Bankacılık

Evlilik hazırlığına banka desteği geldi: 1000 TL çeyiz desteği başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye İş Bankası Maximum evlilik kampanyasını duyurdu. 30 Eylül tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında beyaz eşya alımı, çeyiz harcamaları, mobilya, smokin kiralama hizmeti, araç kiralama hizmeti, balayı tatili ve kuyumculuk alışverişi indirimli olarak gerçekleştirilebilecek.

EVLİLİK HAZIRLIĞINA DESTEK KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Seçili firmalarda geçerli olan indirim ve taksit avantajı Maximum Karta özel sunuluyor. Maximum evlilik kampanyası kapsamında belirli sektörlerde yapılacak alışverişlerde geçerli indirim anında hesaba yansıtılacak. İnternet üzerinden yapılacak harcamalarda “sepete ekle” alanına gelindiği anda indirim tutarı hesaba yansıtılacak.

MOBİLYA HARCAMASINA ÖZEL İNDİRİM VE TAKSİT FIRSATI!

Mobilya alımlarında Vivense mağazası yapılacak alışverişe özel 5 taksit ve bununla beraber yüzde 8 indirim kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında sunulan fayda Maximum Kart’a özel yapılacak alışverişlerde geçerliliğini koruyor. Mobilya ve beyaz eşya ödemelerinde ek faiz ödemeden taksitlendirme fırsatı sadece Maximum Karta özel olarak sunuluyor.

ÇEYİZ SETİ ALIŞVERİŞİNE 1000 TL HEDİYE!

Evlilik sürecinde beyaz eşya, çeyiz seti alışverişlerinde büyük kampanya sadece Maximum Kart bireysel kullanıcılara özel olarak tanımlanıyor. 30 Eylül tarihine kadar bankaya gelerek hesap açtıran ve Maximum Kart sahibi olan tüm müşteriler 10.000 TL ve üzeri alışverişe 1000 TL indirim kazanıyor.

BALAYI TATİLİNE ÖZEL FIRSATLAR!

Türkiye İş Bankası balayı tatilinde yapılacak otel rezervasyonları için özel indirim kampanyasını duyurdu. Tatilbudur internet sitesi üzerinden yapılacak 7000 TL ve üzeri rezervasyon alışverişinde 400 TL indirim fırsatından anında yararlanılabilecek. Banka üzerinden yapılacak bütün seyahat ve konaklama harcamaları faizsiz olarak taksitlendirilebilecek.

EVLİLİK HAZIRLIĞINA DESTEK KAMPANYALAR

Bankanın müşterilerine özel sunduğu diğer kampanyalar ise şu şekildedir:

  • Vestel mağazalarından yapılacak ankastre set alışverişine %15 indirim
  • Atasay mağazalarından yapılacak altın alımına %10 indirim, pırlanta ürünlerinde ise %20 indirim fırsatı
  • Europcar araç kiralama şirketi üzerinden alınacak hizmete karşılık %35 indirim
  • Altınyıldız klasik mağazalarından smokin satın alma ya da kiralama hizmetine 300 TL indirim fırsatı da sunuluyor.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.