Son dakika borsada bugün haberleri, güncel borsada bugün gelişmeleri ve duyurular

Borsada Bugün Haberleri

Son dakika borsada bugün haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel borsada bugün haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli borsada bugün haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Garanti BBVA Yatırımdan 9 hisse önerisi: AKBNK, AKSEN, BIMAS, CCOLA, GUBRF, HEKTS, KRVGD, NTHOL ve TAVHL hisselerinde teknik…

Garanti BBVA Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 21 Ocak 2022 Cuma gününe ait hisse tavsiyeleri listesi; AKBNK, AKSEN, BIMAS, CCOLA, GUBRF, HEKTS, KRVGD, NTHOL ve TAVHL hisse senetleri yer aldı.

Vakıf Yatırım günlük al sat hisse önerilerini tek tek sıraladı: ECILC, INDES, KRDMD, THYAO, ISGYO ve OTKAR hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 21 Ocak Cuma hisse tavsiyeleri listesi ECILC, INDES, KRDMD, THYAO, ISGYO ve OTKAR hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım günlük hisse öneri listesini açıkladı: AKBNK, EREGL, SAHOL ve TAVHL hisse senetlerinde tekniğe göre yükseliş bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 21 Ocak Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri AKBNK, EREGL, SAHOL ve TAVHL hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım günlük al sat hisse önerileri listesinde dört isim paylaştı: İşte PGSUS, IZMDC, MARTI ve HALKB hisse senedi teknik detayları!

ICBC Yatırım 21 Ocak 2022 Cuma günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde PGSUS, IZMDC, MARTI ve HALKB hisse senedi yer aldı.

ICBC Yatırım günün hisse önerileri listesini açıkladı: ASELS, MGROS, PETKM ve OYAKC hisse senetlerinde teknik veriler paylaşıldı!

ICBC Yatırım 20 Ocak 2022 Perşembe günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ASELS, MGROS, PETKM ve OYAKC hisse senetleri yer aldı.

Bist 100 ve Viop 30 endekslerini yorumlayan Yatırım Finansman bugün hisse önermedi!

Yatırım Finansman günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 19 Ocak 2022 Çarşamba tarihli aracı kuruluş hisse senedi önerileri listesinde paylaşım yapılmadı.

Vakıf Yatırım hisse önermediği bugün borsa, Viop, altın, dolar, gümüş ve Euro dolar paritesini yorumladı!

Vakıf Yatırım 19 Ocak 2022 tarihli teknik strateji bültenini paylaştı! Kuruluş bültende bugün hisse önerisi paylaşmazken; Bist100, Viop30, dolar, altın, gümüş, petrol ve Euro-dolar paritesini teknik beklentilerini aktardı.

CCOLA, FROTO ve VESTL hisse senetlerini öneren Tacirler Yatırım borsa yorumlarını paylaştı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 19 Ocak Çarşamba günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri CCOLA, FROTO ve VESTL hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım sert düşen endekste tek hisse önerdi! ZOREN hisse senedinde teknik veriler paylaşıldı!

ICBC Yatırım 19 Ocak 2022 Çarşamba günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ZOREN hisse senedi yer aldı.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! ALBRK, KARSN, KERVT ve IZDMC hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 18 Ocak 2022 Salı günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ALBRK, KARSN, KERVT ve IZDMC hisse senetleri yer aldı.

Vakıf Yatırım hisse önerilerini sıraladı: AKSEN, AKBNK, BIMAS, CIMSA, EKGYO, KOZAA, INDES ve SELEC hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 18 Ocak Salı hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, AKBNK, BIMAS, CIMSA, EKGYO, KOZAA, INDES ve SELEC hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım sıraladı: Kuruluş TAVHL, TTKOM, TUPRS ve YKBNK hisse önerilerinde teknik analize göre yükseliş bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 18 Ocak Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri TAVHL, TTKOM, TUPRS ve YKBNK hisseleri ile hazırlandı.

Vakıf Yatırım özenle paylaştı! Aracı kuruluş bugün AKSEN, ALGYO, CIMSA, CCOLA, EKGYO, KOZAA, INDES ve THYAO hisse senetlerini öneriyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 17 Ocak Pazartesi hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, ALGYO, CIMSA, CCOLA, EKGYO, KOZAA, INDES ve THYAO hisse senetlerinden oluştu.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! SASA, ALBRK, HALKB ve TATGD hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 17 Ocak 2022 Pazartesi günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde SASA, ALBRK, HALKB ve TATGD hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım 17 – 21 Ocak 2022 haftalık teknik analiz bazlı hisse önerileri listesini açıkladı: ALARK, HALKB, KRDMD ve MAVI hisseleri önerildi

Tacirler Yatırım haftalık hisse önerileri listesini yayımladı! 17 – 21 Ocak 2022 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri aracı kuruluş listesinde ALARK, HALKB, KRDMD ve MAVI hisseleri yer aldı.

Ahlatçı Yatırım haftalık model portföyünü paylaştı! Aracı kuruluş AKSEN, CIMSA, HALKB, KARSN ve TURSG hisse senetlerini önerdi

Ahlatçı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 17 - 21 Ocak 2022 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, CIMSA, HALKB, KARSN ve TURSG hisse senetlerinden oluştu.

Asya Borsaları Düşüyor! Asya Borsalarını Bir Çöküş Mü Bekliyor? Son Durum…

Asya hisse senetlerinde gerileme sürüyor! Japonya ve Hong Kong önderliğinde Asya Pasifik Bölgesi hisse senetleri Cuma gününde rekor geri çekilmeler yaşadı. Yaşanan gelişmelerde Güney Kore Merkez Bankası tarafından atılan faiz artırım kararı öne çıkarken, Çin’den gelen rekor düzeyde ticaret fazlası da yakından takip ediliyor.

Vakıf Yatırım teknik görünümü güçlü hisse önerilerini sıraladı: AKSEN, ARCLK, INDES, THYAO, TAVHL, KRDMD ve TUPRS hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 14 Ocak Cuma hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, ARCLK, INDES, THYAO, TAVHL, KRDMD ve TUPRS hisse senetlerinden oluştu.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! HALKB, HLGYO ve KARSN hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 14 Ocak 2022 Cuma günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde HALKB, HLGYO ve KARSN hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım analiz etti! ALARK, ARCLK, EREGL ve SISE hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 14 Ocak Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALARK, ARCLK, EREGL ve SISE hisseleri ile hazırlandı.

Vakıf Yatırım teknik görünüme göre hisse önerileri paylaştı: GARAN, TOASO, SOKM, CIMSA, KOZAA, AKSEN ve HEKTS hisse senetlerinde yükseliş!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 13 Ocak Perşembe hisse tavsiyeleri listesi GARAN, TOASO, SOKM, CIMSA, KOZAA, AKSEN ve HEKTS hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım borsayı yorumladı, hisse önerilerini paylaştı: ASELS, GARAN, HALKB ve MGROS hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 13 Ocak Perşembe günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ASELS, GARAN, HALKB ve MGROS hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! HALKB, BIZIM, TKNSA ve TCELL hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 13 Ocak 2022 Perşembe günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde HALKB, BIZIM, TKNSA ve TCELL hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım paylaştı: ALARK, ASELS, KORDS ve KOZAL hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor! Borsada ise…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 12 Ocak Çarşamba günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALARK, ASELS, KORDS ve KOZAL hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım bugün dört hisse beğendi! TURSG, MARTI, AKCNS ve PRKME hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 12 Ocak 2022 Çarşamba günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde TURSG, MARTI, AKCNS ve PRKME hisse senetleri yer aldı.

Vakıf Yatırım yeni güne 7 hisse önerisi sıraladı: ARCLK, BIMAS, CIMSA, KOZAL, TUPRS, LOGO ve VESTL hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 11 Ocak Salı hisse tavsiyeleri listesi ARCLK, BIMAS, CIMSA, KOZAL, TUPRS, LOGO ve VESTL hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım paylaştı: BIMAS, KORDS, TUPRS ve VESTL hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 11 Ocak Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri BIMAS, KORDS, TUPRS ve VESTL hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım günün dört beğenilen hissesini paylaştı! SAHOL, SOKM, TKNSA ve TSKB hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 11 Ocak 2022 Salı günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde SAHOL, SOKM, TKNSA ve TSKB hisse senetleri yer aldı.

ICBC Yatırım günün dört beğenilen hissesini paylaştı! DARDL, ZOREN, EKGYO ve AKBNK hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 10 Ocak 2022 Pazartesi günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde DARDL, ZOREN, EKGYO ve AKBNK hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım haftalık teknik analiz bazlı hisse önerileri listesini açıkladı: AEFES, AKSA, BIMAS ve TCELL!

Tacirler Yatırım haftalık hisse önerileri listesini yayımladı! 10 – 14 Ocak 2022 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri aracı kuruluş listesinde AEFES, AKSA, BIMAS ve TCELL hisseleri yer aldı.

Gazetebanka sizlere son dakika gündem gelişmelerini sunuyor. Ekonomi dünyasına dair önemli haberleri, para piyasaları içerisinde son dakika yorumları ve bankacılık dünyasındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.