Borsa Istanbul Haberleri

Borsa Istanbul Haberleri

AEFES, CIMSA, ISMEN, KOZAA: Tacirler Yatırım önerdi! İşte günün prim beklenen hisse senetleri

Tacirler Yatırım 19 Ekim hisse öneri listesi yayımlandı! Günün yükseliş beklenen hisse senetleri AEFES, CIMAS, ISMEN ve KOZAA isimlerinden oluştu. Aracı kuruluş Borsa İstanbul 100 (Bist100) endeksini de bülteninde yorumlarken, Gazete Banka olarak sizler için bültene ilişkin tüm detayları derledik.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 5 Ekim Salı

5 Ekim Salı Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

5 Ekim tarihli ICBC Yatırım hisse önerileri listesi: AKENR, DOHOL, EKGYO ve PETKM hisse analizleri

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! AKENR, DOHOL, EKGYO ve PETKM hisse önerileri yer alan bültende, Borsa İstanbul 100 endeksine dair teknik analiz verileri paylaşıldı.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 21 Mayıs Perşembe

4 Eküm 2021 Pazartesi Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor.

ICBC Yatırım’dan yeni haftaya 4 hisse önerisi ile başlangıç: ARCLK, TIRE, ALARK, FROTO!

ICBC Yatırım hisse önerileri listesini paylaştı! 5 Temmuz 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi ARCLK, TIRE, ALARK ve FROTO hisse senetleri oldu. Yeni günün borsada yükseliş beklenen hisselerini yatırımcılar ile paylaşan aracı kuruluş, aynı tarihli bültende Borsa İstanbul 100 (BIST 100) teknik analiz çalışmasına da yer verdi. İşte günün teknik analiz bazlı artış beklenen hisseleri ve borsa destek dirençleri!

7 Nisan 2021 ICBC Yatırım analiz etti! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 7 Nisan 2021 Çarşamba bültenini yayımladı. Bültende Borsa İstanbul 100 (BİST 100) endeksi analiz edildi.

ALCTL, FROTO, PGSUS, AKSEN, ISMEN hisse önerileri ve borsa analizi - 3 Mart Çarşamba

ALCTL, FROTO, PGSUS, AKSEN, ISMEN hisse senedi analizlerini haberimizde hazırladık. Hisse senedi önerileri arayanlar için detaylı verileri hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

CLEBI, ALARK, AKSA, TMSN hisse önerileri ve borsa analizi - 3 Mart Çarşamba

CLEBI, ALARK, AKSA, TMSN hisse senedi analizlerini haberimizde hazırladık. Hisse senedi önerileri arayanlar için detaylı verileri hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

EKGYO, SISE, GOZDE hisse önerileri ve borsa analizi - 3 Mart Çarşamba

EKGYO, SISE, GOZDE hisse senedi analizlerini haberimizde hazırladık. Hisse senedi önerileri arayanlar için detaylı verileri hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

KRDMD, SKBNK, PETKM hisse önerileri ve borsa analizi - 3 Mart Çarşamba

KRDMD, SKBNK, PETKM hisse senedi analizlerini haberimizde hazırladık. Hisse senedi önerileri arayanlar için detaylı verileri hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz.

Borsada Satış Baskısı Sürüyor

BITS 100 endekslerinde dün görülen satış baskısı bugün de etkisini sürdürüyor. Yeni işlem gününe de düşüşle başlayan BITS 100 endeksi 50 günlük ortalamasının altına düştü.

SASA, HEKTS, TMSN, AGHOL, AKSA Hisse Senedi Günlük Analiz ve Veriler - 22 Şubat Pazartesi

SASA, HEKTS, TMSN, AGHOL, AKSA hisse senetleri günlük analizini haberimizde hazırladık. 22 Şubat Pazartesi borsa son durum ve hisse senedi verilerini inceleyebilirsiniz.

GOODY, FROTO, DOCO, ENJSA Hisse Senedi Günlük Analiz ve Veriler - 22 Şubat Pazartesi

GOODY, FROTO, DOCO, ENJSA hisse senetleri günlük analizini haberimizde hazırladık. 22 Şubat Pazartesi borsa son durum ve hisse senedi verilerini inceleyebilirsiniz.

HALKB, TSKB, BRISA Hisse Senedi Günlük Analiz ve Veriler - 22 Şubat Pazartesi

HALKB, TSKB, BRISA hisse senetleri günlük analizini haberimizde hazırladık. 22 Şubat Pazartesi borsa son durum ve hisse senedi verilerini inceleyebilirsiniz.

VAKBN, EKGYO, ODAS Hisse Senedi Günlük Analiz ve Veriler - 22 Şubat Pazartesi

VAKBN, EKGYO, ODAS hisse senetleri günlük analizini haberimizde hazırladık. 22 Şubat Pazartesi borsa son durum ve hisse senedi verilerini inceleyebilirsiniz.

Borsa Haftanın Son İşlem Gününe Yükselişle Başladı

BIST 100 endeksi haftanın son işlem gününe yüzde 0.33 artış ile başladı. Hafta boyunca işlemlerine yükselişle başlayan BITS 100 endeksi, dün alıcılı bir seyir izlemiş ve günü yükselişle kapatmıştı.

KOZAA, DOAS, KOZAL hisse senedi analiz ve son durum ne? 19 Şubat Cuma borsa güncel verileri

KOZAA, DOAS, KOZAL hisse senedi analizlerimiz haberimizde yer alıyor. 19 Şubat Cuma borsa güncel verilerini ve detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.

KORDS, MPARK, IPEKE hisse senedi analiz ve son durum ne? 19 Şubat Cuma borsa güncel verileri

KORDS, MPARK, IPEKE hisse senedi analizlerimiz haberimizde yer alıyor. 19 Şubat Cuma borsa güncel verilerini ve detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.

HEKTS, TMSN, FROTO hisse senedi analiz ve son durum ne? 19 Şubat Cuma borsa güncel verileri

HEKTS, TMSN, FROTO hisse senedi analizlerimiz haberimizde yer alıyor. 19 Şubat Cuma borsa güncel verilerini ve detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.

ALBRK, EKGYO, LOGO hisse senedi analiz ve son durum ne? 19 Şubat Cuma borsa güncel verileri

ALBRK, EKGYO, LOGO hisse senedi analizlerimiz haberimizde yer alıyor. 19 Şubat Cuma borsa güncel verilerini ve detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.

SKBNK, ODAS, PETKM hisse senedi analiz ve son durum ne? 19 Şubat Cuma borsa güncel verileri

SKBNK, ODAS, PETKM hisse senedi analizlerimiz haberimizde yer alıyor. 19 Şubat Cuma borsa güncel verilerini ve detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.

YATAS, CEMTS Hisse Senedi Son Durum - 17 Şubat Çarşamba Borsa Analiz

YATAS, CEMTS hisse senetlerinde son durum ne? 17 Şubat Çarşamba borsa analiz yazımızdan bugünün güncel verilerini takip edebilirsiniz.

KORDS, NTHOL, OZKGY, MPARK, INDES Hisse Senedi Son Durum - 17 Şubat Çarşamba Borsa Analiz

KORDS, NTHOL, OZKGY, MPARK, INDES hisse senetlerinde son durum ne? 17 Şubat Çarşamba borsa analiz yazımızdan bugünün güncel verilerini takip edebilirsiniz.

HALKB, FROTO, HEKTS, TTRAK Hisse Senedi Son Durum - 17 Şubat Çarşamba Borsa Analiz

HALKB, FROTO, HEKTS, TTRAK hisse senetlerinde son durum ne? 17 Şubat Çarşamba borsa analiz yazımızdan bugünün güncel verilerini takip edebilirsiniz.

SKBNK, EKGYO, GSDHO, YKBNK Hisse Senedi Son Durum - 17 Şubat Çarşamba Borsa Analiz

SKBNK, EKGYO, GSDHO, YKBNK hisse senetlerinde son durum ne? 17 Şubat Çarşamba borsa analiz yazımızdan bugünün güncel verilerini takip edebilirsiniz.

Borsa Güne Yükselişle Başladı, Alıcılı Seyir Sürüyor!

Dün alıcılı bir seyir izleyen BITS 100 endeksi bugün de seyrini devam ettirdi. Güne yükselişle başlayan BITS 100 endeksi dün günü %1.56 değer kazanarak kapatmıştı. Dünü 1.562.49 puandan kapatan BITS 100 endeksi bugün güne %0.45 artış ile başladı.

KORDS, DEVA, KOZAA, PNSUT, ARDYZ, BUCIM, DOAS, PETUN Hisse Senedi Son Durum - 16 Şubat Salı

KORDS, DEVA, KOZAA, PNSUT, ARDYZ, BUCIM, DOAS, PETUBorsa İstanbul'da hisse senetleri güncel verileri haberimizden inceleyebilirsiniz.

SKBNK, YKBNK, TSKB, VAKBN, EKGYO, SASA Hisse Senedi Son Durum - 16 Şubat Salı

SKBNK, YKBNK, TSKB, VAKBN, EKGYO, SASA son durum ne? Borsa İstanbul'da hisse senetleri güncel verileri haberimizden inceleyebilirsiniz.

Ne altın ne gümüş, o hisse senetleri son 1 yılda yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazanç sağladı!

Borsa yatırımcısı sayısı her geçen gün daha da artıyor. Özellikle son 1 yıl içerisinde ciddi miktarda yükselen hisse senedi sayısı oldukça fazla. Yüzde 100'ün üzerinde değerlenen SASA, BRISA, AKSA gibi hisseler yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Son 1 yıldır en çok kazandıran hisse senetleri analizi haberimizde...

GSDHO, ALBRK, EKGYO, PETKM, SASA, AKSA, GOZDE Hisse Senedi Analiz: Borsa Son Durum - 15 Şubat Pazartesi

GSDHO, ALBRK, EKGYO, PETKM, SASA, AKSA, GOZDE hisse senetleri son durum ne? Borsa canlı veriler ve hisse seneleri ne kadar yazımızdan takip edebilirsiniz.