Hisse Önerileri Haberleri

Hisse Önerileri Haberleri

20 Ekim 2021 Tacirler Yatırım hisse önerileri: Prim beklenen dört hisse AGHOL, BRSAN, MGROS ve PNSUT olarak açıklandı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 20 Ekim 2021 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden aktarılan prim beklenen hisse senetleri AGHOL, BRSAN, MGROS ve PNSUT oldu. Aracı kuruluş bültende yükseliş beklenen hisselere ek olarak borsa yorumları da yer aldı.

20 Ekim 2021 ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini tek tek sıraladı! TCELL, ASUZU, CCOLA ve FROTO hisse tavsiyeleri

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 20 Ekim 2021 tarihli günlük bülten üzerinden paylaşılan hisse tavsiyeleri listesinde TCELL, ASUZU, CCOLA ve FROTO hisse senetleri yer aldı. Bültende endekse dair teknik analiz çalışmasına da yer veren aracı kuruluş, günün kritik seviyelerini tek tek sıraladı.

KRDMD, IPEKE, KLGYO hisseleri tavsiye edildi! İşte IBBC Yatırım günlük hisse öneri detayları

ICBC Yatırım 19 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli günlük bültende yer alan önerilerde KRDMD, IPEKE ve KLGYO hisse senetleri yer aldı. Bist100 teknik analizinin de yer aldığı bültene ilişkin tüm ayrıntıları haberimizde sizler için derledik.

Taciler Yatırım teknik analiz bazlı hisse önerilerini paylaştı! DOAS, TAVHL, THYAO ve TURSG hisse önerileri!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde DOAS, TAVHL, THYAO ve TURSG hisse önerileri yer aldı.

ICBC Yatırım yeni haftaya üç öneri ile paylaştı! EREGL, ENJSA ve TCELL hisse önerileri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri yayımlandı! 18 Ekim 2021 günlük hisse tavsiyeleri listesi EREGL, ENJSA ve TCELL hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım dört hissede öneri paylaştı! ARCLK, CCOLA, ENJSA ve YKBNK hisse hedef fiyat, stop ve daha fazlası!

Tacirler Yatırım 15 Ekim 2021 hisse önerileri listesini yayımladı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde aracı kuruluş; ARCLK, CCOLA, ENJSA ve YKBNK hisse senetlerini tavsiye etti. Endeks yorumlarının da aktarıldığı bültene ilişkin merak edilen tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ICBC Yatırım günün dörtlüsünü belirledi: ENJSA, ALBRK, TURSG ve FENER hisse önerileri!

ICBC Yatırım 15 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini yatırımcılar ile paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ENJSA, ALBRK, TURSG ve FENER senetleri yer aldı. Bist100 teknik analiz verilerinin de paylaşıldığı bültende öne çıkan başlıklar haberimizde…

ARCLK, PGSUS ve TCELL hisse önerileri ICBC Yatırımdan!

ICBC Yatırım 14 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tavsiye edilen hisse senetleri listesinde ARCLK, PGSUS ve TCELL isimleri yer aldı.

AKSA, AYGAZ, TCELL, THYAO hisse önerileri! Tacirler Yatırım tavsiye etti!

Tacirler Yatırım 14 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde AKSA, AYGAZ, TCELL ve THYAO hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 yorumlarının da paylaşıldığı bültende öne çıkan detayları haberimizde derledik.

Tacirler Yatırım dört hissede yükseliş bekliyor: KARTN, LOGO, SISE ve YATAS hisse önerileri!

Tacirler Yatırım 13 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli teknik analiz bültenine paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi KARTN, LOGO, SISE ve YATAS isimlerinden oluştu. Endekse dair beklentilerini de paylaşan analistler, günün yol haritasını belirledi.

ICBC Yatırım bugün üç hisse önerdi: ALGYO, YKBNK ve TKFEN hisse senetleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı. 13 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi ALGYO, YKBNK ve TKFEN hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 teknik analizinin de yer aldığı bültene ait teknik haberimizde…

Tacirler Yatırım endekste direncini yukarı çekti! Yükseliş beklediği hisseleri AYGAZ, CEMTS, FROTO ve OTKAR olarak açıkladı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 12 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi AYGAZ, CEMTS, FROTO ve OTKAR isimleri ile oluşturuldu. Bültende endekse dair beklentilerini sıralayan aracı kuruluş, ana direnci 1.440 puana çektiğini belirtti. İşte detaylar!

ICBC Yatırım’dan dört hisse önerili günün listesi: EREGL, ASELS, AKBNK ve HALKB hisse tavsiyeleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 12 Ekim 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi EREGL, ASELS, AKBNK ve HALKB hisse senetlerinden oluştu. Bist 100 teknik görünümüne değinen aracı kuruluşun bülteninden öne çıkan detaylar haberimizde…

ICBC Yatırım Koza Anadolu Metal (KOZAA) hisse senedi içi AL önerisi yayımladı!

ICBC Yatırım 11 Ekim 2021 tarihli teknik bakış köşesinde KOZAA hisse senedini ele aldı. Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş. (KOZAA) hisse senedi için aracı kuruluş, AL tavsiyesi yayımladı.

Tacirler 11 Ekim haftasına 4 hisse önerisi ile başladı: AEFES, BIMAS, EGEEN ve SELEC hisse tavsiyeleri!

Tacirler Yatırım 11 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş günlük yükseliş beklenen hisse tavsiyeleri listesi AEFES, BIMAS, EGEEN ve SELEC hisse senetlerinden oluştu.

ICBC Yatırım haftanın son günü 3 hisse önerisi paylaştı: EREGL, GOODY ve NTHOL hisse senedi analizi!

ICBC Yatırım 8 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Haftanın son işlem gününe ait beklentileri içeren günlük bültende paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi EREGL, GOODY ve NTHOL hisse senetlerinden oluştu. Bist 100 endeksine dair teknik verilerin de yer aldığı bültende, kritik seviyeler tek tek sıralandı. İşte detaylar…

ICBC Yatırım dört hisseye işaret etti: ULKER, DOAS, SASA ve ZOREN hisse önerileri!

ICBC Yatırım 7 Ekim hisse önerileri listesini paylaştı! Günün hisse tavsiyeleri listesinde ULKER, DOAS, SASA ve ZOREN hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 teknik analizleri ve yükseliş beklenen hisse önerileri ile ilgili detaylar haberimizde.

ICBC Yatırım'dan 6 Ekim'de 4 hisse önerisi: KCHOL, KRSTL, PRKME ve SAHOL!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 6 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi KCHOL, KRSTL, PRKME ve SAHOL oldu.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 5 Ekim Salı

5 Ekim Salı Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

5 Ekim tarihli ICBC Yatırım hisse önerileri listesi: AKENR, DOHOL, EKGYO ve PETKM hisse analizleri

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! AKENR, DOHOL, EKGYO ve PETKM hisse önerileri yer alan bültende, Borsa İstanbul 100 endeksine dair teknik analiz verileri paylaşıldı.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 21 Mayıs Perşembe

4 Eküm 2021 Pazartesi Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor.

ICBC Yatırım’dan 4 Ekim 2021 tarihinde önerilen dört hisse: SASA, DEVA, AKCNS ve GARAN hisse senetleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! Yeni haftanın ilk önerilen hisse senetleri SASA, DEVA, AKCNS ve GARAN oldu.

Ekim ayının ilk hisse önerileri ICBC Yatırımdan: OTKAR, YATAS, ASELS ve FROTO hisseleri tavsiye edildi!

ICBC Yatırım 1 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini hazırladı! Aynı tarihli günlük bülten üzerinden paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi; OTKAR, YATAS, ASESL ve FROTO hisselerinden oluştu.

Belirsizliklerin devam ettiği endeksin görünümünü yorumlayan Tacirler Yatırım ENJSA, ENKAI, SISE ve TTKOM hisse önerisi paylaştı!

Tacirler Yatırım 30 Eylül 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde paylaşılan hisse tavsiyeleri listesinde ENJSA, ENKAI, SISE ve TTKOM hisse senetleri yer aldı.

SAHOL, AYDEM, GARAN hisse önerilerini paylaşan ICBC Yatırım Bist 100 endeksini analiz etti!

ICBC Yatırım 30 Eylül 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! SAHOL, AYDEM ve GARAN hisse tavsiyeleri listesinin paylaşıldığı günlük bültende, Bist 100 teknik analizine de yer verildi.

Tacirler Yatırım endeksi yorumları, hisse önerileri paylaştı: BRISA, CIMSA, LOGO ve PNSUT!

Tacirler Yatırım 29 Eylül 2021 hisse önerileri listesini paylaştı. Aynı tarihli teknik analiz bülteninde yer alan hisse tavsiyeleri listesini BRISA, CIMSA, LOGO ve PNSUT oluşturdu. Borsa yorumları da bültende yer alırken önemli seviyeler yatırımcılara aktarıldı.

ICBC Yatırım hisse önerileri listesini tek tek sıraladı: BTCIM, SNGYO, DOHOL!

ICBC Yatırım 29 Eylül 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli günlük bülten üzerinden paylaşılan prim yapacak hisse tavsiyeleri listesi BTCIM, SNGYO ve DOHOL hisse senetlerinden oluştu.

Borsada düşüş durgunlaşacak mı? Tacirler yanıtladı ve önerdi! AYGAZ, ENKAI, KORDS, TCELL

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini yatırımcılar ile paylaştı! 28 Eylül 2021 Salı gününe ait Teknik Analiz Bülteni isimli yayımda AYGAZ, ENKAI, KORDS, TCELL hisse önerileri ve Bist 100 yorumları yer aldı.

ICBC Yatırım önerdi! SAHOL, ALKIM, SNGYO hisse senetleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 28 Eylül 2021 tarihli günlük bülten üzerinden aktarılan hisse tavsiyeleri listesinde; SAHOL, ALKIM ve SNYGO hisse senetleri yer aldı.

ISDMR, KAREL, ENKAI ve THYAO hisse önerileri: İşte ICBC Yatırım’dan günün dört hisse tavsiyesi!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesi paylaşıldı! 27 Eylül 2021 tarihli günlük bülten üzerinden paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi; ISDMR, KAREL, ENKAI ve THYAO hisse senetlerinden oluştu.