Bankacılık

Garanti Bankasına Gelen Araç Sahipleri Kazançlı Çıkıyor: MTV Ödemesine 3 Taksit Fırsatı için Son Günler Yaklaşıyor

Motorlu Taşıt kullanıcıları için Garanti Bankası taksit kazandıran kampanyasını duyurdu. Temmuz ayı Motorlu Taşıt vergi ödemeleri Garanti BBVA bankası ile 3 taksitle yatırılabilecek.

Taksitli MTV Ödemesi Kampanyası Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Garanti Bankası mobil uygulamaya özel işlemlerle kısa sürede ödemeler taksitli hale geliyor. Araçların her yıl ödemesi gereken Motorlu Taşıt Vergisi için kampanya düzenleyen bankalardan biri de Garanti Bankası oldu. Banka 31 Temmuz tarihine kadar bankada hesabı bulunan müşterilere özel olarak taksit fırsatını sundu. Ücretsiz olarak 3 taksitle MTV ödemesi dakikalar içinde gerçekleşecek.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Taksitli MTV Ödemesi Nereden Yapılabilir?

Garanti Bankası uygulaması üzerinden yapılabilecek MTV taksitli ödeme fırsatı Garanti BBVA internet sitesi ya da BonusFlaş uygulaması üzerinden de sağlanabilecek. Müşteriler talep ettiklerinde MTV ödemesini taksitlendirme de problem yaşadıklarında Garanti Bankası’nın müşteri hizmetleri hattını kullanabilecek. Garanti Bankası müşteri danışma hattı 444 0 333’tür.

MTV Ödemesini Ücretsiz Taksitlendirme Fırsatı

Garanti Bankasının ücretsiz olarak sunduğu bu fırsat banka üzerinde 3 taksit, Garantipay ile ödemede 4 taksiye çıkabiliyor. Bunun için gib.gov.tr adresine giriş yaparak ödeme sağlanmalıdır. Ek ücret alınmadan GarantiPay ile yapılacak ödeme için 4 taksit uygulanacak.

MTV Ödemesi Uygulama Üzerinden Nasıl Yapılır?

MTV ödemesinin yapılabileceği 3 farklı kanal yer alıyor. Garanti BBVA uygulaması, Garanti Bankası resmi internet sitesi ya da BonusFlaş üzerinden taksitlendirme yapılabiliyor. Bunlardan ilki uygulama üzerinden taksitli işlem seçeneğidir. Sırasıyla;

  • “İşlemler” kategorisine gelinir.
  • “Ödemeler” yazısını tıklanır.
  • Alt kısımda açılan “Vergi Ödemeleri” seçilir.
  • Açılan sayfadan “Motorlu Taşıtlar Vergisi” işaretlenir ve taksit tercih edilerek ödeme yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.