Son dakika kredi haberleri, güncel kredi gelişmeleri ve duyurular

Kredi Haberleri

Son dakika kredi haberleri ve gelişmelerine ulaşabilirsiniz. Güncel kredi haberleri ile siz de gündemi takip edin. Önemli kredi haberleri, videolar, açıklamalar, röportajlar, uzman yorumları, resimler listeleniyor.

Düşük faiz oranlı 3 ay ertelemeli kredi imkanları başladı!

Birçok banka düşük faiz oranlı 3 ay ertelemeli kredi fırsatlarını sundu. İşte, ING Bank, QNB Finansbank, Türkiye İş Bankası ve Aktif Bank'ın başlattığı kampanyalar...

Herkesin beklediği gelişme: Ziraat Bankası ve Vakıfbank kredi faizlerini güncelledi

Son gelişmelerle birlikte kredi faiz oranlarında güncellemeler sürüyor. Son olarak Vakıfbank ve Ziraat Bankası kredi faiz oranlarında değişime gitti.

Merkez Bankası kararını verdi, faiz oranı yüzde 1,20 oldu! Ziraat, Vakıfbank, Halkbank faiz oranları değişti! En uygun kredi faiz oranları! 

Kamu bankaları konut ve taşıt kredisi faiz oranlarını güncelledi. Uygun faizli krediler Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank tarafından paylaşıldı. İşte güncel krediler ve faiz oranları...

İş Bankası ihtiyaç kredisi faizi oranını güncelledi

Alınan son kararlarla birlikte bankaların faiz oranlarında değişiklikler yaşanıyor. Son olarak İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranını güncelledi.

Kamu Bankaları kredi faiz oranlarını güncelledi

Merkez bankasının kararları sonrasında bankalar faiz oranlarında düşüşe gitti. Ziraat Bankası ve Vakıfbank uygun faizli kredilerde dikkatleri çekti. İşte detaylar...

3 özel banka sıfır faizli ihtiyaç kredilerini duyurdu

3 özel banka sıfır faizli ihtiyaç kredi kampanyalarını açıkladı. Kredi fırsatlarına ilgi büyük oldu. İşte, kampanya faiz oranları, vade sayıları ve geri ödemesi...

Türkiye’nin yerli teknolojiyle hayata geçirilmiş ilk, Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise sayılı büyük enerji santrallerinden Kalyon Karapınar Güneş Enerjisi Santrali finansman anlaşması imzalandı

Türkiye ve dünyada her yıl artan nüfus ile gelecek kuşakların artan temiz enerji ihtiyacını sağlamak vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Kalyon Enerji, Kalyon Karapınar Güneş Enerji Santrali için İngiliz İhracat Kredi Ajansı UK Export Finance (UKEF), J.P. Morgan Chase Bank, Denizbank, Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankası ile 12 yıl vadeli toplam 812 milyon dolarlık finansman anlaşması imzaladı.

Kredi kampanyaları başladı: Kamu Bankaları kredilerinde kış fırsatı!

Son dönemde kamu bankaları çeşitli kredi fırsatları sunmaya başladı. Bankalar başlattığı kredi kampanyalarını sizler için hazırladık...

Bankalar taşıt kredisinde ne kadar faiz sunuyor?

Bankalar taşıt kredisi kampanyalarına başladı. Bankaların uygun taşıt kredisi fırsatlarını derledik. İşte detaylar...

En uygun konut kredisi faiz oranını Ziraat Bankası sundu!

Konut kredisinde düşük faiz oranlı kampanyalar sürüyor. Son olarak Ziraat Bankası en uygun konut kredisi fırsatlarını başlattı. İşte detaylar...

ING Bank'tan yüzde 1,48'den başlayan faiz ile ihtiyaç kredisi

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve vade sayısıyla dikkatleri çekti. ING 1,48'den başlayan faiz oranlarını müşterilerine sundu. İşte detaylar...

Yapı Kredi herkesin bireysel emeklilik sisteminden faydalanmasını sağlıyor! Son gün 30 Kasım

Yapı Kredi’nin birçok kampanyası bulunduğu gibi bu sefer de 18 yaş altına bireysel emeklilik sözleşmesi oluşturma fırsatı sunuyor. Tüm ebeveynlerin çocukları için katılacağı kampanya eşliğinde birçok avantajdan faydalanmaya da olanak tanınıyor.

Araç sahibi olmanın avantajlı yolu! Aracını seçmek senden, ödemesini yapmak Ziraat Bankası'ndan!

Ziraat bankasının müşterilerine sunduğu yeni kampanyasında araç almak artık çok kolay. Müşterilerin araçlarını seçerek Ziraat’e başvurmaları, araç sahibi olmak için yeterli hale getirildi. Araç isterse 0 km olsun isterse ikinci el olsun hiç farketmeden 48 aya kadar uzanan vade oranlarıyla taşıt kredisi ile taşıt sahibi olmak kolaylaştı.

Ziraat Bankası'ndan müşterilerini sevindiren kampanya! Tüketicilere özel tüketici kredisi başlatıldı!

Ziraat bankasının müşterilerinin her ihtiyacını karşılayacak yeni kampanyası ile müşterileri sevindirirken ceplerini de düşündü. Öncelikle kredi planında müşterilerin tüm ihtiyaçlarını belirleyecek fiyatlar sunulurken düşük faiz oranları ile de müşterilere ödeme kolaylığı sağlandı.

Ev alacaklar dikkat: Ziraat Bankası uzun vadeli konut kredisi başladı!

Ziraat Bankası her konuda müşterilerini desteklediği gibi bu sefer de ev sahibi olamayan müşterilerinin elinden tutarak ev sahibi yapmaya karar verdi. Ev sahibi olmak istiyorsanız, sadece Ziraat Bankasına gelmek yeterli. Konut erteleme, kredi ertele. Müşteriler istedi ziraat bankası yaptı.

Araç sahibi olmak isteyenler sırada! Yapı Kredi uygun faiz oranlı taşıt kredisi fırsatı

Yapı Kredi müşterilerinin hayalinde ki araca sahip olmak için tek gereken bu aileye katılmak oldu. Yapı Kredi ailesinde bulunan her bireyin istediği taktirde taşıt kredisinden faydalanma hakkı vardır. Yapı Kredi ailesinde bulunan herkesin hayalinde ki araca kavuşması mümkün oldu.

Yapı Kredi’den Konut Kredisi Kampanyası! Konut Sahibi Olmak İsteyenler Yapı Kredi de Buluştu!

Yapı Kredi ailesi için yapılan yeni kampanya kapsamında müşterilerine özel konut kredisi şansı sunuyor. Yapı Kredi ailesinden olan herkesin faydalanma hakkı bulunan konut kredisinde birçok özellik ve avantajda bulunuyor. Yapı Kredi aile üyesi olan herkes bu kampanya ile hayalinde ki eve kavuşuyor, hayallerini değil kredi ödemelerini erteliyor.

En uygun taşıt kredisi güncel faiz oranları (5 Kasım Cuma)

5 Kasım Cuma en uygun taşıt kredisi hangi bankada? Güncel taşıt kredisi faiz oranları haberimizde.

Konut kredisi faiz oranları: En uygun konut kredisi hangi bankada? (5 Kasım Cuma)

5 Kasım Cuma konut kredisi faiz oranları %1,29 ile %2,09 arasında değişiyor. En uygun konut kredisi ve bankaların faiz oranları haberimizde.

En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları (5 Kasım Cuma)

5 Kasım Cuma en uygun ihtiyaç kredisi faizi hangi bankada? En uygun ihtiyaç kredisi güncel faizleri haberimizde...

Şekerbank Üreten Hesap İle Kredi Çekerken Kazanç Sağlanacak!

Şekerbank’tan müşterilerini sevindirecek haber geldi. Bir ilk gerçekleştiren Şekerbank bu seferde üreten kredi gerçekleştirdi. Bu sayede müşteriler kredi çekerken de artık kazanabiliyor.

"Gençler geleceğimiz" diyen Halkbank girişimci kredisini oluşturdu!

Halkbank’ın her ay yenilenen kampanyaları arasında bu sefer değer görenler genç girişimciler oldu. Genç girişimci kredisi ile iş kurmak ve iş sahibi olmak isteyen bütün genç bireylerin hayalleri gerçek oluyor. Halkbank genç girişimcilerin her zaman arkasında.

Halkbank KOBİ'den Kadın Girişimcilere Tam Destek!

Halk Bankası her zaman müşterilerinin yanında olduğu gibi bu sefer de kadın girişimcilerden desteğini esirgemedi. İlk defa yeni bir işe atılacak ve iş kurmuş kadınların yanında olan Halkbank bu seferde  kadın girişimci kredisini oluşturdu.

ING'den Her İhtiyaca Özel Uygun Faiz Oranlı Kredi Kampanyası Başladı!

ING ailesini sevindiren haber gecikmedin geldi. Müşterilerinin ihtiyaçlarını düşünen ING, uygun faiz oranlarıyla kredi kampanyasını başlattı, talepler gecikmeden geldi. Uygun faiz oranlarıyla ihtiyaçlarını gidermek İsteyenler ING’ de buluştu.

Alternatif Bank'tan Şimdi Kredi İhtiyacını Al 2022 Yılında Geri Ödemelere Başla!

Alternatif bank müşterileri için özel sunulan kampanya kapsamında müşterilere ihtiyacı kadar talep edilen tutar verilirken, ödemeler ise 2022 yılında başlatılması planlanır ve Alternatif Bank yeniden müşterilerine tam destek sağlamaya devam ediyor…

Emeklilere Referans Olan Bireylere Yapı Krediden Ödüller Yağıyor!

Emekli olan yakınlarına referans olanların hem kendilerine hem emeklilere kazandırdıkları bitmek bilmiyor. Emekli tanıdığına referans olup emekli maaşını Yapı Krediye taşıyanlar, emekli promosyonundan faydalanırken aynı zaman da referans olan kişinin de 2500 TL’ye varan ödül tutarı kazanması sağlanır.

Konut kredisi faiz oranları: En uygun konut kredisi hangi bankada? (4 Kasım Perşembe)

4 Kasım Perşembe konut kredisi faiz oranları %1,29 ile %2,09 arasında değişiyor. En uygun konut kredisi ve bankaların faiz oranları haberimizde.

En uygun taşıt kredisi güncel faiz oranları (4 Kasım Perşembe)

4 Kasım Perşembe en uygun taşıt kredisi hangi bankada? Güncel taşıt kredisi faiz oranları haberimizde.

EnPara ile kredi almak çok kolay! EnParalılar ihtiyaçlarına uygun kredileri ihtiyaç kredisinde buldu

EnParalılar için kredi çekmek artık çok kolay. Her zaman önceliği müşteri ihtiyacı olan EnPara bu kampanya ile de yeniden müşterilerinin yanında oldu. İhtiyaçlara uygun kredi tutarı ve faiz oranları ile EnPara aile üyelerinin ihtiyaçları gideriliyor…

En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları (4 Kasım Perşembe)

4 Kasım Perşembe en uygun ihtiyaç kredisi faizi hangi bankada? En uygun ihtiyaç kredisi güncel faizleri haberimizde...

Kredi genellikle, borçlunun bir miktar para veya değerli bir şey aldığı ve borç verene daha sonraki bir tarihte, genellikle faiziyle birlikte geri ödediği bir sözleşme sözleşmesi olarak tanımlanır.