Personel Alımı Haberleri

Personel Alımı Haberleri

Merkez Bankası Uzman Yardımcısı Alıyor! Merkez Bankası’nın İlan Detayları Kadrolu Uzman Yardımcısı İlanı Yayınlandı

Kamuya personel alımları hız kesmiyor. Yayınlanan ilanlarda artarda personel alımları gerçekleştiriliyor. Binlerce kişi bu ilanları takip ediyor. Merkez Bankası yayınladı. Alım yapılacak kadrolar belli oldu.

İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) Kapsamında 38 İlde 1453 Kamu Personeli Alıyor

Büyükşehir belediyeleri, ilçe belediyeleri ve diğer çeşitli kamu kuruluşlarının kamuya personel alımı devam ediyor. Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu üzerinden açılan ilanlarla duyurularını yayınlayan kamu kurum ve kuruluşları başvuru şartlarını da yine bu ilanlarla kamuoyuna bildiriyor.

Diyanet İşleri Başkanlığı'na 77 Personel Alımı Devam Ediyor!

Devlet dairelerine çeşitli hizmetler, ve meslek grupları için kamu personeli alımlar devam ediyor. Belediyeler, Milli eğitim müdürlükleri, Diyanet İşleri Başkanlığı ve benzeri birçok devlet dairesi memur alımlarını yıl sonuna kadar devam ettiriyor. İŞKUR üzerinden veya devlet dairelerinin kendi resmi internet siteleri üzerinden yayınlanan ilanlarla alımlar gerçekleştiriliyor.

Bekçi olmak isteyenlere müjde: 2021 bekçi alımları başladı! İşte personel alımı detayları...

İŞKUR üzerinden 2021 bekçi alımı ilanı yayınlandı. Çok sayıda ilde bekçi alımı yapılacak. İşte detaylar...

Adalet Bakanlığı personel alımı ilanı yayınlandı! İşte detaylar...

Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. 18 Diğer Teknik Hizmet Personeli (Kimyager), 24 Laborant, 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 Teknisyen ve 4 Destek Personeli (Hizmetli) pozisyonu için personel alımı yapılacak. İşte detaylar...

ŞOK Market Personel Alımı Yapacak!

Türkiye genelinde birçok mağazası bulunan market zinciri ŞOK, mağazalarında görevlendirmek üzere mağaza elemanı, mağaza müdürü ve bölge müdürü görevleri için personel alımı yapacak.

İŞKUR Şartsız Sınavsız Büro Personeli Alacak!

2021 yılı şubat ayında ilk işe alım ilanını yayınlayan İŞKUR Türkiye genelinde 1340 kişilik boş kadrolara yönelik büro personeli alımı yapacak. KPSS şartı aranmayacak olan adayların en az lise mezunu olması gerekiyor.

JGK İki Katı Maaş İle Personel Alımı Yapacak!

Jandarma Genel Komutanlığı Muharebe ve Elektronik Bilgi Sistemler Başkanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) bendine göre istihdam edilenlerin tavan ücretinin iki katı maaş ödemesi alacak olan adayları kendi bünyesinde görevlendirecek. Boş bulunan bilişim personeli kadrosuna alım yapacağını duyuran JGK, görev merkezi olarak Ankara ilini işaret etti. Başvuru için aranan şartlar yayınlanan ilanda yer aldı.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül açıkladı: Adalet Bakanlığı 10 bin personel alımı ne zaman?

Adalet Bakanlığı personel alımının ne zaman yapılacağı yüzbinlerce kişi tarafından merak ediliyor. Adalet Bakanlığı kadrosunda çalışmak isteyenlerin merakla beklediği personel alımıyla ilgili detaylar da gelmeye devam ediyor. Ayrıntıları haberimizden okuyabilirsiniz.

TÜİK Personel Alımı İlanı Yayınlandı: TÜİK Personel Alımı Başvurusu ve Şartları, Kaç Personel Alınacak?

TÜİK personel alımı ilanı kurum tarafından yayınlandı. TÜİK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TÜİK'in 16 farklı il için temizlik ve güvenlik görevlisi personel alım ilanına dair tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Garanti BBVA Çok Sayıda İl İçin Personel Alım İlanı Yayınladı: Hemen Başvuru Yapabilirsiniz!

Garanti BBVA personel alımı yapacak. Garanti Bankası resmi internet sayfası üzerinden personel alımı ilanları yayınladı. Banka birçok ilde farklı pozisyonlara personel alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylar aranan şartları araştırıyor.

3000 Kişilik Kadro Duyuruldu: Çok Sayıda Personel Alımı Yapılacak!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bakanlık bünyesine yapılacak atamalarla ilgili müjdeli haber verdi. Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı'na toplam 3000 personel alınacak. Vatandaşlar başvuru tarihlerini araştırmaya başladı.

Akbank Çok Sayıda İl İçin Banka Personel Alım İlanı Yayımladı!

Akbank birçok il için personel alımı ilanlarını yayınladı. Vatandaşa istihdam sağlayacak olan Akbank kariyer siteleri üzerinden personel alımı ilanları vermeye başladı. Birçok ilde farklı pozisyonlarda işe alım yapacak olan banka yüzleri güldürdü.

KPSS şartsız şehir hastanelerine 3000-4000 TL maaşla personel alımı başvuru şartları! İşte kadrolar...

İŞKUR şehir hastanelerine KPSS şartı koymadan personel alımı yapıyor. Kamu ve özel sektörün her zaman eleman ihtiyacını karşılayan İŞKUR hastanelere personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR resmi sitesinde hastane personeli için birçok ilan açtı.

İş arayanlar dikkat: 2021 İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Hangi pozisyonlarda eleman alınacak?

Tüm Türkiye'de iş ilanları bulunan İŞKUR 2020 yılında da personel alımına devam ediyor. İŞKUR'un resmi internet sayfasından duyurduğu işçi alımları vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Türkiye'nin her yerinde işveren ve işçileri buluşturan kurum İŞKUR'un başvuru şartları vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

BİM, A101, ŞOK 2021'de personel alımı yapacak mı? Ne zaman yapacak? Kaç personel alınacak?

Tüm Türkiye'de binlerce mağazası olan BİM, A101 ve ŞOK marketleri personel alımı yapacaklarını açıkladı. Marketler kendi resmi internet siteleri üzerinden ve çeşitli kariyer siteleri üzerinden iş ilanlarını yayınlamaya başladı. Birçok farklı pozisyonda personel alımı yapacak olan marketlerin başvuru şartları vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

OGM 32 ilde sözleşmeli personel alımı yapacak! Nasıl başvuru yapılır? Memur alımı şartları neler?

Orman Genel Müdürlüğü geçtiğimiz haftalarda yeni personel alımı yapacağını duyurmuştu. 34 farklı ile 102 yeni personel alacak olan Orman Genel Bakanlığı'na nasıl başvuru yapılacağı, başvuru şartları ve yerleştirmelerin nasıl yapılacağı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı.

İstanbul’da Sağlık Tesislerinde İstihdam Etmek Üzere 3 Bin 250 Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık bölümü çalışanlarına müjdeli bir haber verdi. İstanbul’da istihdam etmek üzere 3 bin sözleşmeli sağlık personelinin alınacağını söyleyen Bakan Koca, 250 sürekli işçi alımı yapılacağını da sözlerine ekledi. 3 bin 250 kişiye istihdam sağlanacak sağlık personeli alımı için başvurular da 16-22 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

Banka personel alımı ilanı: Denizbank 4 ilde tecrübesiz Ziraat Mühendisi alımı yapıyor!

Denizbank personel alımı ilanlarını yayınlıyor! Tarım Bankacılığına verdiği değer kapsamında kadrosunu güçlendirmek isteyen Denizbank, 4 ilde personel alımı gerçekleştirecek. Ziraat Fakültesi mezunu tecrübesiz adaylardan yapılacak Denizbank personel alımı başvuru şartları neler? Denizbank hangi illerde personel alımı yapıyor, kimler başvurabilir? Denizbank Ziraat Mühendisi alımı son başvuru tarihi ne, başvurular nereden yapılacak? İşte 2020 Denizbank personel alımı ilanı detayları…

Banka personel alımı ilanı: Odea Bank ve Kuveyt Türk 3 ilde lisans mezunu gişe personeli alımı yapacak!

Banka personel alımı ilanları yayınlanmaya başladı! Lisans mezunu adaylar arasından gişe personeli alımı yapmak isteyen Odea Bank ve Kuveyt Türk, online iş ilanı siteleri üzerinden gerekli nitelikleri sağlayan adayları aramak için ilana çıktılar. Toplam 3 ilde banka gişe personel alımı yapacak olan 2 banka, aradıkları adaylarda hangi şartları arıyor? Gişe memuru ne iş yapacak? İşte banka personel alımı ilanı detayları…

Türk Ekonomi Bankası’nda kariyer fırsatı! TEB İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde personel alımı yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) 3 ilde tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapıyor! TEB bünyesinde banka personeli olmak isteyen adaylar için 9 farklı pozisyonunda işe alım ilanı, online iş ilanı sitesi üzerinde yayına girdi. TEB personel alımı başvuru şartları neler? TEB hangi banka pozisyonları için personel alımı yapacak? Başvurular nereden ve ne zaman yapılacak? İşte ayrıntılar…

Kuveyt Türk İstanbul ve Kocaeli’nde tecrübeli ve tecrübesiz personel alımı yapıyor! Banka tam zamanlı ve part time iş detayları

Kuveyt Türk Katılım Bankası Kocaeli ve İstanbul illeri için personel alımı ilanı yayımladı! Mayıs 2020 banka personel alımı ilanlarında tam zamanlı iş ilanları dışında part time iş başvuru seçeneklerine de yer verildi. Online iş ilanı siteleri üzerinden yayımlanan ilanlarda farklı yabancı dil ve eğitim düzeyi bilgileri başvuru sahiplerinden talep edildi. Kuveyt Türk hangi branşta banka personel alımı yapacak? Kuveyt Türk bankacı alımı başvuru şartları neler? İşte detaylar…

İstanbul Medeniyet Üniversitesi yüksek maaşlı KPSS şartı ile 3 sözleşmeli memur personel alımı yapacak!

Bugün başvuru tarihli İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS şartlı sözleşmeli memur alımı ilanı yayımlandı! Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’na tam zamanlı sözleşmeli personel olarak alım yapılacak üç kişilik pozisyon için, brüt sözleşmeli personel ücretinin 3 katı brüt ücret ödeneceği duyuruldu. Sözleşmeli memur alımı başvuru tarihi ne zaman, kimler başvurabilir? İstanbul Medeniyet Üniversitesi 3 sözleşmeli personel alımını hangi alanda yapacak? İşte detaylar…

İki üniversite en az lise mezunu 125 sözleşmeli sağlık memuru alacak! KPSS’li personel alımı ilanına başvurular bugün başladı!

Selçuk Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Üniversitesi, toplam 135 sözleşmeli memur personel alımı yapıyor! Başvuruların 27 Nisan 20202 tarihi itibari ile yayımlandığı personel alımı ilanında, eğitim seviyesinin en az lise mezunu olduğu belirtildi. En az lise mezunu KPSS’li sözleşmeli personel alımı hangi branşlara yapılacak? Sağlıkçılar hangi pozisyonlarda istihdam edilecek? 125 sözleşmeli memur sağlık personeli alımı başvuruları nereye, nasıl yapılacak? 125 sözleşmeli sağlık personeli başvuruları ne zaman, başladı mı? 125 sağlıkçı alımı başvuru evrakları neler, nereye teslim edilecek? İşte detaylar…

Yapı ve Kredi Bankası İstanbul ve Kayseri illerinde personel alımı yapıyor!

Yapı ve Kredi Bankası açık olan pozisyonları için personel alımı yapıyor. Kariyer.net üzerinden yayımlanan banka iş ilanlarına göre Kayseri ve İstanbul illeri için banka memuru alımı yapılacak. Yapı Kredi hangi branşlarda personel alımı yapacak? Yapı Kredi bankacı alımı şartları neler? Başvurular ne zaman, nereye yapılacak? İşte detaylar…

Özel bankalar KPSS’siz personel alımı yapıyor! Toplam 13 banka en az lise mezunu personel istihdam edecek!

Bankaların personel alımı ilanları online platformlar üzerinde yayınlanmayı sürdürüyor! Özel bankaların oluşturduğu toplam 13 banka, en az lise mezunu banka personel alımı gerçekleştirecek. Hangi bankalar personel alımı yapacak? Bankalarda gişe memuru, müşteri temsilcisi alınacak mı? İşte banka banka 2020 son dakika personel alımı ilanı ayrıntıları…

Konya Teknik Üniversitesi en az lise olmak şartıyla memur alımı yapıyor! Personel alımları KPSS puanına göre yapılacak!

Konya Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı! Yayımlanan ilana göre üniversite, en az lise mezunu sözleşmeli memur alımı yapacak. Toplam 5 sözleşmeli personel alımı yapılacak ilan başvuru şartları nelerdir? Konya Teknik Üniversitesi memur alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Kimler sözleşmeli personel alımı ilanına başvurabilir? Kona Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı başvuru evrakları neler? İşte ayrıntılar…

İŞKUR kamuya TYP ile personel alımı yapıyor: Başvuru için son gün yaklaştı!

İŞKUR TYP kapsamı 177 gün istihdam edilecek personel alımı yapılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde TYP kapsamında istihdam edilecek adaylar için başvurular başladı! İŞKUR TYP personel alımı son başvuru tarihi ne? Kimler Aile Bakanlığı TYP başvurusunda bulunabilir, şartları neler? İŞKUR TYP personel alımı başvurusu nereye yapılacak? İşte detaylar…

Sağlık Bakanlığı 14500 personel alımı yapıyor! Üniversite hastanelerine sözleşmeli personel ve işçi alımı başvuru şartları

Sağlık Bakanlığı 14500 personel alımı başvuru şartları belli olmaya başladı! Hemşire, sağlık teknikeri ve farklı kadrolarda toplam 14500 personel alımı yapacak olan bakanlık, temin edilecek sözleşmeli personel ve daimi işçileri hangi kadrolardan açıklanacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdelenen sağlık personeli alımı başvuru şartları neler? İşte detaylar…

YÖK Başkanı Saraç’tan Açıklama: Üniversite Hastanelerine Personel Alımı Yapılacak

Dün hastane açılışında konuşma yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite hastanelerine alım yapılacağını açıklamıştı. Cumhurbaşkanı’nın yaptığı bu açıklama üzerine YÖK Başkanı Yekta Saraç, alımı yapılacak olan personellerin kadro ve mesleklerine ilişkin bilgilendirme yaptı. İşte açıklanan personel alımına ilişkin detaylar haberimizde…