Hisse Tavsiyeleri Haberleri

Hisse Tavsiyeleri Haberleri

Tepki alımlarında Bist 100 toparlayacak mı? Günün dört hisse önerisini paylaşan Tacirler Yatırım yorumladı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! ALARK, EREGL, SASA ve TTKOM hisse önerileri listesinin yayımlandığı bültende, Bist 100 endeksine dair beklentiler aktarıldı.

Endekste Negatif Hava Ne Zaman Son Bulacak? Tacirler Paylaştı! İşte Günün Önerilen Hisseleri ve Endeks Yorumları

Tacirler Yatırım günün teknik analiz bülteninde endekse dair kritik seviyeleri ve hisse önerileri listesini paylaştı! Günün tavsiye edilen hisse senetleri BIMAS, CCOLA, CIMSA ve LOGO oldu. Son günlerde negatif hareketleri ile yatırımcısını üzen endekse de değinen aracı kuruluş, negatif havanın dağılması için borsada kritik seviyeleri tek tek sıraladı.

Dörtlü ICBC Yatırım hisse tavsiyeleri: KCHOL, DOAS, CCOLA ve ISCTR hisse senetleri!

ICBC Yatırım hisse tavsiyeleri listesini yayımladı! Günün önerilen hisse senedi önerileri listesinde KCHOL, DOAS, CCOLA ve ISCTR hisseleri yer aldı. BIST 100 teknik analiz çalışması da bültende yer alırken, günün takip edilecek hisse ve borsa seviyeleri yatırımcılar ile paylaşıldı.

ICBC Yatırım’dan günün hisse önerileri listesi: AYGAZ, TIRE, KARSN!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 7 Temmuz 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi AYGAZ, TIRE ve KARSN hisse senetlerinden oluştu. Endekse dair teknik analiz çalışmasını da paylaşan ICBC Yatırım analistleri, günün önemli destek ve direnç seviyelerini yatırımcılar ile paylaştılar.

ICBC Yatırım teknik analiz çalışmasını paylaştı: TUPRS, KCHOL, HALKB, SAHOL ve BIST 100!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini yatırımcılar ile paylaştı! 6 Temmuz 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi TUPRS, KCHOL, HALKB ve SAHOL hisse senetlerinden oluştu. Günlük Bülten üzerinden aktarılan yükseliş beklenen hisseler listesine ek olarak, BISR 100 teknik analiz verileri de paylaşıldı.

ICBC Yatırım’dan yeni haftaya 4 hisse önerisi ile başlangıç: ARCLK, TIRE, ALARK, FROTO!

ICBC Yatırım hisse önerileri listesini paylaştı! 5 Temmuz 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi ARCLK, TIRE, ALARK ve FROTO hisse senetleri oldu. Yeni günün borsada yükseliş beklenen hisselerini yatırımcılar ile paylaşan aracı kuruluş, aynı tarihli bültende Borsa İstanbul 100 (BIST 100) teknik analiz çalışmasına da yer verdi. İşte günün teknik analiz bazlı artış beklenen hisseleri ve borsa destek dirençleri!

Tacirler Yatırım günün ilk direncini ve 4 hisse önerisini paylaştı! İşte endekste ve hisselerde beklentiler

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli bültende yer alan hisse tavsiyeleri listesini AGHOL, MAVI, THYAO ve TUPRS hisse senetleri oluşturdu. Endekste ise göstergelerdeki hareketlere dikkat çeken aracı kuruluş, borsa yorumlarını yatırımcılar ile paylaştı.

ICBC Yatırım’dan yeni ayın ilk hisse önerileri: ARCLK, GARAN ve PGSUS! İşte günün BIST 100 ve hisse tavsiye detayları!

ICBC Yatırım 1 Temmuz 2021 tarihli hisse önerileri listesini yayımladı! Hisse tavsiyeleri listesinde ARCLK, GARAN ve PGSUS hisse senetleri yer aldı.

ICBC Yatırım’dan 4’lük hisse öneri listesi: KRDMD ARCLK SOKM ENJSA!

ICBC Yatırım yeni haftaya 4 hisse önerisi ile başladı! ICBC Yatırım 28 Haziran 2021 hisse tavsiyeleri listesinde KRDMD, ARCLK, SOKM ve ENJSA hisse senetler yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: BRISA, ECILC, KERVT ve TTKOM hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 25 Haziran Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri BRISA, ECILC, KERVT ve TTKOM hisseleri ile hazırlandı.

25 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan dört hisse önerisi: SAHOL, MAVI, KOZAA ve ENKAI hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 25 Haziran 2021 Cuma günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde SAHOL, MAVI, KOZAA ve ENKAI hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ALKIM, ISMEN, KOZAA ve TCELL hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 24 Haziran Perşembe günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALKIM, ISMEN, KOZAA ve TCELL hisseleri ile hazırlandı.

24 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan dört hisse önerisi: MAVI, ULKER, ADEL VE DOHOL hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 24 Haziran 2021 Perşembe günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde MAVI, ULKER, ADEL VE DOHOL hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ARCLK, CEMTS, KORDS ve SAHOL hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 23 Haziran Çarşamba günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ARCLK, CEMTS, KORDS ve SAHOL hisseleri ile hazırlandı.

23 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan dört hisse önerisi: KCHOL, SAHOL, TOASO ve HALKB hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 23 Haziran 2021 Çarşamba günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde KCHOL, SAHOL, TOASO ve HALKB hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: CIMSA, KRDMD, SISE ve TKFEN hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 22 Haziran Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri CIMSA, KRDMD, SISE ve TKFEN hisseleri ile hazırlandı.

​​​​​​​22 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan üç hisse önerisi: VESTL, ENJSA ve GARAN hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

​​​​​​​ICBC Yatırım 22 Haziran 2021 Salı günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde VESTL, ENJSA ve GARAN hisse senetleri yer aldı.

21 - 25 Haziran 2021 Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri! BIMAS, EKGYO, ENKAI, TKFEN ve ULKER hisse tavsiyelerinde beklenti…

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 21 - 25 Haziran 2021 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri listesi BIMAS, EKGYO, ENKAI, TKFEN ve ULKER hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ARCLK, ENJSA, THYAO ve TTKOM hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 21 Haziran Pazartesi günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ARCLK, ENJSA, THYAO ve TTKOM hisseleri ile hazırlandı.

21 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan dört hisse önerisi: TMSN, HALKB, PGSUS ve SAHOL hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 21 Haziran 2021 Pazartesi günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde TMSN, HALKB, PGSUS ve SAHOL hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: AEFES, AKSA ve BIMAS hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 17 Haziran Çarşamba günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri AEFES, AKSA ve BIMAS hisseleri ile hazırlandı.

17 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan dört hisse önerisi: BIMAS, ULKER, TSPOR ve KOZAL hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 17 Haziran 2021 Perşembe günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde BIMAS, ULKER, TSPOR ve KOZAL hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ENJSA, ENKAI, KORDS ve TTKOM hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 16 Haziran Çarşamba günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ENJSA, ENKAI, KORDS ve TTKOM hisseleri ile hazırlandı.

16 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan üç hisse önerisi: GARAN, TCELL ve AKBNK hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 16 Haziran 2021 Çarşamba günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde GARAN, TCELL ve AKBNK hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ALARK, MAVI, PGSUS ve ULKER hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 15 Haziran Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALARK, MAVI, PGSUS ve ULKER hisseleri ile hazırlandı.

15 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan üç hisse önerisi: EREGL, AYGAZ ve BIMAS hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 15 Haziran 2021 Salı günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde EREGL, AYGAZ ve BIMAS hisse senetleri yer aldı.

14 - 18 Haziran 2021 Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri! AKBNK, ASELS, KCHOL, TCELL ve TTKOM hisse tavsiyelerinde beklenti…

Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri listesini paylaştı! 14 - 18 Haziran 2021 tarihli haftalık hisse tavsiyeleri listesi AKBNK, ASELS, KCHOL, TCELL ve TTKOM hisse senetlerinden oluştu.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: AGHOL, EKGYO, PNSUT ve SAHOL hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 14 Haziran Pazartesi günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri AGHOL, EKGYO, PNSUT ve SAHOL hisseleri ile hazırlandı.

14 Haziran 2021 ICBC Yatırım’dan dört hisse önerisi: MAVI, HALKB, GUBRF ve ARCLK hisse senetleri! Endekste bugün neler bekleniyor?

ICBC Yatırım 14 Haziran 2021 Pazartesi günü hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde MAVI, HALKB, GUBRF ve ARCLK hisse senetleri yer aldı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ALARK, ASELS, BRISA ve TTKOM hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 11 Haziran Cuma günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALARK, ASELS, BRISA ve TTKOM hisseleri ile hazırlandı.