Evleneceklere kredi müjdesi: Türkiye Finans evlilik öncesi ve sonrasında müşterilerinin yanında

Türkiye Finans yeni kampanyası ile yeni evlenecek çiftlerin ihtiyaçlarına destek sağlıyor ve yüklerini hafifletiyor. Türkiye Finans'ın evlenecek çiftlere sunduğu desteğin tek koşulu ise Türkiye Finans müşterisi olmaktır. Yeni evleneceğini Türkiye Finansa bildiren müşterilerin şartsız koşulsuz evlilik finansmanı kampanyasından faydalanmasına hak tanınır.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Evleneceklere kredi müjdesi: Türkiye Finans evlilik öncesi ve sonrasında müşterilerinin yanında
Türkiye Finans yeni kampanyası ile yeni evlenecek çiftlerin ihtiyaçlarına destek sağlıyor ve yüklerini hafifletiyor. Türkiye Finans’ın evlenecek çiftlere sunduğu desteğin tek koşulu ise Türkiye Finans müşterisi olmaktır. Yeni evleneceğini Türkiye Finansa bildiren müşterilerin şartsız koşulsuz evlilik finansmanı kampanyasından faydalanmasına hak tanınır.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Evlilik sürecinde olan müşterilerine destek sağlayan Türkiye Finansın yeni kampanyası evlilik Finansmanı. Bu kampanya kapsamında harcamalar kolayca yapılır ve 36 ay vadeye kadar geri ödeme yapılabilir. Evlilik Finansmanı, evlilik kredisi ve çeyiz kredisinden farklı avantajlar sunar. Bu sayede evlenecek müşterilerin nakit akışına göre harcama yapması ve ödemelerin kendilerine göre ayarlanmasına olanak tanınmıştır. Bu kampanya tamamen bir finansman desteğidir ve evlenecek çiftin her türlü ihtiyacı göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Türkiye Finansın her müşteri kategorisine göre oluşturduğu pek çok kampanya mevcuttu; fakat daha önce evli çiftler için bir kampanya yapılmamıştı ve bu kampanya ile yeni evlenecek çiftlerin yüzleri güldü. Türkiye Finans aile kurmak isteyen bireyleri de unutmayarak müşterilerine evlilik hediyesi olarak kampanya desteği sundu.

Kimler Evlilik Finansmanı Kampanyasında Başvuruda Bulunabilir?

Tüm bireysel Türkiye Finans müşterisi olan bireyler evlilik finansmanı kampanyasına başvuruda bulunabilir. Türkiye Finans müşterisi olmayan bireyler ise müşteri olduktan sonra evlilik finansmanı kampanyasından faydalanma hakkına sahip olur. Evlilik finansmanı başvuruları 14 Ekim- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılması gerekir. Evlilik finansmanı kampanyasına başvuruları internet bankacılığı, mobil bankacılık ve Türkiye Finans şubelerinden yapılabilir. Başvuruda bulunacak müşteriler istedikleri kanal aracılığıyla kolayca başvuru yapabilirler. 

Evlilik Finansmanı Kampanya Koşulları Neler?

Evlilik finansmanı kampanyası 14 Ekim ve 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olur. Kampanyadan mevcut ve yeni olan müşteriler yararlanabilir. Finansman tutarı 50.000 TL’ye kadar çıkarken maksimum vade ise 36 aydır. Finansman tutarının 50.000 TL’den fazla olması durumunda ise maksimum vade 24 ayı geçemez. Kampanya koşulları arasında bu şartlarda değişik yapılmaz.

Kampanya kapsamında birçok avantajlı oranlar vardır. Finansman güvencesi, otomatik ödeme talimatları ürünlerin finansman ile alınması şartı bulundurur. Türkiye Finansın yeni evlenecek çiftlerden evlilik finansmanı başvurusu yapmak için başka bir koşulu ve şartı bulunmaz. Çiftlere tam destek sağlayan Türkiye Finans ilk önce müşterilerinin cebini düşünür ve kampanyaları buna uygun olarak belirler.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN