Kosgeb Haberleri

Kosgeb Haberleri

Kastamonu ve Sinop’ta Selden Etkilenenlere KOSGEB’ten Kredi Desteği

Kastamonu ve Sinop başta olmak üzere geçtiğimiz günlerde Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaşanan sel felaketinden etkilenen esnaflara faizsiz kredi imkanı sunuldu. Peki, faizsiz kredi desteği şartları neler? İşte detaylar...

Engelli Kredisi Veren 8 Banka ve Şartları 2021 (GÜNCEL)

Engellilere kredi veren bankalar 2021 yılında da nakit desteklerini cazip koşullarda sürdürecekler. Düşük faizli ya da faizsiz olarak engelli kredisi sunan banka ve kuruluşları tüm detaylarıyla yazımızda hazırladık. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarının engelli vatandaşlarımıza yönelik kredi paketleri bulunuyor. Faiz oranları, hesaplaması, şartları ve gerekli belgeler hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz. PTT, KOSGEB ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın da engelli destekleri hakkında bilgileri okuyabilirsiniz. TEB, ING Bank, Burganbank, Denizbank ve Aktif Bank gibi özel bankaların da engellilere yönelik kredi destekleri bulunuyor. 2022 engelli maaşı alan vatandaşlarımızın finansal destek alabileceği tüm bankalar ve kurumlar yazımızda.

KOSGEB Girişimci Kredisi - KOSGEB Girişimciler İçin 50 Bin TL Kredi Destek Paketi Açıkladı!

KOSGEB girişimci kredisi ile iş kurmak isteyenlere destek sunuyor. KOSGEB tarafından sunulan girişimci kredisi birçok avantajı da barındırıyor. KOSGEB ne kadar girişimci kredisi veriyor, nasıl alınır? KOSGEB girişimci kredisi başvurusu, şartları ve diğer detayları haberimizde hazırladık. Siz de KOSGEB'in destek paketine başvuruda bulunarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Son Yılların En Büyük Desteği Geldi: KOBİ'lere 500 Bin TL'lik Büyük Müjde!

KOSGEB'den KOBİ'lere büyük destek geldi. KOSGEB işletmelere finansal destek sağlamaya devam ediyor. KOBİ'lere 50.000 TL'ye kadar destek sağlayan KOSGEB'in yeni destek programı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

2020 KOSGEB destek kredisi veren bankalar - kimlere verilir, nasıl alınır? (Evrakları ve şartları)

KOSGEB destek kredisi veren bankalar hakkında detayları merak ediyorsanız KOSGEB kredisi kimlere verilir ve KOSGEB kredisi nasıl alınır sorularınızın cevaplarını inceleyebilirsiniz. KOSGEB kredisi başvurusu, evrakları, şartları hakkında detayları haberimizde hazırladık. KOSGEB esnaf kredisi, işyeri açma kredisi, hibe kredisi hakkında önemli bilgileri yazımızın devamından okuyabilirsiniz.

Projenize ve İşletmelerinize Destek Garanti BBVA Ve Deniz Bank’la Sizinle Uygun Seçeneklerle

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerimizin ( KOBİ ) nakit ihtiyacına destek Garanti BBVA ile Deniz Bank’tan geliyor. Bu iki özel banka yenilenebilir enerjide yeniliklere ve KOSGEB ile yürütülen projelere destek olmak için finansal desteğini çok uygun faizlerle uzun vadeli ödeme planlarıyla destek oluyor. Gazete Banka bugün sizler için KOBİ destekçisi özel bankalar arasında önemli iki tanesini inceliyor.

2020 KOSGEB Solucan Gübresi Desteği Başvurusu ve Şartları (60 Bin TL Hibe Kredi)

KOSGEB, solucan gübresi üretimi yapmak isteyenlere hibe kredi desteği veriyor. KOSGEB solucan gübresi desteği başvurusu, şartları ve gerekli evraklar hakkında detayları yazımızda hazırladık.

2020 Faizsiz KOSGEB Kredisi Veren Bankalar Güncel Listesi (11 BANKA)

KOSGEB kredisi veren bankalar 2020 yılın faizsiz desteğe devam ediyor. KOSGEB ile anlaşmalı olarak kredi veren 11 bankanın finansal destek paketlerinin özelliklerini yazımızda hazırladık.

KOBİ’lerin Nakit İhtiyaçlarına Özel KOSGEB Destekli Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Ziraat Bankası’nda

KOBİ’lerin işletmelerine özel her türlü nakit ihtiyacında Ziraat Bankası yine yanlarında. Ziraat Bankası, KOBİ’lerin işletme ihtiyaçlarına özel KOSGEB destekli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Küçük ve orta işletmelerin faydalanabileceği bu kampanya aynı zamanda uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla da KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Sadece KOBİ’lerin faydalanabildiği bu kredi kampanyasının detayları ise aşağıdaki yazımızda yer alıyor.

KOSGEB 650 Bin TL'ye Varan Destek Sunuyor: KOBİ, Genç Girişimci ve İşletmeler İçin Birçok Destek Paketi!

KOSGEB, 2020 yılında çeşitli iş kolları için desteklere devam ediyor. KOSGEB hibe kredileri, destek türleri, şartlar, başvurusu ve miktarıyla alakalı detayları haberimizde hazırladık. KOSGEB'e başvuru yaparak 650 bin TL'ye varan kredi desteğinden faydalanabilirsiniz. KOSGEB kredileriyle alakalı tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

KOSGEB İcra Komitesi açıkladı: Covid-19 kapsamında alacaklar tamamen ertelendi!

Ülkemizde de etkisini sürdüren covid-19 virüsüyle mücadele kapsamında KOSGEB, alacakları ertelediğini açıkladı. KOSGEB ayrıca birçok pakette destek sunacağını da belirtti. KOSGEB'den yapılan açıklamaların detaylarını haberimizde hazırladık.

KOSGEB işletmelere aylık 1500 TL ile 2500 TL arasında personel desteği veriyor!

KOSGEB, 2020 yılında ''Nitelikli Eleman Desteği'' adı altında aylık 1500 ile 2500 TL arasında personel maaşı desteği sunuyor. KOSGEB'in bu desteğinin şartlarını, başvurusunu, istenen belgeleri ve özelliklerini yazımızda sizin için hazırladık. KOSGEB nitelikli eleman desteği almak istiyorsanız, işletmelere verilen bu yardımdan kimlerin faydalanabileceğini ve diğer ayrıntıları okuyabilirsiniz.

2020’de KOSGEB 360 Bin TL’ye Varan Destek Sağlıyor! KOSGEB Hibe Şartları Neler, Başvuru Nasıl Yapılır?

2020 yılında KOSGEB 360 Bin TL kredi desteği sağlıyor. KOSGEB hibe şartları neler, başvurusu nasıl yapılır, gerekli belgeler nelerdir? Güncel KOSGEB bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Deprem Bölgesine 24 Ay Ertelemeli Faizsiz Kredi Verecek! KOSGEB Acil Destek Kredisi Şartları Nedir?

Son dönemde yaşanan üzücü depremler birçok vatandaşımızın maddi ve manevi zarar görmesine neden oldu. Depremde zarara uğrayan vatandaşların bir nebze de olsa zararlarını gidermek adına KOSGEB kredi imkanı sundu. KOSGEB deprem bölgesine sunduğu kredi 24 ay ertelemeli ve faizsiz olacak.

Girişimcilere Kredi Desteği: KOSGEB Girişimciler İçin 2020 Destek Paketini Açıkladı!

KOSGEB girişimciler için 2020 yılı destek paketini açıkladı. KOSGEB girişimci kredisi başvurusunu, şartlarını ve tüm özelliklerini haberimizde detaylı inceleyebilirsiniz.

KOSGEB 2020'de KOBİ'lere 500 Bin TL'ye Kadar Kredi İmkanı Tanıyacak!

KOSGEB, 2020'de KOBİ'lere 500.000 TL'ye varan kredi desteği sunacak. 2 farklı türde program kapsamında sunulacak desteğin özellikleri, şartları ve tüm ayrıntıları haberimizde.

2020 ev hanımlarına kredi veren 7 banka: Yüzde 0,99 faiz oranından başlayan 50 bin TL destek!

Ev hanımlarına kredi veren bankalar, 2020 yılında çalışmayan kadınlara yönelik kredi desteklerine devam ediyor. Ev hanımları için 7 bankanın yanında KOSGEB de kredi desteği sunuyor. KOSGEB, faizsiz hibe kredi desteği verirken, 7 banka da yüzde 0,99 faiz oranından başlayan 50.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Haberimizden ev hanımlarına yönelik kredi desteklerini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

2020 KOSGEB'ten 100 Bin TL Kredi Fırsatı! KOSGEB Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

2020 KOSGEB kredisi 100 Bin TL'ye kadar sunuluyor. KOSGEB şartları sağlandığı sürece kredi alınabilmektedir. KOSGEB kredi şartları nedir, başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar...

Son Beş Yılda KOSGEB'in Kadın Girişimcilere Desteği 5 Kat Arttı!

KOSGEB verilerinin derlenmesiyle oluşan verilere göre, KOSGEB'in kadın girişimcilere desteği 5 yıl içerisinde 5 kat arttı. KOSGEB desteklerine ve tutarlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

KOSGEB sözleşmeli bilişim personeli alım ilanı yayınlandı: 2018 ve 2019 KPSS puanıyla 5 personel alımı yapılacak!

KOSGEB, sözleşmeli bilişim personeli alımına dair ilan yayınladı. Söz konusu ilana göre KPSS'den en az 70 puan alan adaylar başvuru yapabilecekler. Personel alımı detayları haberimizde.

2020 KOSGEB Faizsiz Kredi Hibe Desteği Nasıl Alınır? Sıfır Faizli Destek Kredisi ve Şartları Nelerdir? (300.000 TL)

KOSGEB, 300.000 TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı tanıyor. Sıfır faizli KOSGEB kredisinden faydalanmak için belirli şartlar oluşturulmuştur. 2020 yılı KOSGEB hibe kredi desteği şartlarını ve diğer detayları yazımızda bulacaksınız.

2020 devlet destekli hayvancılık kredisi paketleri açıklandı! KOSGEB ve Ziraat Bankası üzerinden düve desteği şartları neler?

Devlet destekli hayvancılık kredisi 2020 yılında da hayvancılık faaliyetlerinde bulunmak isteyenlere verilmeye devam edecek. KOSGEB ve Ziraat Bankası aracılığıyla alınacak düve desteği için belirlenen bölgelerden başvuru yapabilirsiniz. Toplamda 41 şehir için verilecek düve alım kredisi ile faizsiz olarak hibe kredi alabilir, düve alımı yapabilirsiniz. Hayvancılık kredisi 2020 yılı şartları ve diğer detaylar haberimizde.

KOSGEB Finansmanları KOBİ’lere Artık Daha Uygun Olacak! Bakan Varank Faiz Düşürüldüğünü Duyurdu!

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, KOBİ’lere faiz indirimi müjdesi verdi! Yaptığı açıklama ile KOSGEB ile bankalar arasındaki protokolde revizeye gittiklerini açıklayan Varank, KOBİ’lerin artık daha uygun faizle finansmana erişebileceklerini açıkladı. Bakan Mustafa Varank KOBİ’lere faiz indirimi açıklaması ayrıntıları haberimizde…

2019 KOSGEB Üniversite Mezunu Desteği Nedir, Nasıl Alınır? Maaş Desteği ve Şartları

KOSGEB Üniversite Mezunu Desteği 2019

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır, Kaç Gün Sürer?

KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Nedir?

KOSGEB Sıfır Faizli Kredi Şartları

kosgeb sıfır faizli kredi şartları

KOSGEB Ne Kadar Kredi Veriyor?

KOSGEB Kadın Girişimci Desteği Başvurusu, Şartları, Ne Kadar?

kosgeb kadın girişimci desteği ne kadar veriyor?

KOSGEB Makine Teçhizat Desteği Nedir, Nasıl Alınır?

kosgeb makine teçhizat desteği