Son dakika borsa bugün haberleri, güncel borsa bugün gelişmeleri ve duyurular

Borsa Bugün Haberleri

Son dakika borsa bugün haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel borsa bugün haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli borsa bugün haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Günün iki prim beklenen hisse senedini paylaştı!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 23 Kasım 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi BIMAS ve ULKER hisse senetlerinden oluştu.

Mobiltel’in halka arzına 3 kat talep geldi, halka arz büyüklüğü 332.800.000 TL oldu

18-19 Kasım 2021 tarihlerinde sabit fiyatla talep toplama ve satış yöntemiyle ihraç edilen Mobiltel paylarına 3 kat talep geldi. Şirketin yüzde 20,29’luk payının halka arzı için talep toplamaya çıkan Mobiltel’in halka arz büyüklüğü 332.800.000 TL oldu.

ICBC Yatırım iki hisse önerisi ile yeni haftaya merhaba dedi: OYAKC ve TKFEN hisse tavsiyeleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş prim beklenen hisse tavsiyeleri listesinde OYAKC ve TKFEN hisse senetleri yer aldı.

22 – 26 Kasım 2021 Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri: DOHOL, TKFEN, DEVA, ISFIN ve AKSEN

Ahlatcı Yatırım yeni haftaya ilişkin haftalık hisse önerileri listesini paylaştı. Bu hafta yükseliş beklenen hisse senetleri DOHOL, TKFEN, DEVA, ISFIN ve AKSEN olarak listeye yansıdı.

Borsa İstanbul, şirketleri ve yatırımcıları bilgilendirmeye devam ediyor

Hazırladığı içeriklerle paydaşlarını bilgilendirmeye devam eden Borsa İstanbul, şimdi de “Halka Arz ve Borsa İstanbul’da İşlem Görme” ile “Investing in Borsa İstanbul Markets” rehberlerini hazırladı.

Şeker Yatırım hisse önerileri (19 Kasım)

19 Kasım 2021 Şeker Yatırım hisse önerilerini paylaştı.

Haftanın dördüncü gününe özel 4 hisse önerisi: DOHOL, HLGYO, TKFEN ve EKGYO!

ICBC Yatırım yeni güne ilişkin dört hisse önerisi paylaştı. Aracı kuruluş hisse önerileri listesinde DOHOL, HLGYO, TKFEN ve EKGYO hisse senetleri yer aldı.

Mobil telefon ve akıllı cihazlar sektörünün öncü şirketlerinden Mobiltel, 18-19 Kasım’da halka arz oluyor

Türkiye’de 33 milyar lirayı aşan mobil telefon ve akıllı cihazlar sektörünün kurumsal tecrübesi en yüksek, köklü ve öncü şirketlerinden Mobiltel, şirket paylarının yüzde 20,29’luk bölümünü halka arz edecek. 18-19 Kasım tarihleri arasında “Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemiyle ihraç edilecek Mobiltel payları 1,60 TL’den satılacak.

Kritik dolar direncini kıran borsada Tacirler Yatırımdan AGHOL, BIMAS, INDES ve TAVHL hisse önerileri paylaşımı!

Tacirler Yatırım 16 Kasım 2021 tarihli teknik analiz bülteni ile günlük hisse önerileri listesini yayımladı! Rekor kıran borsayı yorumlayan aracı kuruluşun hisse tavsiyeleri listesinde AGHOL, BIMAS, INDES ve TAVHL hisse senetleri yer aldı.

Rekor yükselişe giden endekste yeni günde prim beklenen hisseler sıralandı: OYAKC, BIZIM, PRKME ve HALKB!

ICBC Yatırım yeni güne ilişkin hisse önerileri listesini yayımladı! Dün rekor yükseliş kaydeden endekste yeni günde aracı kuruluşun hisse tavsiyeleri listesi OYAKC, BIZIM, PRKME ve HALKB hisse senetleri oldu.

15 – 19 Kasım 2021 tarihleri arasında yükseliş beklenen haftalık hisse önerileri: DOHOL, TKFEN, KRDMD, VESTL ve BRISA!

Ahlatcı Yatırım 15 – 19 Kasım 2021 haftalık hisse önerileri listesini yayımladı! Bu hafta aracı kuruluşun model portföyünde DOHOL, TKFEN, KRDMD, VESTL ve BRISA hisse senetleri prim yapacak hisseler kategorisinde yer aldı.

Aracı kuruluşlar tavsiye etti: AKSEN, CIMSA, GSDHO, KOZAL, MAVI ve TKFEN hisse önerileri!

İki aracı kuruluştan günlük hisse önerileri paylaşımı geldi! ICBC ve Tacirler Yatırım analistlerince hazırlanan iki hisse tavsiyesi listesinde AKSEN, CIMSA, GSDHO, KOZAL, MAVI ve TKFEN hisse senetleri yer aldı.

Günün borsa ve hisse analizleri iki aracı kuruluştan: BOSSA, EREGL, KORDS, MGROS, OTKAR ve TCELL hisse senetleri ve fazlası!

Aracı kuruluşların günlük hisse önerileri listesi açıklandı! Listede prim yapması beklenen BOSSA, EREGL, KORDS, MGROS, OTKAR ve TCELL hisse senetleri yer aldı. Borsa yorum ve teknik analizi de bültende yer alırken, Gazete Banka olarak sizler için tüm detayları haberimizde derledik.

İki aracı kuruluştan günün prim yapacak hisse senetleri: Günlük ARCLK, BRISA, CCOLA, ENJSA, EREGL, TTKOM ve TTRAK hisse önerileri

Yeni günün prim yapacak hisse senetleri açıklandı! Tacirler ve ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listelerini yatırımcılar ile paylaştı. Teknik analizle seçilen borsada günün en çok kazandıracak hisseler listesinde ARCLK, BRISA, CCOLA, ENJSA, EREGL, TTKOM ve TTRAK hisse senetleri yer aldı.

ICBC ve Tacirler Yatırım yeni güne 8 hisse önererek başladı! AEFES, AKCNS, ARCLK, ESEN, KRDMD, PETKM, TAVHL ve VESTL

Yeni günün ilk hisse önerileri listesi paylaşıldı! 8 Kasım 2021 tarihine yönelik ICBC ve Tacirler Yatırım prim bekledikleri sekiz hisse senedini paylaştı. Günün teknik analiz bazlı tavsiye edilen hisse senetleri AEFES, AKCNS, ARCLK, ESEN, KRDMD, PETKM, TAVHL ve VESTL oldu.

İki aracı kuruluştan haftalık 9 hisse önerisi: ARCLK, AYGAZ, CCOLA, CIMSA, DEVA, EKGYO, TMSN, YATAS ve YKBNK

Aracı kuruluşların haftalık hisse önerileri listeleri belirlendi! Ahlatcı ve Tacirler Yatırım 8 – 12 Kasım 2021 tarihin için 9 hisse tavsiyesi yayımladı. Bir hafta boyunca prim beklenecek hisseler ARCLK, AYGAZ, CCOLA, CIMSA, DEVA, EKGYO, TMSN, YATAS ve YKBNK olarak sıralandı.

Güçlü kapanış yapan endekste öne çıkan dört hisse: ICBC Yatırım MGROS, SOKM, BIMAS ve VAKBN hisse senetlerini önerdi!

Borsa İstanbul 100 (Bist100) endeksi yükselişe kaldığı yerden devam ederken hisse önerileri paylaşılmayı sürdürüyor! ICBC Yatırım günlük hisse senedi önerilerinde MRGOS, SOKM, BIMAS ve VAKBN hisse senetlerine yer verirken, endekse de genel bir bakış paylaştı.

Yeniden yeşile dönen endekste dört hisseye öneri: SOKM, AKGRT, ISGYO ve AEFES hisse tavsiyeleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde SOKM, AKGRT, ISGYO ve AEFES hisse senetleri yer aldı. Borsa İstanbul cephesinde yükseliş trendi sürerken, güne ilişkin önem teknik seviyeler günlük bülten aracılığıyla ICBC Yatırım analistlerince paylaşıldı.

Günler sonra ilk kez düzeltmeye giren endekse tek hisse önerisi: SOKM!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 3 Kasım 2021 tarihli hisse önerileri listesinde aracı kuruluş SOKM hisse önerisini yer verdi. Endeksi dolar bazlı değerlendiren aracı kuruluş, teknik analiz verilerini bülten üzerinden yatırımcılar ile paylaştı.

Kasım ayının ilk hisse önerileri listesi: ICBC Yatırım ALARK, THYAO, BIZIM ve YKBNK hisse senetlerini önerdi!

ICBC Yatırım 1 Kasım 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! ALARK, THYAO, BIZIM ve YKBNK hisse senetlerinin yer aldığı öneri listesine ilişkin teknik veriler aktarıldı. Aracı kuruluş bültende, yükseliş ivmesini koruyan Borsa İstanbul (Bist100) teknik analizini de yatırımlarla paylaştı.

Coşkunun devam ettiği borsada yeni haftaya hazırlıklar başladı! İşte kapanışta göstergeleri güçlü AL veren 35 hisse

Borsa İstanbul 100 (Bist100) endeksi geride bıraktığımız haftada yükseliş eğilimini korurken, hisse senedi yatırımcıları borsada al sat sinyallerini takip etmeye başladı. Yeni haftaya başlamadan önce göstergeleri güçlü al veren hisse senetlerini belirledik. İşte teknik gösterge analizine göre kapanışta al sinyali veren 35 hisse!

Tacirler Yatırım dört hissede yükseliş bekliyor: KARTN, LOGO, SISE ve YATAS hisse önerileri!

Tacirler Yatırım 13 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli teknik analiz bültenine paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi KARTN, LOGO, SISE ve YATAS isimlerinden oluştu. Endekse dair beklentilerini de paylaşan analistler, günün yol haritasını belirledi.

ICBC Yatırım bugün üç hisse önerdi: ALGYO, YKBNK ve TKFEN hisse senetleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı. 13 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi ALGYO, YKBNK ve TKFEN hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 teknik analizinin de yer aldığı bültene ait teknik haberimizde…

Tacirler Yatırım endekste direncini yukarı çekti! Yükseliş beklediği hisseleri AYGAZ, CEMTS, FROTO ve OTKAR olarak açıkladı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 12 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi AYGAZ, CEMTS, FROTO ve OTKAR isimleri ile oluşturuldu. Bültende endekse dair beklentilerini sıralayan aracı kuruluş, ana direnci 1.440 puana çektiğini belirtti. İşte detaylar!

ICBC Yatırım’dan dört hisse önerili günün listesi: EREGL, ASELS, AKBNK ve HALKB hisse tavsiyeleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 12 Ekim 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi EREGL, ASELS, AKBNK ve HALKB hisse senetlerinden oluştu. Bist 100 teknik görünümüne değinen aracı kuruluşun bülteninden öne çıkan detaylar haberimizde…

ICBC Yatırım Koza Anadolu Metal (KOZAA) hisse senedi içi AL önerisi yayımladı!

ICBC Yatırım 11 Ekim 2021 tarihli teknik bakış köşesinde KOZAA hisse senedini ele aldı. Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş. (KOZAA) hisse senedi için aracı kuruluş, AL tavsiyesi yayımladı.

Tacirler 11 Ekim haftasına 4 hisse önerisi ile başladı: AEFES, BIMAS, EGEEN ve SELEC hisse tavsiyeleri!

Tacirler Yatırım 11 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş günlük yükseliş beklenen hisse tavsiyeleri listesi AEFES, BIMAS, EGEEN ve SELEC hisse senetlerinden oluştu.

ICBC Yatırım haftanın son günü 3 hisse önerisi paylaştı: EREGL, GOODY ve NTHOL hisse senedi analizi!

ICBC Yatırım 8 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Haftanın son işlem gününe ait beklentileri içeren günlük bültende paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi EREGL, GOODY ve NTHOL hisse senetlerinden oluştu. Bist 100 endeksine dair teknik verilerin de yer aldığı bültende, kritik seviyeler tek tek sıralandı. İşte detaylar…

ICBC Yatırım dört hisseye işaret etti: ULKER, DOAS, SASA ve ZOREN hisse önerileri!

ICBC Yatırım 7 Ekim hisse önerileri listesini paylaştı! Günün hisse tavsiyeleri listesinde ULKER, DOAS, SASA ve ZOREN hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 teknik analizleri ve yükseliş beklenen hisse önerileri ile ilgili detaylar haberimizde.

ICBC Yatırım'dan 6 Ekim'de 4 hisse önerisi: KCHOL, KRSTL, PRKME ve SAHOL!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 6 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi KCHOL, KRSTL, PRKME ve SAHOL oldu.