Son dakika bitcoin haberleri, güncel bitcoin gelişmeleri ve duyurular

Bitcoin Haberleri

Son dakika bitcoin haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel bitcoin haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli bitcoin haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Bitcoin Aralık ayında ralli yapabilir mi?

Bitcoin ne olacak? Bitcoin düşer mi, yükselir mi sorusu kripto para yatırımcıları tarafından sorulmaya devam ediyor. BTC'nin geleceğine ilişkin son dönemde birçok uzmandan farklı fikirler açıklanmaya devam ediyor. BTC ne olur? Bitcoin'in son dönemdeki durumu ile alakalı kısa bir özet haber hazırladık.

SEC, WisdomTree'nin Bitcoin ETF Teklifini Reddetti

SEC, piyasa manipülasyonuyla ilgili sık sık tekrarlanan endişelerini yineleyerek başka bir Bitcoin ETF'sini reddetti.

BTC, ETH ve DOT fiyat analizi - 2 Aralık

BTC, ETH ve DOT fiyat analizi için uzmanlar ne diyor? BTC, ETH ve DOT fiyat analizi detayları haberimizde...

Fidelity'nin 'Fiziksel' Bitcoin ETF'si Kanada'da Ticarete Başlıyor

Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada , Fidelity Canada'nın ülkede spot bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) teklifini başlattığını söyledi..

KRX Başkanı, Güney Kore'nin Bitcoin'i Kucaklama Zamanının Geldiğini Söyledi

Kore Borsası (KRX) Başkanı Son Byung-doo, yerel yayın kuruluşu Chosun tarafından hazırlanan bir rapora göre, Bitcoin ve dijital varlıkları benimsemenin yollarını keşfetmenin zamanının geldiğini söyledi.

Omicron Haberleri Piyasayı Etkilerken Bitcoin Fiyatı 57.000 Doların Altına Düştü

Küresel olarak yayılan Covid-19 varyantına ilişkin devam eden raporlar, son günlerde hisse senetlerini ve kripto para birimlerini sert vurdu.

Michael van de Poppe: Bitcoin Yakında 60 Bin Doları Kesinlikle Aşacak!

Ünlü analiz Michael van de Poppe, Bitcoin'in kısa süre içerisinde 60 bin doları aşacağını iddia etti. Ünlü analist, Bitcoin'in geleceği hakkında detaylı bir analiz hazırladı. Bitcoin ne olur, düşer mi, yükselir mi sorusuna karşılık hazırladığı analiz haberimizde...

Piyasa Değerine Göre En İyi 5 Altcoin

Bitcoin dışında büyük hacimlere sahip diğer kripto paralar hangileri? En iyi performans gösteren altcoin listesi...

Hırvatistan'ın En Büyük Perakende Zinciri Artık Çevrimiçi Bitcoin Ödemelerini Kabul Ediyor

Hırvatistan'ın En Büyük Perakende Zinciri Konzum, çevrimiçi mağazasında bitcoin ödemelerini etkinleştirdi ve bu seçeneği yakında fiziksel mağazalarına eklemeyi planlıyor.

Kasım ayını kırmızıyla kapatmasına rağmen, Bitcoin 2021'de fiyatını ikiye katlıyor

Geçen Ekim ayında, hem aylık getiri hem de tarihinin en yüksek aylık kapanış fiyatı için rekorlar kaydettikten sonra, bitcoin fiyatı Kasım ayını %7'lik bir düşüşle kapattı. Bu düşüşe rağmen, bitcoin 2021'de şu ana kadar fiyatı ikiye katladı.

Cryptocurrency uzmanı, El Salvador'un tüm dış borcunu Bitcoin tahvilleriyle ödeyebileceğini söylüyor

Max Keirser olarak bilinen eski Alman borsacı ve muhabir Timothy Maxwell, El Salvador'un dış borcu “volkanik tahvillerle” ödeyebilecek tüm kapasiteye sahip olduğundan emin.

Kripto Analistine Göre Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin Bir Sonraki Büyük Patlamalar İçin Hazırlanıyor

Popüler bir kripto stratejisti ve tüccarı, piyasanın çoğunu etkileyen son bir düşüş trendinden sonra en iyi kriptoların birçoğunun nereye gittiğini tahmin etmek için fraktal kalıplara bakıyor.

Bitcoin Fiyat Analizi: Aşırı Oynaklığın Ortasında, BTC Şimdi Kritik Dirençle Karşı Karşıya

Kripto para analisti Duo Nine, BTC analizinde bulundu. BTC ne olur? Bitcoin yükselir mi, düşer mi sorusunun yanıtı yatırımcılar tarafından merak ediliyor. İşte son dakika Bitcoin fiyat analizi...

Finans Komitesi, Güney Kore'de Kripto Vergisini Erteleyen Mevzuatı Onayladı

Güney Kore'de kripto para birimleri gibi sanal varlıklara vergi getirilmesini ertelemeyi amaçlayan değişiklikler, önemli bir meclis komitesi tarafından onaylandı. Taslak mevzuat, Seul'ün kripto işlemlerinden elde edilen kazançlara yüzde 20'lik bir vergi koyma planını ertelemeyi amaçlıyor.

Bitcoin hash oranı neye işaret ediyor? Bitcoin için uzmanların beklentileri: BTC yükselir mi, düşer mi?

Bitcoin hash oranı, Çin bitcoin madenciliği yasağından bu yana derin bir esneklik sergiledi ve önceki yüksek seviyelerine yaklaşmak için beş ayda ?'in üzerine çıktı.

Paradaki yenilik dünyayı nasıl değiştirdi: Bitcoin de aynı şeyi yapabilecek mi?

Paranın tarihini bilmek Bitcoin'i daha iyi anlamaya yardımcı olur. Bu yazıda Marquez Comelab, paranın kökenini, atalarımızın para olarak neyi ve neden kullandığını inceliyor. Aynı zamanda tarihimizin akışını değiştiren paradaki belirli bir yeniliğin hikayesini de anlatıyor ve etkisi yüzyıllar boyunca yankılandı ve bugün bizi etkilemeye devam ediyor.

MicroStrategy 7 bin Bitcoin daha satın aldı: Bu yükselişe mi işaret?

Dördüncü çeyrekte, MicroStrategy şirketi 7.000 Bitcoin daha satın aldı. Hareket, BTC değerinde yaklaşan bir artış inancının sonucu mu?

Hindistan'da Bitcoin (BTC) ve diğer kripto paralara yasak mı geliyor?

Eski Hindistan Maliye Bakanı Subhash Garg, "Kripto para birimlerinin yasaklanacağını söylemenin yanıltıcı olduğunu" açıkladı . Cointelegraph'ın bildirdiğine göre, Hindistan'ın kripto para yasa tasarısının yaratıcısı, "kripto para birimlerini " yasaklama fikrini reddetti.

Bitcoin, Ethereum, Binance, Shiba Inu Fiyat Analizi

Bitcoin, Ethereum, Binance, Shiba Inu fiyat analizinin inceleyebilirsiniz.

Kripto Para Analisti Bitcoin Yatırımcılarına Uyardı, BTC Sıçramasının Büyük Boğa Tuzağı Kurabileceğini Söyledi

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, BTC'nin büyük bir boğa tuzağı kurabileceği bir senaryoyu özetlerken Bitcoin yatırımcılarını uyarıyor.

Bitcoin Ayı Piyasasına mı Giriyor?

Popüler kripto stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, yeni bir koronavirüs varyantının keşfiyle dünya çapındaki piyasalar daralırken Bitcoin'in (BTC) nereye gidebileceğini araştırıyor.

Bitcoin mücadeleye devam ediyor, BTC neden 55 bin doların altına düşebilir?

Bitcoin, ABD Doları karşısında 57.500 doların üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor. BTC düşüyor ve yakın vadede 55.000 doların altına düşebilir.

Ethereum olumlu işaretler gösteriyor, ETH neden Bitcoin'den daha iyi performans gösterebilir?

Ethereum, ABD Doları karşısında 4.050 doların üzerinde sabit kaldı. ETH, 4.325 dolar ve 4.350 dolar direnç seviyelerini geçtikten sonra yükseliş ivmesi kazanabilir.

Uykudaki BTC cüzdanı aktifleşti: Milyon dolarlık cüzdan...

Bir bitcoin balina cüzdanı, neredeyse on yıllık bir uyku halinin ardından yeniden etkinleştirildi. Uzun süre uykuda kaldıktan sonra yeniden etkinleştirilen cüzdanlar artık bu noktada piyasada yeni değil.

Cathie Wood: Kurumsal satın alımlar Bitcoin'i 5 yıl içinde 500.000 dolar yapacak!

Cathie Wood artık bitcoin alanında zor tanınan bir isim değil. ARK Invest'in CEO'su, dijital varlığın en önde gelen savunucularından biri haline geldi. Wood, çadırını uzun zaman önce bitcoin ile kurmuştu ve o zamandan beri geriye bakmadı. Aslında, Bitcoin'in tahmini değeri 500.000 ABD Doları ile dünyadaki en boğalardan biri olduğunu kanıtladı.

Kripto para piyasalarında 500 milyon dolar buhar oldu!

Geçen haftanın en yüksek seviyelerinden sonra, kripto para piyasası, en büyük kriptoları bile etkileyen bir servet tersine dönüyor.

Salvadorlular faturalarını ödemek için Bitcoin kullanacaklar!

Dünya çapında farklı hizmetler için Bitcoin tarafından finanse edilen ön ödemeli kartlar sunan başlangıç ​​​​Bitrefill, Salvadorluların Bitcoin kullanarak birden fazla temel ihtiyaç için ödeme yapmasına olanak tanıyan yeni bir fatura ödeme hizmeti başlattı.

Coinbase İlham Verdi: Proje Centcex Halka Açık Satışı Başlattı!

Coinbase, günümüzün en büyük blockchain tabanlı kripto para borsalarından biridir. Coinbase için yerel paraya COIN denir. Coinbase borsası, 2012'den beri sadece bitcoin göndermek için bir platformdu. Coinbase yıllar içinde en büyük borsalardan biri haline geldi. Bugün milyonlarca yatırımcı Coinbase'de yüzlerce token ticareti yapıyor.

Kripto para analisti Michal Van de Poppe: Bitcoin onarıcı hareket içerisinde!

Kripto para analisti Michal Van de Poppe, Bitcoin'in (BTC) takdir edilmeden önce bir onarıcı hareket daha yaşayabileceğini söylüyor.

Kripto para borsaları domates tarlasına döndü: Bitcoin, yüzde 2,05 düştü!

Kripto para birimleri 13 Kasım'da kırmızı renkte işlem görüyor. Bitcoin, son güne göre %2,05 düşüşle fiyatlandırıldı.

Bitcoin, 2009 yılında bilinmeyen bir kişi tarafından Satoshi Nakamoto takma adını kullanarak oluşturulan yeni bir para birimidir. İşlemler aracılar olmadan yapılır. Bitcoinler anonim olarak mal satın almak için kullanılabilir. Ayrıca uluslararası ödemeler kolay ve ucuzdur çünkü bitcoinler herhangi bir ülkeye bağlı veya düzenlemeye tabi değildir. “Bitcoin borsaları” olarak adlandırılan birçok pazar yeri, insanların farklı para birimleri kullanarak bitcoin almasına veya satmasına izin verir.