Gündem

Fiat, 2022 model Egea ailesinde dev Eylül kampanyasını duyurdu: Yarısını şimdi, kalanı 1 sene sonra öde!

Otomobil piyasalarında görülen fiyat artışları, araç sahibi olmak isteyen vatandaşları aylar öncesinde zor durumda bırakmaya başladı. 2022 yılı genelinde ekonomik darboğazın şiddetini artırmasıyla birlikte, araç sahibi olmak isteyenler için şartlar da zorlu hale geldi. 2020 yılı genelinde şiddetli şekilde görülen pandeminin etkileri ile tedarik zincirinde yaşanan aksamalar ve oluşan çip krizi, sıfır otomobil fiyatlarının hızla artmasına neden oldu.

Sıfır modellerdeki fiyat artışları sonrasında Türkiye’de ÖTV ve dolar kuru etkenleriyle birlikte fiyatlar daha hızlı biçimde artış gösterirken, sıfır km araç fiyatlarındaki artış, ikinci el otomobil fiyatlarındaki artışları da tetikledi. Gelen fiyat artışlarının ardından bazı ikinci el modellerinin fiyatı, kimi sıfır modellerin de üstüne çıkmaya başladı. Bu noktada Fiat, Eylül ayının gelişiyle birlikte sonbahar kampanyasını duyurdu. Fiat Egea, “Yarısını şimdi, kalanı 1 sene sonra ödeyin” fırsatı sunuyor! İşte detaylar…

SIFIR KM FIAT EGEA AİLESİNDE DEV KAMPANYA!

Sıfır km otomobil fiyatlarında yaşanan yüksek artışların ardından araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, otomobil markalarının sunduğu dönem kampanyalarına yoğunlaştı. Geride kalan yaz dönemi kampanyalarının ardından, Eylül ayının gelişiyle birlikte gözler sonbahar kampanyalarına çevrildi. Sonbahar kampanyalarında en cazip tekliflerden biri de Fiat’tan geldi. Fiat, Türkiye’de en çok satan otomobil modellerinden biri olan Egea için benzersiz fırsatını duyurdu. Söz konusu dahilinde, kampanya tarihleri arasında 2022 model yılı Egea alanlar, ödemelerin yarısını şimdi, kalanı da 1 sene sonra yapabiliyor!

Fiat Egea’da olay yaratan kampanyasını duyurdu. Fiat Egea ailesinden, 0 km 2022 yılı model tüm Egea modellerinde Marka Kasko koşulu ile “Yarısını şimdi, kalanı 1 sene sonra” öde seçeneği sunuluyor. Fiat ayrıca bu seçeneğe alternatif olarak eşit ödemeli 100 bin TL kredide 15 ay vade ve %2,70 faiz oranı imkanı da sağlıyor. Söz konusu kampanya, 15 ay ve üzeri vadelerde geçerli değil ve kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu belirtiliyor.

FIAT EGEA KAMPANYASINDA DETAYLAR

Fiat’ın sunduğu Egea kampanyası dahilinde Marka Kasko; Axa Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko, Ak Sigorta, Türkiye Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçelerinde geçerli olmak üzere sunuluyor. Ayrıca kredi kampanyaları ise Koç Fiat Kredi onayı ile geçerli olup, değerlendirme sınucu daha yüksek peşinat ve farklı vade talep edilebiliyor. Kampanyadan yararlanılmaması halinde Koç Fiat Kredi kullanımlarında %3,49 faiz oranı sunuluyor.

Ayrıca kredi kullanımında oluşan yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti de müşterilerin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre değişebiliyor. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 2 Eylül – 30 Ekim 2022 tarihleri arasında Fiat’a başvuruda bulunması gerekiyor.

KAMPANYADA ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Fiat Egea ailesinde sunulan kampanya dahilinde, Egea Sedan Easy 1.6 M.Jet 130 HP DCT için örnek kredi ve ödeme tablosunda veriler şöyle:

  • Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı – 579 bin 900 TL
  • Peşinat tutarı – 289 bin 950 TL
  • Kredi tutarı – 289 bin 950 TL
  • Vade – 12 Ay
  • Kredi tarihi – 2 Eylül 2022
  • Ödeme tarihi – 2 Eylül 2023
  • Kredi geri ödeme tutarı – 458 bin 296 TL
  • Aylık akdi faiz oranı – %3,87
  • Yıllık akdi faiz oranı – %46,45
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.