaç TL aylık ücret alacağınızı sorgulayabilirsiniz. 4A, 4B ve 4C için emeklilik zamanı ve aylığıyla alakalı sorgulamayı SGK resmi sitesi üzerinden TC kimlik, sicil no, baba adı, nüfus il ve doğum tarihi bilgileri girilerek yapılabilmektedir. Ayrıca turkiye.gov.tr adresi üzerinden e-devlet giriş bilgilerinizle de emeklilik maaş hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bağkur Ödeme