Bankacılık

Evlenecek çiftlere özel mobilya, beyaz eşya alışverişine ek taksit ve indirim müjdesi: Çeyiz alışverişine 1000 TL hediye edilecek

Evlenecek çiftlere özel beyaz eşya, kuyumculuk, mobilya ve araç kiralama hizmetine Maximum Karta özel indirim kampanyası devam ediyor. Farklı sektör ve markalara ait sunulan indirim ek taksitlerle destekleniyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Yapı Kredi Maximum Kart sahipleri evlenirken indirim fırsatından da yararlanıyor. 30 Eylül tarihine kadar Maximum Kart aboneliğini başlatanlar seçili firmalarda geçerli indirim ve ek taksit avantajından yararlanabilecek. Belirli kategorilerde yapılacak alışverişlerde geçerli olan indirim fırsatı mobilya, beyaz eşya alışverişleri, smokin satın alma ya da kiralama hizmeti, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmeti, kuyumculuk alışverişinde geçerli oluyor.

EV İÇİ MOBİLYA VE SEYAHAT HARCAMASINA EK TAKSİT

Maximum Kart sahipleri için seyahat ve konaklama harcamaları faizsiz olarak taksitlendirilebiliyor. Evlenenler ya da evini yenilemek isteyenler için mobilya ve beyaz eşya ödemeleri için ek taksit fırsatı faizsiz olarak değerlendirilebiliyor.

KUYUMCULUK ALIŞVERİŞİNE %20 VE BALAYI TATİLİNE 400 TL İNDİRİM

Evlilik sürecinde oluşan kuyumculuk alışverişi Maximum Kartla indirimli olarak gerçekleşiyor. Atasay mağazalarından yapılacak altın ürün alışverişine %10 indirim, pırlanta ürünü alışverişineyse %20 indirim fırsatı sunuluyor.

Maximum Kart ile balayı tatili indirimli gerçekleşiyor. Tatilbudur internet sitesi üzerinden yapılacak 7.000 TL ve üzeri rezervasyon alışverişine anında 400 TL indirim sunuluyor.

ÇEYİZ SETİ ALIMINA 1000 TL HEDİYE!

Maximum Karta özel Pazarama uygulaması içerisinde geçerli 1000 TL indirim fırsatı kampanya olarak devam ediyor. Beyaz eşya ve çeyiz seti alışverişine özel 1000 TL indirim yalnızca Maximum Kart sahiplerine sunuluyor. Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin alışverişi 10.000 TL ve üzerinde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

EVLENECEK ÇİFTLERE ÖZEL İNDİRİM VE EK TAKSİT KAMPANYALARI

Vestel ankastre set ürünlerine %15 indirim, mobilya alışverişlerinde Vivense mağazalarında geçerli 5 taksit ve %8 indirim kampanyası hala devam ediyor. Araç kiralama hizmetini indirimli hale getirmek isteyenler Maximum Kart ile Europacar’da yapacakları her rezervasyon için %35 indirim fırsatından yararlanıyor. Altınyıldız Classics mağazalarında yapılacak smokin alımına 300 TL indirim anında uygulanıyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.