Bankacılık

Evlilik hazırlığında olan çiftlere Türkiye İş Bankası’ndan eşsiz kampanya: Beyaz eşyadan mobilyaya, smokinden balayı tatiline tüm harcamalara ek indirim fırsatı!

Geride bıraktığımız senenin son çeyreğinde oklarını yukarı yöne çeviren ve agresif bir çıkış sergileyen dolar kuru, beraberinde diğer döviz kurlarının ve altın fiyatlarının da yükselmesine sebep oldu. Merkez Bankası’nın tüm faiz indirimi müdahalelerine rağmen bir türlü istenilen seviyelere geriletilemeyen döviz kurları ile altın fiyatları, aralık ayının ortasında tarihi rekorlara imza attı.

Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen rekor seviyeler, gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan pek çok hizmetin ve buna bağlı olarak da hizmet ürünün üst oranlardan zamlanmasına sebep oldu. Aralık ayının ortasında hükümet yetkilileri tarafından açıklanan yeni ekonomik model kapsamında bir gecede sert gerileyen ekonomi piyasaları sayesinde yapılan zamların geri alınacakları konusunda ümitlenen vatandaşlar, ocak ayına girilmesi ile birlikte hüsrana uğradı.

2022 yılına girilmesi ile birlikte oklarını tekrar yukarı yöne çeviren ve artan enflasyon karşısında sıkı para politikalarını uygulamaya karar veren FED yetkililerinin açıklamaları ile yükseliş hızları iyice artan döviz kurları ile altın fiyatları, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulmuş olan ürünlerin ve hizmetlerin daha da zamlanmasına sebep oldu.

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelerin gündelik hayat şartlarına bu denli etki etmesi, tek maaş ile geçinmeye çalışan birçok tüketicinin bütçesinin sıfırlanmasına sebep oldu. Özellikle yeni dönemde yeni bir ev kurma hayali içerisinde olan çiftler, evlilik hazırlıklarını gönüllerince tamamlayamadıkları için büyük bir sıkıntı içerisine düştü. Bu durum karşısında devreye giren Türkiye İş Bankası, eylül ayının sonuna kadar geçerli olan evlilik kampanyasını duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN EVLİLİK KAMPANYASI!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından olan Türkiye İş Bankası, yeni dönemde artan ürün ve hizmet fiyatlarına karşı direnmekte güçlük çeken çiftler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka evlilik kampanyası adı altında hizmete sunduğu yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası yeni geliştirmiş olduğu evlilik kampanyası kapsamında beyaz eşyadan mobilyaya, balayı rezervasyonlarından smokin harcamalarına kadar pek çok farklı kategoride hem TL hem de yüzde indirimi tanımlanacağını bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI EVLİLİK KAMPANYASININ AYRINTILARI

Türkiye İş Bankası eylül ayının sonuna kadar geçerliliği bulunan evlilik kampanyası kapsamında tanımlayacağı bazı avantajları şu şekilde sıraladı:

  • Seyahat ve konaklamada faizsiz taksitlendirme
  • Mobilya ve beyaz eşyada faizsiz taksitlendirme
  • Pazarama beyaz eşya çeyiz setlerinde 10 bin TL ve üzeri tutarlı harcamaya bin TL indirim
  • Vestel ankastre ürünlerinde yüzde 15 indirim
  • Atasay altında yüzde 10, pırlantada yüzde 20 indirim
  • budur’da 7 bin TL ve üzeri tutarlı harcamaya 400 TL indirim
  • Altınyıldız smokinde 300 TL indirim
  • Vivense’de +5 taksit ve yüzde 8 indirim

TÜRKİYE İŞ BANKASI EVLİLİK KAMPANYASI BAŞVURUSU EYLÜL 2022

Türkiye İş Bankası’nın evlilik kampanyası için ek bir başvuru yapılmasına gerek yoktur. Belirlenmiş olan noktalardan 30 Eylül tarihine kadar alışveriş yapılması avantajlardan yararlanmak için yeterlidir.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.