Konut Kredisi Haberleri

Konut Kredisi Haberleri

Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde: Flaş Konut Kredisi Bugünün Evini Yarına Bırakma

Bankalar ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi kampanyalarına her gün bir yenisini daha ekliyor. Her türlü acil nakit ihtiyacı, aracını yenilemek veya değiştirmek isteyenler ve düşük faizli kredilerle ev sahibi olmak isteyenler bankaların kapısını çalışıyor.

Konut kredisi en uygun faiz oranı açıklandı: Faizler yüzde 1,32'ye kadar düştü! En uygun konut kredisi faiz oranı hangi bankada?

En uygun konut kredisi hangi bankada? Bankaların konut kredisi faiz oranları son durumu ne? Son dönemde bankaların kredi faiz oranlarında yaşanan yükselme sonrasında ev sahibi olmak isteyenler düşük faizli konut kredisi arayışına girdi. İşte bankalar güncel faiz oranları...

En Uygun Konut Kredisi - Ev Almak İsteyenlere En Uygun Konut Kredisini Hangi Banka Veriyor?

En uygun konut kredisi veren bankalar, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Uygun faizli konut kredisi kullanarak birçok yeni proje içerisinden ya da 2.el konutlardan birini satın alabilirsiniz. Konut kredisi faiz oranları ve şartları ile ilgili detayları haberimizde hazırladık.

Ev Alamayanlar için 240 Ay Taksitle Müthiş Kampanya Açıklandı: Herkes Ev Sahibi Olacak!

Mortgage sistemi ile siz de konut kredisi kullanabilirsiniz. 240 ay vade seçeneğiyle Garanti BBVA tarafından sunulan mortgage kredisi hakkında detayları yazımızda hazırladık. Konut sahibi olmak isteyenler için oldukça avantajlı bir kredi paketi olan mortgage sistemi hakkında merak ettiklerinizi haberimizden inceleyebilirsiniz. Mortgage nedir, kimler kullanabilir? Mortgage kredisi şartları nelerdir? Uzun vadeli konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak istiyorsanız ayrıntıları haberimizden inceleyebilirsiniz.

ICBC ‘Yok Böyle Kampanya’ dedirtecek: Konut kredisi faizlerinde en uygunu geldi!

Konut sahibi olmak isteyenler için geliştirilen ‘Yeni Evim Kredisi’ paketi kapsamında siz de uygun faiz oranları ve uzun vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. ICBC kapsamında geliştirilen konut kredisi başvurusu ve kredi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için haberin içeriğini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Evin değerinin %80’i oranında kredi desteği ve kendi belirleyeceğiniz ödeme planları ile bütçenize uygun hesap tablosu sağlayabilirsiniz. Açıklanan veriler ev sahibi olmak isteyen vatandaşları sevindirdi! Şimdi ‘Yeni Evim Kredisi’ kapsamındaki detaylı bilgileri inceleyelim. 

Garanti BBVA 100 Bin TL'ye Kadar İhtiyaç Kredisi Desteği Veriyor!

Garanti BBVA tarafından sunulan ihtiyaç kredisinden 100 bin TL'ye kadar faydalanabilirsiniz. Banka ihtiyaç kredisi başvurusu, faiz oranları ve diğer detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Konut kredisi faiz oranları güncellendi: En uygun konut kredisi faiz oranları hangi bankada? Banka banka liste

Konut kredisi faiz oranları güncellendi. En uygun konut kredisi faiz oranları hangi bankada sorusu ev sahibi olmak isteyenler tarafından araştırılıyor. Konut kredisi faiz oranları 2020 yılı sonuna doğru ne kadar oldu? Konut kredisi faiz oranları güncel listesini haberimizde hazırladık. Sıfır konut kredisi faiz oranları ve hesaplama ile 2.el konut kredisi faizleri hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Kredi çekecekler dikkat: Bankaların ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri yükseldi! Banka banka işte güncel oranlar...

Bankaların kredi faizlerindeki yükseliş devam ediyor. Konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları geçtiğimiz yaz ayına göre oldukça yükseldi. En uygun taşıt kredisi hangi bankada? Taşıt alacakların en çok sordukları soruların başında geliyor. En uygun konut kredisi hangi bankada? Ev sahibi olmak isteyenler için düşük faiz dönemi sona erdi. En uygun ihtiyaç kredisi hangi bankada? Acil nakit ihtiyacı olanlar için de bireysel ihtiyaç kredisi faizlerinde artış yaşandı. Bankaların güncel kredi faiz oranları detayları haberimizde...

Sıfır konuta yüzde 1 altında en uygun konut kredisini veriyor: 1 milyon lira limitli Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi talepleri çığ gibi büyüyor!

İhtiyaç veya yatırım adına gayrimenkul alımları günden güne değer kazanmaya başladı. Yatırımını taşınmaz mülklere yapmak isteyen tüketiciler, uygun gayrimenkul için arayışlarını sürdürüyor. Gayrimenkul ihtiyacı olanlar da nerede ve nasıl gayrimenkul sahibi olabileceğini araştırıyor. Taşınmaz ihtiyacı olanlar ve bu alanda yatırım yapmak isteyenler, Vakıfbank’ın Sarı Panjur 1. El Konut Kredisi’ni araştırıyor. Vakıfbank’ta hem yatırımcılar hem de ihtiyaç sahipleri için en uygun seçenekler yer alıyor. Devlet bankası statüsünde hizmet veren Vakıfbank, kendi resmi internet sitesinde, Sarı Panjur 1. El Konut Kredisi ile detaylı bilgileri paylaşıyor.

36, 48, 60, 120, 180 ay vadeli Ziraat Bankası 50.000 TL kredi ödeme ekranı! Ziraat Bankası ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi 50 Bin TL kredi maliyet hesaplama

Ziraat Bankası Kasım ayı ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları ile 50.000 TL kredi maliyeti farklılık gösteriyor. Satın alınacak konut ve araç için veya farklı ihtiyaçlara yönelik Ziraat Bankası kredileri cazip fırsatlarını Kasım 2020 döneminde de sürdürüyor. 36, 48, 60, 120 ve 180 ay vadeli 50.000 TL kredi maliyetleri Ziraat Bankası özelinde değerlendirildiğinde, benzer amaçlar için bankanın sunduğu tüketici, araç ve ev kredi maliyetlerini karşılaştırdık. İşte güncel Ziraat Bankası faiz oranları ile 50.000 TL kredi maliyet hesaplama ayrıntıları…

81 ilde en düşük faizli konut kredisi müjdesi! Ziraat Bankası her ile 0.99 faizli konut kredisi veriyor

Ziraat Bankası'nın vatandaşa desteği dsürüyor. Düşük faiz oranlı konut kredisi ile ev almak isteyen vatandaşa büyük avantaj Ziraat Bankası'ndan geldi. Anlaşmalı firmalardan alınacak konutlara % 0.99 faiz oranı ile kredi.

Pembe Panjurlu Ev Hayalleriniz ''Sarı Panjur'' ile Gerçek Oluyor: Vakıfbank En Uygun Konut Kredisi Desteğini Sürdürüyor!

Vakıfbank'ın konut kredisi desteği devam ediyor. Vakıfbank'ın sunduğu Sarı Panjur konut kredisi ile çok uygun seçeneklerle herkes ev sahibi olabilecek. Değişken faiz oranlarına sahip olan 180 aya kadar vadelendirilen SarıPanjur konut kredisi ile ev sahibi olmak çok kolay. Kampanya detayları ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor.

Ev alacaklar müjde: Vakıfbank’tan sıfır konuta 180 ay vadeli 0.69 faizli konut kredisi! Hemen projede yerinizi alın!

Vakıfbank sıfır konut alımında geçerli konut kredisi kampanyasını duyurdu! EGYO Hayallerini Erteleme Türkiye Kampanyası kapsamında 3 – 180 ay vadeli sıfır konut kredisi faiz oranı yüzde 0,69’dan başlıyor! 2 Milyon üzerinde verilebilen konut kredisi 24 ay ertelemeli olarak kullanılabiliyor. Vakıfbank’tan en fazla ne kadar konut kredisi çekerim? 2 yıl ertelemeli 15 yıl vadeli konut kredisi geri ödemesi ne kadar olur? İşte Vakıfbank düşük faizli konut kredisi kampanyası detayları, başvuru şartları ve hesaplaması…

Uzun vadeli konut kredisi: 20 yıl (240 ay) krediyle ev sahibi olabilirsiniz!

Uzun vadeli konut kredisi veren bankalar listesini haberimizde hazırladık. 20 yıllık konut kredisi kullanmak istiyorsanız detayları inceleyebilirsiniz.

Yüzde 0,94’ten Başlayan Faizlerle Halkbank Herkesi Ev Sahibi Yapıyor Şimdi Alın Kasım Ayında Ödemeye Başlayın!

Evet doğru, yüzde 0,94’ten başlayan faizlerle kredinizi alıp, en temel ihtiyacınız olan barınmayı hayallerinizi süsleyen evle tamamlayabilirsiniz. Halkbank’ın müşterilerine sunduğu Konut Finansmanı, Canım Evim Konut Kredisi ve Hesaplı Evim Konut Kredisiyle birçok ayrıcalık ve fırsat tanıyor. Kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlayarak toplamda 180 ay vadelerde ödemeniz mümkün.

Maaşını Ziraatten Alan Emekliler, Emeklinin Artısı Kredi Paketini Kaçırmayın! Maaşını Ziraat Bankasından Almayı Taahhüt Eden Herkes Kampanyadan Yararlanabiliyor

Emeklilerin her zaman yanında olan birçok kolaylığı sağlayan Ziraat Bankası bu seferde emekli müşterilerine konut kredisinde ve ihtiyaç kredisinde faiz indirimleriyle kredi imkânı tanıyor. Üstelik yerinizden bile kakmadan, şubeye gitmeden, sıra beklemeden bir “ tık ”la web sitesi aracılığıyla hemen başvurabilirsiniz.

Kentsel Geri Dönüşüm Ve Çevre Dostu Krediniz En Uygun Faizlerle Vakıfbank Sarıpanjur Kredileriyle

Vakıfbank SarıPanjur kampanyalarıyla birçok ödeme kolaylığı sağladığı gibi doğayı koruyan Çevre Dostu Konut Kredisi ve bakanlıktan yıllık yüzde 4 faiz desteğiyle Kentsel Dönüşüm Kredisi paketini hizmete sundu. Sizde çevreyi koruyup diktiğiniz her ağaçla hem geleceğe hem de kendinize yatırım yapmak istemez misiniz, afet riski altında bulunan evinizi yapısal dönüştürmeye gönderirken hem bakanlıktan hem de Vakıfbank’tan finansman desteği almak için hiç durmayın ayrıntılar haberimizde.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredileri Oldukça Cazip Fırsatlarla Sunuldu! Hemen Başvur!

Konut sahibi olmak isteyenler, hayalleriniz yalnızca Vakıfbank şubeleri kadar uzağınızda. Herkes ev sahibi olsun, refaha ulaşsın diye SarıPanjur kampanyasıyla; SarıPanjur Konut Kredisi, Azalan Taksitli SarıPanjur, Enflasyona Endeksli SarıPanjur Konut Kredisi, Avantajlı Konut Kredisi, Banka Gayrimenkulü Konut, İşyeri ve Arsa Alım Kredisi Kampanyası, Kentsel Dönüşüm Kredisi, Çevre Dostu Konut Kredisi paketlerini hizmete sunan Vakıfbank en uygun konut kredilerini faiz oranlarıyla açıkladı.

Garanti BBVA İle Herkes Ev Sahibi Oluyor, İster Yatırım Yapın İsterseniz Kendiniz Oturun, Garantiye Hemen Başvur!

Garanti BBVA Konut Kredisinde KOBİ müşterilerine 120 aya kadar, bireysel müşterilerine ise 240 aya kadar vade süresi tanıdığını açıkladı. Kira öder gibi ev sahibi olmak artık mümkün. 10 – 20 yıl vadelerinde sizde bütçenize en uygun krediyi seçip ister kendi evinizi alabilir isterseniz de yatırım yapabilirsiniz.

Konut Kredisi Alacaklar Dikkat! En Uygun Faizli Konut Kredisi Veren Bankalar Arasında Akbank ve Albaraka Türk Fırsatları

Ev almak isteyenler, nakde ihtiyacı olup kredi çekmek isteyenler, kredinize başvurmadan önce sizin için en uygun konut kredilerini hazırladığımız haberi okumadan geçmeyin. % 0,79 faizlerden başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası Konut Kredisi ve % 0,85 ‘ten başlayan Akbank Konut Kredisini sizler için araştırdık.

Ziraat Bankası Maaşını Ziraat’ten Alanlarla Hiçbir Yerde Görülmemiş Konut Ve İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Ziraat Bankası; bünyesinde çalışan veya maaşını Ziraat’ten alan müşterilerine barınma ve diğer temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için en uygun faiz oranlarıyla Çalışanın Artısı Kredi Paketini hizmete sundu. % 0,92 faiz indirimleriyle ihtiyaç kredisi, % 0,94 faiz indirimleriyle konut kredisini fırsatları sunan bu paketi kaçırmayın!

Ev Alacaklar Dikkat! Alternatif Bank’ın Yüzde 0,89’dan Başlayan En Uygun Faizlerine Bakmadan Geçmeyin

En temel ihtiyaçlarımızdan biri olan barınma için hepimizin başını sokabileceği 4 duvar olmasını temenni ederek bugünkü haberimizde sizler için Alternatif Bank’ın % 0,89 oranlarıyla başlayan Konut Kredisi fırsatlarını inceleyeceğiz. Sizde bütçenize en uygun faiz oranını ve ödeme planını seçerek hayalinizdeki eve kavuşabilir, yatırım yapmak istiyorsanız Alternatif Bank’ın en cazip teklifleriyle yapabilirsiniz.

Ing Bank’la Artık Mümkün! Yüzde 0,79’dan Başlayan Avantajlı Konut Kredisiyle Sizde Ev Sahibi Olun

ING Bank’tan her bütçeye kredi, her gelir durumuna ayrı ödeme planıyla en cazip kredileri kaçırmayın. Hemen sizde randevu oluşturup kira öder gibi ister evinizi alın, isterseniz de yatırım yapın. Kişiye özel hazırlanan esnek ödeme planını kendinize göre oluşturmayı unutmayın.

EGYO Hayallerini Erteleme Kampanyası Yüzde 0,69 ‘Dan Başlayan Faizlerle Herkes Ev Sahibi Olacak

EGYO Hayallerini erteleme kampanyasıyla 15 yıla varan vade ( 180 ay ) fırsatlarını kaçırmayın. Bireysel müşterilerine Vakıf Bank’tan daha önce görülmemiş kampanya. 1vakıf Bank ertelemeli dönemle kredinizi ödemeye tam 2 yıl ( 24 ay ) sonra başlama fırsatı ile konut kredisi sunarak kira öder gibi tapunuza sahip olmanızı sağlıyor.

Akbank’la Herkes Ev Sahibi Olacak Yüzde 0,70’ten Başlayan Faiz Fırsatlarını Kaçırmayın

Akbank’tan müşterilerine dudak uçuklatan kampanya… Yurtdışı Yerleşiklere Konut Kredisinde % 0,70’ten başlayan faizlerle Konut Kredisinde asgari ve azami tüm tutarlarda % 0,85’ten başlayan faiz miktarıyla ev sahibi olmak isteyenler, yatırım yapmak isteyenler daha fazla beklemeyin size en uygun krediyi seçip en yakındaki Akbank şubelerine gidin. Ayrıntıları haberimizde.

Kamu Bankalarından Dev Hizmet: Yüzde 0,64'ten Başlayan Faizle Alacağınız Konut Kredisini 12 Ay Sonra Ödeyin!

Ev almak isteyenler, gayrimenkula yatırım yapmak isteyenler iyileşme sürecine girdiğimiz şu günlerde Vakıf Bank, Halk Bank ve T.C. Ziraat Bankası’nın ortak hareket ettiği Avantajlı Konut Kredisi paketi tam size göre. Bireysel ev ekonomimizi de derinden etkileyen Covid-19 salgını sonrasında kamu bankaları konut kredilerinde faiz indirimleri uyguladı. Detayları haberimizde.

Ev Sahibi Olmak İsteyenler! Son Dakika Yapı Kredi Yüzde 0,89 Faiz Oranlarını Sundu

Ev satın alacaklar, kredi çekecekler bugünkü haberimiz sizin için… En uygun faiz oranları ve uzun vadeli konut kredisi veren özel bankalar arasından Yapı Kredi Konut Kredilerini sizin için inceliyor, aklınızdaki soruları gideriyoruz. 120 aya varan vade ve sabit tutulan % 0,89 faiz oranıyla sizde kendi evinize sahip olabileceksiniz.

120 Aya Varan Vade İle Ev Sahibi Olma Fırsatı! Hayallerinizi Ertelemeyin Düşük Faizli Konut Krediniz Fibabank’ta

Ev alacaksınız nakde mi ihtiyacınız var? Uygun faizli ve uzun vadeli kredi mi arıyorsunuz? Konut sahibi olmak artık çok kolay, sizde kira ödemekten sıkıldınız mı? Ev sahibinizin oğlu / kızı gelirse evimden çıkartılabilirim diye tedirgin misiniz? Hepsinden önce kendi evinizin sahibi olmak istiyorsanız bugün sizin için derlediğimiz haberimizde Fiba Bankası’nın konut kredisi fırsatlarını inceleyeceğiz. Uzun vade süreleri ve sabit tutulan faizlerle Fiba Bankası müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Hayal Değil Yüzde 0,79 Faiz Oranlarıyla Ev Sahibi Olmak Albaraka İle Artık Mümkün!

Ev sahibi olmak artık çok kolay. Günümüzde pek çok birey kira derdi ile boğuşuyor. Sizde uzun yıllar kira ödemek yerine Albaraka Bankasının % 0,79 gibi cüzi miktardaki faiz oranları sayesinde konut kredisiyle ev sahibi olabilirsiniz. Gazete Banka bugünkü haberinde sizin için en uygun konut kredilerinden Albaraka Bankasının fırsatlarını inceliyor. Devamını haberimizde bulabilirsiniz.

Ev almak istiyorum, fakat peşinatım yok diyenler dikkat: Evin tamamına kredi veren bankalar güncel listesi!

Evin değerinin tamamı için kredi arıyorsanız, peşinatsız kredi veren bankalar listesini sizler için hazırladık. ''Param yok, nasıl ev alabilirim?'' diye merak edenler için hazırladığımız haberimizde ipotek karşılığı ya da mortgage sistemiyle konut kredisi veren bankaları inceleyebilirsiniz. Konut kredisinde bankaların cazip oranlar sunması herkesi ev almaya yöneltti. Belirli bir miktarda peşinatı olanlar için konut almak oldukça kolayken hiç nakdi olmayanlar için ev satın almak zorlu bir süreç gibi duruyor; fakat bazı bankalar düzenledikleri kampanyalarla konut değerinin tamamı için kredi verebiliyor. İpotek göstererek ya da mortgage sistemine dahil olarak kullanabileceğiniz krediyle alakalı tüm detayları haberimizde hazırladık.