Bankacılık

Evlenecek Çiftlere Destek Başladı: 1.700 TL İndirim Tanımlanacak!

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı sahiplerine özel düğün hazırlığı alışverişlerine indirim fırsatı sunuyor. Belirli tarihler içerisinde geçerli olacak uygulamadan yalnızca Türkiye İş Bankası Maximum Kart sahipleri yararlanabiliyor.

Kampanya Hangi Markalarda Geçerlidir?

Düğün harcamaları kategorisinde yerini alan mobilya ve beyaz eşya alışverişleri, ankastre ürün alışverişleri, kuyumculuk takı ürünleri, araç kiralama servisi, balayı tatili rezervasyonu, düğüne özel smokin modelleri ve çeyiz harcamaları yerini alıyor. Sayılan kategoriler içerisinde geçerli indirim ve taksit fırsatları için son gün 30 Eylül.

İş Bankası Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Maximum evlilik paketi ile seyahat ve konaklama harcamaları 31 Temmuz tarihine kadar 4 taksit fırsatı ile yapılabilir. Maximum Mobil ya da İşCep uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Maximum Kart ile mobil ve beyaz eşya harcamaları faizsiz taksitlendirme fırsatı ile tüm evlenecek çiftlere sunuluyor. Yalnızca Maximum Mobil ve İşCep uygulamaları üzerinden yapılacak katılım ile bu fırsattan yararlanabilir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Türkiye İş Bankası Maximum Kart ya da Maximum Kredi Kartı sahipleri bu fırsatı değerlendirebilir. Evlenecek çiftlere özel sunulan kampanya taksit işlemlerini Maximum Mobil uygulaması üzerinden “kart harcamaları” alanı ile gerçekleştirebilirsiniz. Pazarama beyaz eşya, çeyiz setlerinde uygulanacak 1000 TL tutarındaki indirim için beyaz eşya indirim kodunu ödeme sayfasında kullanarak değerlendirebilirsiniz.

Çiftlere Maximum Karta Özel Kampanyalar

Maximum Kart sahipleri belirli tarihler arasında sınırlandırılmış kategorilerde yapacakları alışverişlerde indirim ve ek taksit fırsatını değerlendiriyor. Üstelik faizsiz taksitlendirme fırsatı ile alınan ürün bedeli 4 eşit taksite bölünerek kısa sürede ödenebiliyor.

Maximum Kart’a özel evlenecek çiftlere sunulan diğer kampanyalı kategoriler şunlardır:

  • com üzerinden yapılacak 7000 TL ve üzeri rezervasyona 400 TL indirim fırsatı
  • Vivense’te gerçekleştirilecek mobilya ve beyaz eşya alımları için 5 taksitle, %8 indirim seçeneği
  • Vestel ankastre setlerde yapılacak alışverişe özel %15 ek indirim
  • Atasay kuyumculuk ürünlerinden yapılacak alışverişlerde %20’ye varan indirim fırsatı
  • Altınyıldız smokin ürünlerinde 300 TL indirim
  • Çeyiz setlerine 1.000 TL indirim
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.