Gündem

Eylül geldi, Suzuki Swift sonbahar kampanyasını duyurdu!

Otomobil piyasalarında son dönemlerde görülen fahiş fiyatlar, ikinci el otomobil piyasasına da yansıdı. İkinci el ve sıfır otomobil piyasalarında fiyatlar artık birbirine yaklaşırken, kimi ikinci el otomobillerin sıfır modellerden bile daha pahalı hale gelmesi dikkat çekti. Ticaret Bakanlığı bu noktada devreye girdi ve ikinci el otomobil piyasasındaki fahiş artışların önüne geçmek üzere 6 bin kilometre ve 6 ay sınırlamasını getirdi.

15 Eylül tarihinden itibaren satışların denetleneceği biliniyor ve bu nedenle de otomobil sahibi olmak isteyenler, özellikle bu tarih öncesinde uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşulları ile sıfır km araç sahibi olmak istiyor. Zira 15 Eylül’den itibaren otomobil pazarında fiyatların yükseleceği beklentileri bulunuyor. Otomobil sahibi olmak isteyenler için beklenen uygun kredi fırsatı, Suzuki’den geldi. Suzuki, Swift sonbahar fırsatında benzersiz bir kampanya sunuyor. İşte detaylar…

SUZUKI’DEN DEV SWIFT KAMPANYASI

Otomobil markaları, bakanlığın getirdiği düzenleme ve yaz döneminin sona ermesiyle birlikte kampanyalarını da peş peşe duyurmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda yaz kampanyaları öne çıkıyordu ve Eylül ayının gelişiyle bunların yerini sonbahar kampanyaları almaya başladı. Peş peşe gelen kampanyalara bir yenisi de şimdi Suzuki’den eklendi. Suzuki, Swift sonbahar kampanyasında sunduğu kredi ile uygun geri ödeme olanakları sunuyor.

Suzuki Swift sonbahar kampanyası dahilinde 150 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz imkanı sağlıyor. Söz konusu %0,99 faizli kredi avantajı, 30 Eylül 2022 tarihine kadar Suzuki Motorlu Araçlar Paz. A.Ş. yetkili satıcılarından satın alınan 2022 model yılı 0 km Suzuki Swift modelinin tüm versiyonlarını kapsıyor. Kampanya, belirtilen şartların dışında müşterilere sunulmuyor. Kampanya dahilinde sunulan kredi, Suzuki Motorlu Araçlar Pazarlama A.Ş.’nin kredi finansal çözüm ortakları olan Akbank’ta, Garanti BBVA’da ve Yapı Kredi’de de geçerlidir.

SUZUKİ KREDİ KAMPANYASINDA DETAYLAR

Akbank, söz konusu %0,99 faiz oranı, 150 bin TL kredi ve 12 ay vadeli bireysel taşıt kredisinde tahsis ücreti BSMV dahil 825 TL olarak belirliyor. Ayrıca rehin tahsis ücreti bu seçenekte 37,18 TL olarak, yıllık maliyet oranı da %16,49 olarak, aylık taksit tutarı da 13 bin 528,13 TL olarak belirleniyor. Sigorta masrafları ise yıllık maliyet oranı hesaplamalarına dahil edilmiyor.

Söz konusu Suzuk, Swift sonbahar kampanyası dahilinde sunulan kredide Yapı Kredi A.Ş.’de belirtilen %0,99 faiz oranı, 150 bin TL 12 ay vadeli bireysel taşıt kredisi için sunuluyor ve tahsis edilen BSMV ücreti 825 TL, rehin tesis ücreti 33,80 TL, yıllık maliyet oranı da %16,9569 TL olarak belirleniyor. Ayrıca bu seçenekte de aylık taksit tutarı değişmiyor ve tutar 13 bin 528,13 TL olarak hesaplanıyor.

ORTALAMA YAKIT TÜKETİMİ

Suzuki resmi internet sayfasında söz konusu kampanyaya ilişkin iletişimde yer alan görsel, standart olmayan ilave aksesuar içerebileceği için, donanım özellikleri seçilecek olan versiyona göre değişiklik gösterebiliyor. Suzuki Swift modelinde ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4,9 – 5,4 litre arasında ve ortalama karbondioksit emisyon oranı da 111-122 g/km arasındadır.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.