Gündem

Fiat “Yok artık!” dedirten kampanyasını duyurdu: Tüm Egea’larda yarısını şimdi, kalanı 1 sene sonra ödeyin!

Otomobil markaları, geçtiğimiz yaz döneminde 3 ay boyunca çeşitli yaz kampanyalarını sundu. Otomobil fiyatlarının adeta alıp başını gittiği 2022 yılında gelen bu kampanyalar sayesinde binlerce vatandaş, hayalini kurduğu sıfır model araçlara kavuştu. Yaz döneminin sona ermesiyle birlikte, haliyle markaların yaz dönemi için sunduğu kampanyalar da sona erdi. Ancak bununla birlikte bu kez de sonbahar kampanyaları devreye girdi.

Birçok otomobil markası, gelen Eylül ayı itibariyle sonbahar dönemine ya da Eylül ayına ait kampanyalarını başlattı. Bu kampanyalardan birini sunan Fiat, Türkiye’de en çok satan otomobil modeli unvanını uzun süre elinde tutmayı başaran Egea için sonbahar fırsatlarını duyurdu. Ödemelerin, yükselen fiyatlarla birlikte daha da zorlu hale geldiği son dönemlerde Fiat, “Yarısını şimdi, kalanı 1 sene sonra ödeyin” sloganı ile kampanyasını duyurdu. İşte Fiat Egea sonbahar kampanyası ve detaylar…

KAMPANYA ŞARTLARI VE KATILIM TARİHLERİ

Fiat, Eylül ayının gelişiyle birlikte sonbahar kampanyasını duyurdu. Türkiye’de uzun yıllar boyunca en çok tercih edilen model olan Egea modelinde kampanyasını duyuran Fiat, “Egea’da olay yaratan sonbahar teklifi!” diyerek, Fiat Egea ailesinde yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme kampanyasını duyurdu. Cazip bir ödeme teklifi sunan Fiat, Egea için sunduğu kampanya kapsamında, uygun koşullarda kredi fırsatları sağlıyor.

Fiat tarafından sunulan kampanya dahilinde, kampanyaya ilişkin faiz oranı; ara fiyatına göre, kullanılan kredi koşullarına göre ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebiliyor. Söz konusu kampanyaya alternatif olarak Fiat, eşit ödemeli 100 bin TL, 15 ay vadeli %2,70 faiz oranı ile bir kampanya kullanım fırsatı daha sunuyor. Kampanya, 15 ay üzeri vadelerde geçerli olmazken, kredi kampanyaları 0 km 2022 model yılı tüm Egea modellerinde “Marka Kasko” yaptırılması şartı ile geçerli olarak sunuluyor. Ayrıca 2 Eylül 2022 – 3 Ekim 2022 arasında sunulan kampanyada stoklar da sınırlı.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanyanın geçerli olması için yaptırılması şart olan Marka Kasko; Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerli olurken, kredi kampanyaları da Koç Fiat Kredi onayı ile geçerli olarak sunuluyor. Kampanya dahilinde değerlendirme sonucunda daha yüksek peşinat ve farklı vade istenebiliyor. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda ise Koç Fiat Kredi kullanımına %3,49 faiz oranı sunuluyor.

FIAT EGEA KAMPANYASINDA ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Fiat’ın Egea modellerinde sunduğu “Yarısını şimdi, kalanı 1 sene sonra öde” kampanyasında örnek ödeme tablosu, Fiat Egea Easy 1.6 M.Jet 130 HP DCT modeli için şöyle:

  • Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı – 579 bin 900 TL
  • Peşinat tutarı – 289 bin 950 TL
  • Kredi tutarı – 289 bin 950 TL
  • Vade – 12 ay
  • Kredi tarihi – 2 Eylül 2022
  • Ödeme tarihi – 2 Eylül 2023
  • Kredi geri ödeme tutarı – 458 bin 296 TL
  • Aylık akdi faiz oranı – yüzde 3,87
  • Yıllık akdi faiz oranı – yüzde 46,45
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.