Son dakika dolar haberleri, güncel dolar gelişmeleri ve duyurular

Dolar Haberleri

Son dakika dolar haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel dolar haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli dolar haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Omicron Haberleri Piyasayı Etkilerken Bitcoin Fiyatı 57.000 Doların Altına Düştü

Küresel olarak yayılan Covid-19 varyantına ilişkin devam eden raporlar, son günlerde hisse senetlerini ve kripto para birimlerini sert vurdu.

Michael van de Poppe: Bitcoin Yakında 60 Bin Doları Kesinlikle Aşacak!

Ünlü analiz Michael van de Poppe, Bitcoin'in kısa süre içerisinde 60 bin doları aşacağını iddia etti. Ünlü analist, Bitcoin'in geleceği hakkında detaylı bir analiz hazırladı. Bitcoin ne olur, düşer mi, yükselir mi sorusuna karşılık hazırladığı analiz haberimizde...

22 milyar dolarlık “meme coin” pazarına Shiba'dan sonra yeni token

22 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan meme coinlere HUH Token ekleniyor. Şirketten yapılan açıklamada token'ın 6 Aralık’ta satışa sunulacağı, kripto para piyasalarındaki statükoyu bozmak ve herkes için bir gelir kaynağı oluşturmak istedikleri belirtildi.

Mevduatta sıcak gelişme: Yükselttiler! İşte 32 günlük en yüksek banka faiz oranı

Bankaların 32 günlük mevduat faiz oranları değişiyor! Bankalar müşterileri ile paylaştıkları bilgilendirmeler ile yeni 32 günlük vadeli hesap faizleri hakkındaki değişimleri aktarmayı sürdürüyor. İşte TL mevduatta son dakika güncel faiz oranları!

Terra Fiyat Analizi: LUNA Coin, 55.24 Dolarlık Tüm Zamanların En Yüksek Direncini Kırdı

Ünlü kripto para analisti Brian Bollinger, LUNA coin fiyat analizi ve tahminlerini yayınladı. LUNA coin ne olur? İşte detaylar...

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE, önceki günkü yükseliş ivmesine rağmen 0,23 doları aşamadı

Dogecoin fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. DOGE/USD bugün erken saatlerde bir başka yukarı yönlü test gördü.

Paradaki yenilik dünyayı nasıl değiştirdi: Bitcoin de aynı şeyi yapabilecek mi?

Paranın tarihini bilmek Bitcoin'i daha iyi anlamaya yardımcı olur. Bu yazıda Marquez Comelab, paranın kökenini, atalarımızın para olarak neyi ve neden kullandığını inceliyor. Aynı zamanda tarihimizin akışını değiştiren paradaki belirli bir yeniliğin hikayesini de anlatıyor ve etkisi yüzyıllar boyunca yankılandı ve bugün bizi etkilemeye devam ediyor.

Türkiye’nin yerli teknolojiyle hayata geçirilmiş ilk, Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise sayılı büyük enerji santrallerinden Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali finansman anlaşması imzalandı

Türkiye ve dünyada her yıl artan nüfus ile gelecek kuşakların artan temiz enerji ihtiyacını sağlamak vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Kalyon Enerji, Kalyon Karapınar Güneş Enerji Santrali için İngiliz İhracat Kredi Ajansı UK Export Finance (UKEF), J.P. Morgan Chase Bank, Denizbank, Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankası ile 12 yıl vadeli toplam 812 milyon dolarlık finansman anlaşması imzaladı.

Stablecoin Ekonomisi 150 Milyar Doları Aştı, Stablecoinler Küresel Kripto Ticaret Hacminin Yüzde 50'sinden Fazlasını Komuta Ediyor

Bu yıl çok sayıda dijital para biriminin değeri arttı ve 2021'in sonu yaklaşırken, var olan 11.000'den fazla kripto varlığın piyasa değeri kabaca 2,6 trilyon dolar.

Tesla, Gigafactory Şangay'ı genişletmek ve 4.000 kişiyi işe almak için yaklaşık 200 milyon dolar yatırım yapıyor

Tesla, Gigafactory Shanghai'ı genişletmek ve 4.000 kişiyi daha işe almak için yaklaşık 200 milyon dolar yatırım yapmayı planladığını belirtti.

Elon Musk, 1,05 milyar dolarlık Tesla hisselerini yeniden sattı

Elon Musk yine Tesla hisselerini sattı. Birikmiş miktarda 1,5 milyar dolar değerinde Tesla hissesi halka satıldı.

Bitcoin mücadeleye devam ediyor, BTC neden 55 bin doların altına düşebilir?

Bitcoin, ABD Doları karşısında 57.500 doların üzerinde toparlanmak için mücadele ediyor. BTC düşüyor ve yakın vadede 55.000 doların altına düşebilir.

Ethereum olumlu işaretler gösteriyor, ETH neden Bitcoin'den daha iyi performans gösterebilir?

Ethereum, ABD Doları karşısında 4.050 doların üzerinde sabit kaldı. ETH, 4.325 dolar ve 4.350 dolar direnç seviyelerini geçtikten sonra yükseliş ivmesi kazanabilir.

Zoom, 2021’de 1 milyar doların üzerinde gelir elde etti

Zoom Video Communications, Inc. 31 Ekim 2021’de sona eren üçüncü mali çeyrek finansal sonuçlarını bugün açıkladı. Rapora göre, üçüncü çeyrek toplam geliri önceki yılın aynı dönemine göre 5 büyüyerek 1 milyar 50 milyon 800 bin dolar oldu. Son 12 ayda gelire 100 bin dolardan fazla katkı yapan müşteri sayısı geçen yılın aynı dönemine göre ? arttı. Geçen yılın aynı dönemine göre üçüncü çeyrek GAAP faaliyet geliri ',7 ve GAAP dışı faaliyet geliri ise 9,1 arttı.

Özel jet yolculuklarında kripto parayla ödeme devri!

Geçen yıl kripto parayla ödeme almaya başlayan İtalyan charter şirketi Fast Private Jet, 2021'deki her 3 özel jet uçuşundan birinin ödemesinin kripto parayla yapıldığını açıkladı. Şirketin Kurucusu ve CEO'su Mauro De Rosa, “Bu yıl gerçekleştirdiğimiz tek bir özel jet uçuşu için yarım milyon dolar ödeme aldık. Böylece sektörümüzde küresel çapta ve tek kalemde yapılan en büyük kripto para işlemine imza attık” dedi.

Uykudaki BTC cüzdanı aktifleşti: Milyon dolarlık cüzdan...

Bir bitcoin balina cüzdanı, neredeyse on yıllık bir uyku halinin ardından yeniden etkinleştirildi. Uzun süre uykuda kaldıktan sonra yeniden etkinleştirilen cüzdanlar artık bu noktada piyasada yeni değil.

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (22 Kasım Pazartesi)

22 Kasım Pazartesi döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

Dolar ne kadar oldu, kaç TL? Dolar ne kadar alış satış fiyatı (22 Kasım Pazartesi)

22 Kasım Pazartesi Dolar ne kadar? Bugün Dolar 11,18 TL seviyesinde alış fiyatıyla işlem görüyor. İşte dolar son durum...

Şişecam'dan büyük hamle: 4 milyar dolarlık yatırım yapacak!

Şişecam ve Ciner Grubu'nun ABD'de eşit ortağı olan Doğal Soda Külü Geliştirme Projesi'nde ek hisse satın alarak ` hissedar olacak. Şişecam CEO'su Dr. Ahmet Kırman: "Doğal soda alanında portföyümüze kattığımız yüksek kapasite bizi dünyanın en güçlü oyuncularından biri yapıyor."

Cathie Wood: Kurumsal satın alımlar Bitcoin'i 5 yıl içinde 500.000 dolar yapacak!

Cathie Wood artık bitcoin alanında zor tanınan bir isim değil. ARK Invest'in CEO'su, dijital varlığın en önde gelen savunucularından biri haline geldi. Wood, çadırını uzun zaman önce bitcoin ile kurmuştu ve o zamandan beri geriye bakmadı. Aslında, Bitcoin'in tahmini değeri 500.000 ABD Doları ile dünyadaki en boğalardan biri olduğunu kanıtladı.

Kripto para piyasalarında 500 milyon dolar buhar oldu!

Geçen haftanın en yüksek seviyelerinden sonra, kripto para piyasası, en büyük kriptoları bile etkileyen bir servet tersine dönüyor.

Bitdeer, Blue Safari ile 4 milyar dolarlık SPAC anlaşmasını açıkladı

Bitdeer Technologies, bulut madencisine 4 milyar dolar (2,9 milyar sterlin) değerinde özel amaçlı satın alma şirketi ( Spac ) Blue Safari Group ile bir birleşmede Nasdaq'a gidiyor.

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (16 Kasım Salı)

16 Kasım Salı döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

Dolar ne kadar oldu, kaç TL? Dolar ne kadar alış satış fiyatı (16 Kasım Salı)

16 Kasım Salı Dolar ne kadar? Bugün Dolar 10,14 TL seviyesinde alış fiyatıyla işlem görüyor. İşte dolar son durum...

Kritik dolar direncini kıran borsada Tacirler Yatırımdan AGHOL, BIMAS, INDES ve TAVHL hisse önerileri paylaşımı!

Tacirler Yatırım 16 Kasım 2021 tarihli teknik analiz bülteni ile günlük hisse önerileri listesini yayımladı! Rekor kıran borsayı yorumlayan aracı kuruluşun hisse tavsiyeleri listesinde AGHOL, BIMAS, INDES ve TAVHL hisse senetleri yer aldı.

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (15 Kasım Pazartesi)

15 Kasım Pazartesi döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

Dolar ne kadar oldu, kaç TL? Dolar ne kadar alış satış fiyatı (15 Kasım Pazartesi)

15 Kasım Pazartesi Dolar ne kadar? Bugün Dolar 9,95 TL seviyesinde alış fiyatıyla işlem görüyor. İşte dolar son durum...

10 TL'yi göre Dolar ile ilgili ekonomistlerden açıklamalar geliyor

Cuma günü piyasanın kapanmasının ardından dolar kuru ilk kez 10 TL'nin tüm zamanların en yüksek seviyesini aştı. Bu yıl TL dolar karşısında yüzde 25 değer kaybetti.

Merkez Bankası açıkladı: Yıl sonunda Dolar ve enflasyon ne olacak?

Merkez Bankası 2021 sonu için Dolar ve enflasyon beklentisini açıkladı. Dolar ve enflasyon ne olacak? İşte detaylar...

Döviz alış satış fiyatları ne kadar? Döviz alış satış fiyatları: Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen (12 Kasım Cuma)

12 Kasım Cuma döviz alış satış fiyatları ne kadar? Dolar, Euro, Sterlin, Riyal, Frank, Yen, Riyal, Kron kuru son dakika alış satış fiyatları.

USD, ABD dolarının ($) para birimi kısaltması, Amerika Birleşik Devletleri'nin resmi para birimi ve son birkaç on yılda dünyanın birincil rezerv para birimidir. Amerika'nın merkez bankası olan Federal Rezerv tarafından yönetilmektedir.