Devlet Destekli Haberleri

Devlet Destekli Haberleri

2020 Devlet Destekli Tavuk Çiftliği Nasıl Kurulur? (60.000 TL Hibe Kredi)

Tavuk çiftliği kurmak isteyenler için devlet destekli hibe kredi veriliyor. Siz de tavukçuluk yapmak istiyorsanız bu kredilere başvuruda bulunarak finansal destek alabilirsiniz. Devlet destekli tavuk çiftliği nasıl kurulur, şartları nelerdir? Detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

2020 Devlet Destekli Mantar Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır? (30 Bin TL Hibe Kredi)

Devlet destekli mantar yetiştiriciliği yapmak istiyorsanız başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir gibi detayları yazımızda hazırladık. Devlet desteğiyle mantar yetiştirme tesisi kurmak isteyenler yazımızdan tüm ayrıntıları inceleyebilirler.

Riskli bina sakinleri dikkat: Halkbank’ta devlet destekli kentsel dönüşüm konut kredisi faizlerinin 3’te 1’i devletten!

Halkbank kentsel dönüşüm konut kredisi kampanyası devlet destekli sunuluyor! Riskli bina kredisi faizlerinin üçte birini devletin karşıladığı Halkbank kentsel dönüşüm kredisinde faiz oranı %0,66 olarak uygulanıyor. 120 ay vadeli masrafsız Halk Bankası riskli ev kredi kampanyası başvuruları ise Halkbank şubelerinden yapılıyor. Düşük faizli ev kredisi veren Halkbank devlet destekli kentsel dönüşüm kredisi başvuru şartları neler? 0.66 faizli konut kredisi en fazla kaç TL’ye kadar çekilir, en yüksek vade sayısı kaç ay? Halkbank devlet destekli 0.66 faizli kentsel dönüşüm ev kredisi ayrıntıları, şartları ve hesaplama sonuçları haberimizde…

Organik arcılık yapmak isteyenlere devlet tarafından 10 bin TL'den başlayan destek veriliyor!

Devlet destekli arıcılık yapmak isteyenlere 10 bin TL'den başlayan miktarda destek sağlanıyor. Organik arıcılık faaliyetleri için hibe destekle alakalı detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

2020 Devlet Destekli Ziraat Bankası, Vakıfbank Kredileri Nasıl Alınır, Şartları Nelerdir? (Kimler Alabilir?)

2020 yılı devlet destekli krediler birçok ihtiyaca dönük olarak verilmeye devam ediyor. Siz de bu kredilere başvuru yaparak Ziraat Bankası veya Vakıfbank üzerinden kredinizi alabilirsiniz. Devlet desteğiyle kredi verilen alanlar farklılıklar göstermektedir. Esnaf destek kredisi, girişimciler için iş yeri açma kredisi, kadın girişimcilere destek kredisi, hayvancılık destek kredisi, mantar yetiştiriciliği kredisi, sera işletme kredisi gibi birçok türde kredi verilmektedir. Faizsiz ya da düşük faizli olarak alabileceğini hibe kredilerin belirli şartları bulunmaktadır. Devlet destekli kredi şartlarını taşıyan herkes bu kredilere başvuruda bulunabilir. Devlet desteğiyle kredi almak istiyorsanız tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Dolar yatırımcıları için en yüksek faizli mevduat hesapları hangi bankalarda? 2020'de yatırımlar kazanca hangi oranda dönüşür?

En yüksek Dolar vadeli mevduat faizi veren bankalar 2020 yılında sırasıyla Ziraat bankası başta olmak üzere, İş Bankası ve QNB gibi özel bankalar. Dolar’a en fazla faizi veren bankalar genellikle yüksek sermeyeli veya devlet destekli oluyor. Zira döviz hesaplarına verilen faizde en büyük risk dövizin aşırı değerlenmesi. Bu durumda banka ne kadar yüksek faiz vermişse o kadar fazla zarar etme riski ile karşı karşıya kalıyor.

Riskli Binada Oturanlar Dikkat: Vakıfbank’tan Devlet Destekli 120 Ay Vade 0.33 Faizli İki Konut Kredisi Paketi!

Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi %0,33 faizler veriliyor! “6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun” kapsamında yararlanılabilen konut kredisinde en yüksek faiz oranı %0,41’e düşüyor! 3 farklı konut kredisi faizi uygulanan Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi başvuru şartları neler? 0.33 faizli konut kredisi en fazla kaç TL çekiliyor, maksimum vade ne? Vakıfbank 0.33 konut kredisi ayrıntıları, şartları ve hesaplaması haberimizde…

Proje desteği arayanlara müjde: 2020 devlet destekli proje hibe kredileri devam edecek!

2020 devlet destekli projeler için hibe kredi yardımları devam edecek. Esnaflar, yeni evlenenler, ev almak isteyenler, tarımla uğraşanlar ve girişimciler için çeşitli hibe krediler sunulacak. Haberimizden tüm detayları inceleyebilirsiniz.

Ev Alacaklara Müjde!: 2020 Devlet Destekli Konut Kredisi Geldi! Aylık 1360 TL Taksitle 100.000 TL Kredi Desteği Fırsatı!

Devlet destekli konut kredisi 2020 yılında da devam edecek. Ev almak isteyenler için aylık 1360 TL taksitle 100.000 TL konut kredisi fırsatını kaçırmayın! Detaylar haberimizde...

Bakan Varank Açıkladı! Yerli Girişimciye 750 Milyon Lira Destek Sağlanacak

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank yaptığı son dakika açıklamasında, Bakanlık ve Kalkınma Yatırım Bankası işbirliği ile 750 milyon TL büyüklüğünde Türkiye Kalkınma Fonu'nun kurulduğunu duyurdu. Bu fon ile yerli girişimciye devlet destekli kredi verilecek...

2020 Devlet Destekli Evlilik (Düğün) Kredisi Nedir? Başvurusu, Şartları (Çeyiz Hesabı)

Devlet destekli evlilik kredisi 2020 yılında verilmeye devam edecek. Devlet desteğiyle düğün kredisi almak isteyenler için başvuru şartlarını, çeyiz hesabına dair tüm bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

2020 Devlet Destekli Konut Kredisi Nasıl Alınır? Başvurusu, Şartları ve Faiz Oranları

Devlet destekli konut kredisi nedir, nasıl alınır? 2020 yılında devlet desteğiyle verilen konut kredisinin şartları ve başvurusuyla alakalı tüm bilgilere yazımızdan erişebilirsiniz.

Tavuk Çiftliği Kurmak İsteyenler! Devlet Destekli Tavuk Çiftliği Nasıl Kurulur? (Kanatlı Hayvan)

Tavuk çiftliği kurmak isteyenler için devlet destekli tavuk çiftliği kredisi başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir? Kanatlı hayvan yetiştiriciliği için hibe desteği almak istiyorsanız tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

2020 devlet destekli hayvancılık kredisi paketleri açıklandı! KOSGEB ve Ziraat Bankası üzerinden düve desteği şartları neler?

Devlet destekli hayvancılık kredisi 2020 yılında da hayvancılık faaliyetlerinde bulunmak isteyenlere verilmeye devam edecek. KOSGEB ve Ziraat Bankası aracılığıyla alınacak düve desteği için belirlenen bölgelerden başvuru yapabilirsiniz. Toplamda 41 şehir için verilecek düve alım kredisi ile faizsiz olarak hibe kredi alabilir, düve alımı yapabilirsiniz. Hayvancılık kredisi 2020 yılı şartları ve diğer detaylar haberimizde.