Son dakika hisse senedi haberleri, güncel hisse senedi gelişmeleri ve duyurular

Hisse Senedi Haberleri

Son dakika hisse senedi haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel hisse senedi haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli hisse senedi haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Galata Wind Enerji AŞ Hibrit GES yatırımı ÇED başvurusunun onaylandığını duyurdu!

Galata Wind Enerji A.Ş. Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden ÇED onayını yatırımcılar ile duyurdu. Borsa İstanbul’da GWIND hisse kodu ile işlem gören şirketten yapılan açıklamada T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığı İnceleme Değerlendirme Komisyonu tarafından ÇED raporu için olumlu karar alındığı belirtildi.

Netflix hisselerinde şok düşüş sürüyor! Tam 46 milyar dolarlık kayıp

Merkezi Amerika’da bulunan Amerikan teknoloji şirketi Netflix abone sayısında düşüş yaşıyor. Hisselerinin değer kaybetmeye başlaması ile zararı 46 milyar dolara varabilir.

Ulusoy Un’un ihale haberi KAP’a düştü! Şirket iştiraki 7.95 milyon dolar ile TMO ihalesini kazandı!

Borsa İstanbul’da ULUUN hisse kodu ile işlem gören Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ihale süreci ile ilgili açıklamada bulundu! Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamaya göre Ulusoy Un iştiraki olan Rolweg S.A. 7.945.000 dolar teklif ile yemlik arpa ihalesini kazandı.

Garanti BBVA Yatırımdan 9 hisse önerisi: AKBNK, AKSEN, BIMAS, CCOLA, GUBRF, HEKTS, KRVGD, NTHOL ve TAVHL hisselerinde teknik…

Garanti BBVA Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 21 Ocak 2022 Cuma gününe ait hisse tavsiyeleri listesi; AKBNK, AKSEN, BIMAS, CCOLA, GUBRF, HEKTS, KRVGD, NTHOL ve TAVHL hisse senetleri yer aldı.

İran doğalgaz kısıntısı nedeniyle QUA Granite (QUAGR) yeni üretim hattının faaliyetini erteledi!

QUA Granite Hayal Yapı ve Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. KAP üzerinden açıklamada bulundu. Şirket Ocak ayından itibaren kademeli olarak faaliyete alacağı yeni üretim hattına ilişkin yaptığı duyuruda, bu süreci doğalgaz dağıtım süreci normale dönene kadar erteleneceği belirtti.

Vakıf Yatırım günlük al sat hisse önerilerini tek tek sıraladı: ECILC, INDES, KRDMD, THYAO, ISGYO ve OTKAR hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 21 Ocak Cuma hisse tavsiyeleri listesi ECILC, INDES, KRDMD, THYAO, ISGYO ve OTKAR hisse senetlerinden oluştu.

Gübretaş Söğüt Altın Madeninde temeli atıyor

Borsa İstanbul’da GUBRF hisse kodu ile işlem gören Gübre Fabrikaları T.A.Ş. KAP üzerinden Söğüt Altı Madeni İşletmesi inşaatı hakkında son durumu paylaştı. Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden yapılan bilgilendirmeye göre tesis inşaatına 28 Ocak’ta resmen start verilecek!

Tacirler Yatırım günlük hisse öneri listesini açıkladı: AKBNK, EREGL, SAHOL ve TAVHL hisse senetlerinde tekniğe göre yükseliş bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 21 Ocak Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri AKBNK, EREGL, SAHOL ve TAVHL hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım günlük al sat hisse önerileri listesinde dört isim paylaştı: İşte PGSUS, IZMDC, MARTI ve HALKB hisse senedi teknik detayları!

ICBC Yatırım 21 Ocak 2022 Cuma günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde PGSUS, IZMDC, MARTI ve HALKB hisse senedi yer aldı.

ICBC Yatırım günün hisse önerileri listesini açıkladı: ASELS, MGROS, PETKM ve OYAKC hisse senetlerinde teknik veriler paylaşıldı!

ICBC Yatırım 20 Ocak 2022 Perşembe günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ASELS, MGROS, PETKM ve OYAKC hisse senetleri yer aldı.

Arçelik Çayırova’dan taşınıyor! Şirket çamaşır makinesi üretimini Manisa’ya taşıyacak!

Borsa İstanbul’da ARCLK hisse kodu ile işlem gören Arçelik A.Ş. KAP duyurusu paylaştı! Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden bu sabah paylaşılan duyuruda, Çayırova’da yer alan çamaşır makinesi üretim tesisinin Manisa’ya taşınacağı bilgisi paylaşıldı.

Bist 100 ve Viop 30 endekslerini yorumlayan Yatırım Finansman bugün hisse önermedi!

Yatırım Finansman günlük hisse önerileri listesini yayımladı! 19 Ocak 2022 Çarşamba tarihli aracı kuruluş hisse senedi önerileri listesinde paylaşım yapılmadı.

CCOLA, FROTO ve VESTL hisse senetlerini öneren Tacirler Yatırım borsa yorumlarını paylaştı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 19 Ocak Çarşamba günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri CCOLA, FROTO ve VESTL hisseleri ile hazırlandı.

ICBC Yatırım sert düşen endekste tek hisse önerdi! ZOREN hisse senedinde teknik veriler paylaşıldı!

ICBC Yatırım 19 Ocak 2022 Çarşamba günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ZOREN hisse senedi yer aldı.

Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. (FONET) Karabük İl Sağlık Müdürlüğü ile 3.90 milyon TL’lik anlaşma imzaladı!

Borsa İstanbul’da FONET hisse kodu ile işlem gören Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş. yeni iş ilişkisini KAP üzerinden duyurdu! Kamuoyu Aydınlatma Platformu üzerinden yapılan duyuruya göre şirket, Karabük İl Sağlık Müdürlüğü ile 3,90 milyon TL bedelle 36 aylığına sözleşmeye imza attı.

Mavi Giyim bedelsiz sermaye artırımına hazırlanıyor! Yüzde 100’lük sermaye artışı için şirket SPK başvurusu tamamladı!

Borsa İstanbul’da MAVI hisse kodu ile işlem gören Mavi Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermaye artırımı başvurusunda bulundu! Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamaya göre bedelsiz sermaye artırımı için şirket, oranı yüzde 100 olarak belirledi.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! ALBRK, KARSN, KERVT ve IZDMC hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 18 Ocak 2022 Salı günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ALBRK, KARSN, KERVT ve IZDMC hisse senetleri yer aldı.

Vakıf Yatırım hisse önerilerini sıraladı: AKSEN, AKBNK, BIMAS, CIMSA, EKGYO, KOZAA, INDES ve SELEC hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 18 Ocak Salı hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, AKBNK, BIMAS, CIMSA, EKGYO, KOZAA, INDES ve SELEC hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım sıraladı: Kuruluş TAVHL, TTKOM, TUPRS ve YKBNK hisse önerilerinde teknik analize göre yükseliş bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 18 Ocak Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri TAVHL, TTKOM, TUPRS ve YKBNK hisseleri ile hazırlandı.

Carrefoursa Rekabet Kurumuna itiraz edeceğini duyurdu!

Carrefoursa KAP üzerinden paylaştığı bildirimde Rekabet Kurumu tarafından kesilen cezaya itiraz edeceğini duyurdu. Şirket bildirimde yüzde 25’lik peşin ödeme indiriminden yararlanmak için 30 gün içinde ödeme yapacağı bilgisini paylaşırken, 60 gün içinde de kararın iptali için dava açacağını ifade etti.

Jantsa yeni yatırım kararı aldı! Şirket güneş enerjisine yatırım yapmak için 1.67 milyon dolarlık sözleşmeye imza attı!

Borsa İstanbul’da JANTS hisse kodu ile işlem gören Jantsa Jant Sanayi ve Ticaret A.Ş. KAP üzerinden aldığı yeni yatırım kararını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada güneş enerjisine yatırım yapmak üzere KON-TEK Kontrol Teknolojileri ve Otomasyon ile 1,67 milyon dolarlık sözleşmeye imza atıldığı bilgisine yer verildi.

Göltaş Çimento’da planlı bakım duyurusu yapıldı: 4 hafta boyunca toplam üretim yüzde 40 azalacak!

Göltaş Göller Bölgesi Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. planlı bakım çalışmalarına ilişkin KAP bildirimi paylaştı. Borsa İstanbul’da GOLTS hisse kodu ile işlem gören şirketten yapılan açıklamada, üretimin yüzde 40’ını temsil eden 1. fırında 4 hafta süre ile bakım nedeni ile ara vereceği duyuruldu.

Gen İlaç (GENIL) SGK ile SMA Tedavisinde Kullanılan İlaç İçin Anlaşma İmzaladı!

Gen İlaç ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (GENIL), SGK ile anlaşmasını duyurdu. Yapılan KAP açıklamasında anlaşması imzalanan ilacın SMA tedavisinde kullanılan etken madde içerdiği bilgisi yer aldı.

Vakıf Yatırım özenle paylaştı! Aracı kuruluş bugün AKSEN, ALGYO, CIMSA, CCOLA, EKGYO, KOZAA, INDES ve THYAO hisse senetlerini öneriyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 17 Ocak Pazartesi hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, ALGYO, CIMSA, CCOLA, EKGYO, KOZAA, INDES ve THYAO hisse senetlerinden oluştu.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! SASA, ALBRK, HALKB ve TATGD hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 17 Ocak 2022 Pazartesi günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde SASA, ALBRK, HALKB ve TATGD hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım 17 – 21 Ocak 2022 haftalık teknik analiz bazlı hisse önerileri listesini açıkladı: ALARK, HALKB, KRDMD ve MAVI hisseleri önerildi

Tacirler Yatırım haftalık hisse önerileri listesini yayımladı! 17 – 21 Ocak 2022 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri aracı kuruluş listesinde ALARK, HALKB, KRDMD ve MAVI hisseleri yer aldı.

Ahlatçı Yatırım haftalık model portföyünü paylaştı! Aracı kuruluş AKSEN, CIMSA, HALKB, KARSN ve TURSG hisse senetlerini önerdi

Ahlatçı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 17 - 21 Ocak 2022 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, CIMSA, HALKB, KARSN ve TURSG hisse senetlerinden oluştu.

Vakıf Yatırım teknik görünümü güçlü hisse önerilerini sıraladı: AKSEN, ARCLK, INDES, THYAO, TAVHL, KRDMD ve TUPRS hisse senetlerinde yükseliş bekliyor!

Vakıf Yatırım günlük hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 14 Ocak Cuma hisse tavsiyeleri listesi AKSEN, ARCLK, INDES, THYAO, TAVHL, KRDMD ve TUPRS hisse senetlerinden oluştu.

ICBC Yatırım bugün dört hisseye işaret etti! HALKB, HLGYO ve KARSN hisse senetlerinde öneri!

ICBC Yatırım 14 Ocak 2022 Cuma günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde HALKB, HLGYO ve KARSN hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım analiz etti! ALARK, ARCLK, EREGL ve SISE hisse senetlerinde teknik analiz bazlı prim bekliyor!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 14 Ocak Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALARK, ARCLK, EREGL ve SISE hisseleri ile hazırlandı.

Hisse senedi bir şirket veya kurum içinde sahipliğini temsil eden ve onun üzerinde orantılı iddiayı gösteren finansal araçtır. Hisse senetleri aynı zamanda hisse senetleri veya bir şirketin öz sermayesi olarak da adlandırılır. Gazetebanka sizlere son dakika gündem gelişmelerini sunuyor. Ekonomi dünyasına dair önemli haberleri, para piyasaları içerisinde son dakika yorumları ve bankacılık dünyasındaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.