Son dakika fiyatı haberleri, güncel fiyatı gelişmeleri ve duyurular

Fiyatı Haberleri

Son dakika fiyatı haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatı haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli fiyatı haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Altın alış satış fiyatları ne kadar? Gram, çeyrek, yarım, tam altın fiyatları - 20 Ocak 2022

Altın alış satış fiyatı bugün ne kadar? 20 Ocak Perşembe altın piyasası son durum! Gram altın bugün 788 TL civarından fiyatla işlem görüyor. Çeyrek altın ise 1.281 TL alış, 1.302 TL satış fiyatına sahip. Altın alacaklar için gram, çeyrek, yarım, tam altın ve bilezik fiyatları... Altın ne kadar detaylar haberimizde...

Başkan Akay: 'Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz'

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından şeker pancarı avans fiyatının 800 TL/ton olarak açıklanmasını memnuniyet verici olarak değerlendirdi. Başkan Akay, 'Türk Şeker tarihinde ilk kez Ocak ayında avans fiyat açıklanarak, çiftçinin sahipsiz olmadığı gözler önüne serildi. Çiftçimiz ve sektör moral buldu. Sayın cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz' dedi.

Benzine zam

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 46 kuruş zam yapıldı.

Kasaplar: 'Fiyatlara gelen zammı henüz uygulamıyoruz'

Et ve Süt Kurumu karkas et fiyatını 10 lira artırdı. Kasaplar gelen zammı henüz fiyatlara yansıtmadıklarını söyledi. öte yandan market ve kasaplardaki fiyat farkları da dikkat çekti. Markette etin kilosu ortalama 15 lira daha pahalıya satılıyor.

Fiyatı altınla yarışıyor, ürün veren ağaçlar koruma altına alınıyor

Siirt'e geçen yıl iç piyasada 300 liraya satılan bıttımın (menengiç) kilogram fiyatının, bu yıl kuraklıktan dolayı ürünün az olması ile 400 lirayı bulabileceği belirtilirken, bıttım ağaçlarının korunması için Siirt Tarım ve Orman İl Müdürlüğü çalışma başlattı.

Orkide ayçiçek yağı fiyatında kaçırılmayacak fırsat! Yüzde 40'ın üzerinde indirim başladı

Son dönemde ayçiçek yağı fiyatlarındaki indirimler vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birinde Orkide ayçiçek yağı fiyatında indirim yapıldı…

Gaviscon Şurup Ne Kadar, Kaç TL? 2022 Güncel Eczane Fiyatı

Gaviscon şurup eczane satış fiyatı ne kadar 2022 ücreti hakkında merak edilen bilgiler yazımızda. Hazımsızlık şikayetlerini gidermek için kullanılan Gaviscon şurup, mide ekşimesi gibi şikayetlere yönelik de kullanılabilmektedir. Gaviscon şurup satış fiyatı, yan etkileri, kullanım şekli ve kullanım sırasında dikkat edilecekler hakkındaki tüm ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Başkan Bağlamış: ''Et ve süt kurumunun açıkladığı yeni fiyat geç kalınmış bir adım, ancak memnuniyet verici''

Et ve Süt Kurumu'nun, üreticiden aldığı karkas etin alım fiyatını artırdığını ifade eden Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, 'Biliyorsunuz her zaman her platformda Et ve süt Kurumunun Büyükbaş hayvan alım fiyatını 60 TL bandına çekmesi gerektiğini belirttik, Nihayet geçte olsa sözlerimiz karşılık buldu. Et ve süt kurumu büyükbaş hayvan etinde kiloda 10 lira ile 4 lira arasında değişen oranlarda zam yaptı. Yine kuzu ve koyun etinde de kiloda 10 lira zam yapmıştır'' dedi.

Hamsinin fiyatı cep yakıyor

Yurdu etkisi altına alan olumsuz hava şartlarının etkisiyle balık fiyatları yükseldi. İstavrit 30 TL ilet tezgahın en ucuz balığı olurken, hamsi kilosu 50 TL ile cep yakıyor.

Bitcoin Neden Düşüyor? İşte BTC Fiyatına Etki Eden Gelişmeler

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yaşanan düşüş yatırımcıları endişelendiriyor. BTC fiyatındaki gerilemeye sebep olan gelişmeler yatırımcılar tarafından merak ediliyor…

Beklenen Gürcü hamsisi sonunda geldi

Trabzon'da tezghlarda uzun bir süreden beri pek görülmeyen hamsi, Gürcistan'da Türk balıkçılar tarafından bolca avlanıp Trabzon'a gönderilince tezgahlar şenlendi. Bir kaç gün öncesine kadar kilogram fiyatı 80 TL olan hamsinin fiyatı bir anda 25 TL'ye üştü.

Elit mekanların gözde çileği bu yıl 550 ton üretildi

Yalova'da yarım asırdır çilek üretimi yapılan Sermayecik köyünde 2021 yılında 550 ton çilek yetiştirildi. İstanbul'da ünlü firmalar tarafından tercih edilen çileğin bu yıl kilogram fiyatı 35 liralara kadar çıktı.

Zinco Şurup Ne Kadar, Kaç TL? 2022 Güncel Eczane Fiyatı

Zinco şurup eczane satış fiyatı ne kadar 2022 ücreti hakkında merak edilen bilgiler yazımızda. Çinko eksikliği tedavisi ve önlenmesinde kullanılan Zinco şurup, çocuklarda ishal tedavisinde de kullanılmaktadır. Zinco şurup satış fiyatı, yan etkileri, kullanım şekli ve kullanım sırasında dikkat edilecekler hakkındaki tüm ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Duphalac şurup ne kadar, kaç TL? 2022 güncel eczane fiyatı

Duphalac şurup eczane satış fiyatı ne kadar 2022 ücreti hakkında bilgi yazımızda. Duphalac şurup, kabızlık tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Duphalac satış fiyatı, yan etkileri, kullanımı ve merak ettiğiniz diğer tüm ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Dogecoin, Elon Musk’ın Tesla ürünleri satın almak için kullanılabileceğini söylemesinin ardından yüzde 9 sıçradı!

Dogecoin’in fiyatı, Tesla’nın kripto para birimini mal ödemesi olarak kabul etmeye başlamasının ardından kazançları ayırmadan önce Cuma günü yüzde 9'dan fazla arttı.

Ethereum 3500 Dolar Olur Mu? ETH Grafiği Neye İşaret Ediyor?

Ethereum, ABD Doları karşısında 3.400 dolardan aşağı yönlü bir düzeltme başlattı. ETH fiyatı 3.250 dolarlık desteği koruyor ve 3.320 dolarlık direncin üzerinde yeni bir artış görüyor.

Rafta farklı kasada farklı fiyat tepki çekti

Samsun'da vatandaşlar market ve mağazaların etiketleri güncellemeden fiyat artırmasından şikayet etti. Raftaki etiket fiyatıyla aldığı ürünün, kasaya geldiğinde fiyatının farklı olduğunu öğrendiklerini belirten vatandaşlar, denetimlerin artırılmasını talep etti.

Fındık fiyatı haftayı 35 liradan kapatıyor

Giresun'da serbest piyasada 35 liraya yükselen fındık fiyatının, önümüzdeki haftalarda daha da artacağı öngörülüyor.

İsviçre’nin dev dijital varlık bankasının patronundan Bitcoin için umutlandıran tahmin! BTC bu fiyatı görebilir mi?

İsviçre merkezli dev dijital varlık bankası SEBA Bank’ın CEO’su Guido Buehler, bankanın analiz ve değerlendirmelerinden yola çıkarak Bitcoin’in (BTC) 2022 yılında rekor fiyat seviyelerine ulaşabileceğini söyledi.

Kayseri Şeker pancar avans fiyatını güncelledi

2022 üretim yılı için 16 polar pancar avans fiyatını 720 TL/Ton olarak açıklayan Kayseri Şeker, güncelleme yaparak avans fiyatını 800TL/Tona yükseltti.

Otogaza zam

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde otogazın litre satış fiyatına 29 kuruş zam yapıldı.

Herkes zam yaparken o fiyatı indirdi, vatandaşın takdirini topladı

Sivas'ta bir fırıncı 'Halka hizmet Hak'ka hizmet' diyerek ekmek fiyatını 1 lira 50 kuruşa düşürdü.

Sedat Kılınç'tan emtia fiyatı 'kartellerine' karşılık indirim müjdesi

Kur farklarından kaynaklı olarak inşaat malzemelerine yapılan zamlarla ilgili açıklama yapan Sedat Kılınç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Kılınç, 'Kuru bahane eden emtia kartellerine karşı satışlarda yüzde 10 indirim uygulayacağız' dedi.

Gübre fiyatlarına yetişemeyen çiftçi, çareyi gidya ve leonarditte arıyor

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, fiyatı astronomik olarak artan kimyevi gübreye alternatif olarak kömür sahasındaki gidya ve leonarditin tarımda kullanılmasını sağlamak amacıyla tesisleşmenin yolları aranıyor.

Bu balık pek bilinmiyor ama mangalları söndürüyor

DÜZCE (İHA) – Özellikle Karadeniz'de görülen, Akdeniz, Ege ve Marmara denizlerinde de sıklıkla karşılaşılan 'tırsi balığı', hem lezzeti hem de ucuz fiyatıyla dikkat çekiyor. 'Mangal söndüren' olarak bilinen, kılçıklarıyla birlikte yenilebilen tırsi balığı, Düzce'de tezgahları süslüyor.

Şanlıurfa'da fahiş fiyat toplantısı

Tüketici haklarının korunması ve fahiş fiyatın önüne geçilmesine yönelik 13 ilçe zabıta müdürünün katılımı ile gerçekleşen koordinasyon toplantısı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığının ev sahipliğinde yapıldı.

Mardin'de satılık kiliseyi almayan fırsatı kaçırdı, fiyatı kur nedeniyle yükseldi

Mardin'de, döviz kurları sahibinden satılık bin 700 yıllık Mor Yuhanna Kilisesi'nin de fiyatını yükseltti. İki yıl önce 7 milyon 250 bin liradan satışa çıkartılan kilisenin fiyatı, 8 milyon 250 bin liraya çıktı.

Gümüş yatırımcısı şokta! ABD’den gelen veriler gümüş fiyatındaki beklentileri sarstı

Değerli metaller arasında geniş bir yatırımcı kitlesi bulunan gümüş, son dönemdeki yükseliş hareketleri ile yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Gümüş fiyatını etkileyen en güncel veriler ABD’den geldi. İşte ons gümüş fiyatında son durum…

A101, BİM, ŞOK ton balığı fiyatlarını güncelledi! En ucuz ton balığı ne kadar?

Ton balığı satın almak isteyenler A101, BİM ve ŞOK gibi süpermarket zincirlerinde satılan ürünlerin fiyatlarını yakından takip ediyor. Gıda fiyatlarına gelen son zamlarla birlikte A101, BİM ve ŞOK ton balığı fiyatlarını güncelledi…

A101, Migros ve ŞOK ağzınızı tatlandıracak: Çikolata fiyatları ne kadar oldu?

Tüketim gıdalarına gelen zamların ardından, yeni yıl ile birlikte ürünlere indirim yapılıp yapılmayacağı araştırılmaya başlandı. Zincir marketler çikolata ürünlerine, birbirinden farklı satış fiyatları belirledi. İşte A101, BİM ve ŞOK’ta merak edilen çikolata fiyatları…

Gazetebanka sizlere son dakika gündem gelişmelerini sunuyor. Ekonomi dünyasına dair önemli haberleri, para piyasaları içerisinde son dakika yorumları ve bankacılık dünyasındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.